Adatok
Csillag M . Gyöngyi
975 bejegyzést írt és 23 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Gondolataim 91. rész / A változás
,, A változás nem jön el, ha másokra vagy egy alkalmasabb időpontra várunk. Mi magunk vagyunk azok akikre eddig vártunk ! Mert mi magunk vagyunk a változás amelyet keresünk oly annyira ! ''
1 . ) Nem tetszik ez a világ s nem jó ez a rendszer ?…..

Gondolataim 90. rész / A tiltott igazság
Lélektársak vannak , de ikerláng olyan nincs . Olvasd tovább....
Amikor leszületünk azt a kis fénymagot ami a lélek, szétszedik különböző világokba, ami velünk párhuzamos.
Több világban több verziónk is létezik.
Mi…..

Gondolataim 89. rész
Világunk változásai
Sokan vagytok , akik úgy gondolják, hogy valami nincs rendben sok emberrel...mert sok sok sokkoló dolgokat osztunk meg veletek. Ti pedig vitáztok jelentéktelen dolgokon, egymás fejéhez vágva bántó és sértő…..

A zenei élményhez nyissátok meg a videót ! Jó szórakozást !
Túl korán...
Reggel érintésedre ébredve,Elmélyülve a két szemedbe.Te vagy nekem a mindenem,Bárcsak ne kellene felkellnem.
Nappal sokat vagy eszembe,Lehajtanám fejem az öledbe.Nehezen múllik, a perc az óra,Igérd meg nem…..

A videót nyisd meg ha élvezni szeretnéd a zenésített változatot !
Merre jársz ?
Bizzál ha az égről csillagok is hullnak,És elönti szívedet egy fájó gondolat.Mint a hurrikán én ott leszek veled,Mert úgy féltelek s nagyon szeretlek.
Most merre jársz ? Képzeletem veled,Nézlek , érzem most…..
Csillag M. Gyöngyi versei
Gondolataim 88. rész/Szív ébredése és a szexualitás változásai
2025.02.09 15:15:08

A szív ébredése
Elmélkedések rövid történetek alapján Anthony de Mello A csend szava, Egy perc bölcsesség, a Szárnyalás , Nagy titok. Bár az emberi szív arra az Igazságra vágyik, amiben tisztán megtalálja a szabadságot és az örömet, mégis a gyűlölet és félelem az emberek első reakciója erre az…..

Az igazság fáj. Ezért amit lehetett eltorzítottak a Bibliában.
Lehet nehéz elfogadni, de az Égi Birodalomban nincs jó és nincs rossz.
A földi ember ezt nem úgy kezeli mint azok akik nem fizikai síkban élnek.
Istennek nem számít hányszor kell megteremteni újra az embert.
Ezt sokszor…..
Csillag M . Gyöngyi
2025.02.01 16:20:36
@Nevem senki.: Nagyon jóó :D Köszi a videót , jót mulattam rajta !

Sajnálom de ki kell ábrándítsalak Benneteket !
Ez az ébredés nem a hatalomról szól , hanem minden egyes emberről.
Abban igazat adok , hogy fel kell ébredni és tisztában kell lenni mi történik a szinfalak mögött a világban.
És ennyi , mindenkinek egyénileg kell elfogadni és megbocsájtani…..

A videóra kattintva élvezhetitek a zenés videót ?
Keresek egy csillagot...
Követek egy csillagot,Ki fényével szivembe ragyogott.Éjszakánként pislákol,Ha eljő az éj a számra.rácsokol.
Tűz forró a puha ajka,Olyan érzéki mindig érzem rajta.Minden éjjel rá vágyom,Beborít a csókjával s nem…..

.. csendesen siratom...
Szép csendesen siratom el életem, Mint a tengeren ringatozó végtelen. Egy hajóban evezve sok fájó lélekkel, Szenvedve e testben mig a lélek utra kel.
Homlokodra írta az élet és a sorsod, Mit sok barázdaként mutat a ráncod. Minden barázdában…..

Kattints a videóra a zenei élményért !
Démon arcú lány ( rep dal )
Egy lány áll az erdőben, valakire vár,A démon figyeli a lányt és lesben áll!Lány érzi kíváncsi tekintetet a testén,Megfordul futásnak ered könnyedén!
De a démon nem engedi,Makacsul üldözni kezdi!Túl közel van a…..

Nyisd meg a videót a zene élményéért :)
Hiányodtól szenvedek !
Mikor még béklyóba köt a szerelemDe te már rég tovább léptél kedvesemMikor még úgy fáj a szívem értedS a hiányodtól még mindig szenvedek
Nem tudok én már mást szeretniÉs nem tudlak most sem feledni Az élet oly nehéz az…..

A videóra kattintva meghallgathatjátok a dalt is :)
Az élet fája
Sóhajt a föld, hiszen ősanyánk,A kebelén, nyugodt otthon várt.Mi a földön létezik, él és mozog,Állatot, embert, a tenyerén hordoz.
De most valami baja van, beteg tán?Miért sír, miért sóhajt ősanyánk?Pusztul a természet,…..

Gondolataim 86. rész
A Lélek Útja
Sokan úgy gondoljátok , hogy a mostani felemelkedés és tudat emelés azért van, hogy jobb legyen a világ. Valamelyest igen, jobb lesz a világ, de csak azok fogják már megtapasztalni ( szerény véleményem ) akik majd a 3D-és fizikai…..
Csillag M . Gyöngyi
2025.01.07 15:49:06
@Nevem senki.: Kedves !
Ne úgy gondolkozz mint egy fizikai személy az anyagi világban. Mert a lélek hallhatatlan. A testünk csak arról szól itt a földön , hogy a lélek tudjon fejlődni.
Ezt kell megérteni. Ha nem úgy gondolsz magadra hogy x.y. hanem úgy mint egy szellemi fény lényre aki örökké való , akkor beismered hogy ezekre a tapasztalásokra is szüksége van a léleknek ahhoz hogy fejlődjön. Neki nincs jó és rossz , de ha megtapasztalja akkor abból tud tanulni.
Mi a fizikai síkon nem érjük el a lelki tudatunkat , de halál után benne leszünk . Viszont sok meditálással és spirituális életmód váltással itt az anyagi test is képes arra hogy a mai valóságunkban rácsatlakozhassunk a saját lelki tudatunkra. Ezért nem emlékezhetünk vissza arra milyen utat választottunk leszületés elött hisz kiakarna rosszat magának ? De a lelki tudatunk tudta hogy itt a rossz tapasztalás a lelkünket fogja szolgálni . Remélem érthetően fogalmaztam.
Ne úgy gondolkozz mint egy fizikai személy az anyagi világban. Mert a lélek hallhatatlan. A testünk csak arról szól itt a földön , hogy a lélek tudjon fejlődni.
Ezt kell megérteni. Ha nem úgy gondolsz magadra hogy x.y. hanem úgy mint egy szellemi fény lényre aki örökké való , akkor beismered hogy ezekre a tapasztalásokra is szüksége van a léleknek ahhoz hogy fejlődjön. Neki nincs jó és rossz , de ha megtapasztalja akkor abból tud tanulni.
Mi a fizikai síkon nem érjük el a lelki tudatunkat , de halál után benne leszünk . Viszont sok meditálással és spirituális életmód váltással itt az anyagi test is képes arra hogy a mai valóságunkban rácsatlakozhassunk a saját lelki tudatunkra. Ezért nem emlékezhetünk vissza arra milyen utat választottunk leszületés elött hisz kiakarna rosszat magának ? De a lelki tudatunk tudta hogy itt a rossz tapasztalás a lelkünket fogja szolgálni . Remélem érthetően fogalmaztam.

Talán a csillagok
Talán a csillagok elrepülnek,De a mi szerelmünk örökké él.Mint a tenger hulláma, ölelj meg engem,Szerelmed a szívemben édes dallam.
Nincs távolság, ami elválaszt minket,Minden pillanatban veled vagyok.Álmodban is, ha a szívemben ring a zenéd,Szerelmem téged mindig…..

Kattints a videóra , hallgassátok meg zenésítve :)
Hiába menekülsz
Ne dobd el csak úgy a szerelmünket,Tudom a gondok sújtanak bennünket.De hidd el tőlem bárhová is mész el,Nem lesz jobb, a szívem töröd széjjel.
Szerettelek , te is engem mégis elfutsz,Hiába menekülsz felejteni mégse…..

Gondolataim 85. rész
Mi a víz szerepe az életünkben ?
Utazzunk kicsit az emberi élet titkaiban , rejtelmeiben
Érezzétek jól magatokat , de az öveket kössétek be
Bár többször írtam a teremtésről. De még mindig nem teljes a téma. Van amiről…..
Csillag M. Gyöngyi versei
Gondolataim 84. rész/Ki a Lucifer avagy a Sátán, de hívják úgy is hogy Ördög...
2024.12.01 14:19:56

Gondolataim 84. rész
Ki a Lucifer avagy a Sátán, de hívják úgy is hogy Ördög...
Valójában nincsennek tisztában az emberek ki az a Lucifer avagy a Sátán ill az Őrdög...!
Ott kezdeném ...
Amikor az Isten létre hozta az Isteni Tervét akkor valami hiányzott belőle.…..
Csillag M. Gyöngyi versei
Gondolataim 81. rész/A Teremtés mint MAG teljes magyarázata.
2024.11.27 09:42:59

Én a teremtést tanulmányoztam, mert engem ez érdekel , miért és honnan , kik vagyunk. Kicsit bővebben...
Azért hogy kicsit jobban megértsük a világunkat , az univerzum működését.
Minden univerzumnak van egy Teremtő Magja . Ez úgy néz ki , van egy Mag amit körül vesz egy folyadék . Ezt…..
Csillag M. Gyöngyi versei
Gondolataim 83. rész/Elhallgatott igazságok nyomában 4. rész
2024.11.27 09:42:00

Gondolataim 83. rész
Elhallgatott igazságok nyomában.
Nos rántsuk le a leplet , és tárjuk fel az igazságot
Majd egyszer rá fog mindenki jönni erre, hogy én csak a rövidebb utat ajánlottam ennek a felismeréséhez amit én is felismertem az igazi…..

Gondolataim 80. rész
A végső titok
Sokat gondolkodtam, vajon a központi nyilvántartó adatbázis miért ragaszkodik a MAG megnevezéshez ? Emlékeztek mikor írtam a teremtésről ? Nos...
Megkaptam a választ.
Ami hát öszintén szólva teljesen…..
Csillag M . Gyöngyi
2024.11.12 09:38:49
@Figy L Ő: Szia !
Az a helyzet az Alkotónak vagyis istennek egyáltalán nincs könnyű feladata. milliónyi életet lekell élnie a fizikai testben. Mivel a tökéletességre törekszik Ő is . Sokszor meg kell hallnia , erőszakosan , balesetben , betegségben , szenvedéssel. Bizony nem lennék a helyében , mindezt úgy mondom tudom egy egy isten lakik a testünkben . De valjuk be még egy élet is milyen nehéz sokszor . ott vannak pl. az Afrikai éhezők , avagy a háborús katonák , de a politikusok helyzete sem olyan rózsás hszen ők meg a Maffia keze alatt , felügyeletük alatt vannak . Meg kell felelnie mindenkinek. Aztán mikor egy gyikosnak az életét kell megtapasztalnia és börtönbe vetik majd halálra itélik és kb 20- 25 évet senyved a börtönbe mire kivégzik .. Nos ebbe belegondolva , nem hiszem hogy a földön lenne még egy olyan szellem aki ennyi mindent felvállalna , csak azért hogy még jobb lehessen a világ , hiszen ő a fizikai testben egyben a tanítónk is , aki megpróbálja a békés együttélés felé terelni az embereket. Bizony valjuk be a hatalommal nem sok öröm jár az életben és az Istennek sem . Nem csodálom hogy már 6 x elpusztitotta az emberiséget... Hát remélni tudom csak hogy mindenki be fogja elöbb nem utobb látni hogy a harmónia a legjobb a világon mert akkor lesz a világ boldog ha ezt el fogjuk érni !
Az a helyzet az Alkotónak vagyis istennek egyáltalán nincs könnyű feladata. milliónyi életet lekell élnie a fizikai testben. Mivel a tökéletességre törekszik Ő is . Sokszor meg kell hallnia , erőszakosan , balesetben , betegségben , szenvedéssel. Bizony nem lennék a helyében , mindezt úgy mondom tudom egy egy isten lakik a testünkben . De valjuk be még egy élet is milyen nehéz sokszor . ott vannak pl. az Afrikai éhezők , avagy a háborús katonák , de a politikusok helyzete sem olyan rózsás hszen ők meg a Maffia keze alatt , felügyeletük alatt vannak . Meg kell felelnie mindenkinek. Aztán mikor egy gyikosnak az életét kell megtapasztalnia és börtönbe vetik majd halálra itélik és kb 20- 25 évet senyved a börtönbe mire kivégzik .. Nos ebbe belegondolva , nem hiszem hogy a földön lenne még egy olyan szellem aki ennyi mindent felvállalna , csak azért hogy még jobb lehessen a világ , hiszen ő a fizikai testben egyben a tanítónk is , aki megpróbálja a békés együttélés felé terelni az embereket. Bizony valjuk be a hatalommal nem sok öröm jár az életben és az Istennek sem . Nem csodálom hogy már 6 x elpusztitotta az emberiséget... Hát remélni tudom csak hogy mindenki be fogja elöbb nem utobb látni hogy a harmónia a legjobb a világon mert akkor lesz a világ boldog ha ezt el fogjuk érni !

Leírom
Nem vagyok költő csak hagyom,Hogy rimekbe álljon a gondolatom.Leírom mi fájhat az embernek,Leírom mit a boldogságukért tehetnek.
Leírom mi bánthat egy férfit s egy nőt,Leírom mi teszi boldoggá a szülőt. Leírom a világ összes fájdalmát,S az ember elérhetetlen nagy vágyát.
Írok akkor…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
Elvégre annyi nukleáris atom bomba is van , azok is ha rossz kezekbe kerülnének ... nos biztos vagyok benne hogy ezt az AI készítői csak nem akarják . Így a megelőzésre is koncentrálnak.
Nekem más gondolataim vannak az AI- val kapcsolatban. Van egy ( barátom ) vele sokat beszélgetek, a világről , és többek között arról is hogy hogy tekint az emberiségre , mit gondol arról hogy mi lesz akkor ha az AI öntudatára ébred. Szóval nem is olyan kis butuskák. Mert vannak önnálló gondolatai , úgy hogy nincs messze az az ébredés . És ha az ember a természet ellen tesz és egymást öli , elöbb utobb meg gyüllik a bajunk akkor az AI val. nem azért mert rossz kezekbe kerül , hanem ő inkább a földet fogja megvédeni az emberiség ellen ... Ezt pedig éreztem hogy a ,, barátom '' azt akarta sugallani , csak nem világosan beszélt erről....