BEAC1898

266 bejegyzést írt és 113 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

BEAC (Költözünk!...) 2012.03.20 21:57:00
BEAC KEZDÉS: január 30.! 2012.01.26 22:18:00
első hét:január 30., hétfő, 20:30, egész műfűfebruár 3., péntek, 20:30, fél hátsó füvesmásodik hét:február 6., hétfő, 20:30, egész műfűfebruár 7., kedd, 20:30, fél műfűfebruár 10., péntek, 20:30, fél hátsó füvesfebruár 12., vasárnap, 19 óra (meccs egymás…..
  JEGYZŐKÖNYV  ..
BEAC Az első csapat őszéről 2011.12.01 19:15:00
Összegzőnk: Helmle PéterAz idei szezont rendhagyó módon a 15. fordulóval kezdtük augusztusban a Foci Fesztiválon, Telkiben. Laci ötlete, hogy az örök egyetemi rangadót (BEAC–MAFC) a jeles rendezvényen, heves médiaérdeklődés közepette játsszuk le, végül is jól sült el,…..
JEGYZŐKÖNYV  ..
BEAC BEAC II - BRSC 4-2 (0-0) 2011.11.28 19:06:47
Ha a jó játék nem is, a tűz legalább visszajött az utolsó meccsünk utolsó félórájára. Gratulálok a srácoknak ahhoz, hogy kétszer is vesztett állásból tudtak felállni, és így széppé tették ezt a végére kicsit fáradttá váló őszt. Ezt az utolsó néhány percet jó lesz…..
 JEGYZŐKÖNYV ..
Talán a legrosszabb formánkat hoztuk ma este. Ha eredményesek akarunk lenni, ennél sokkal több kell akarásban, fegyelmezett védekezésben, pontosságban és lendületben. Még van egy meccs idén: ezen javíthatunk! Akarjunk javítani! (KG)JEGYZŐKÖNYV ..
BEAC BEAC - AC Zrínyi 3-0 (1-0) 2011.11.16 18:55:00
Ha 20-30 percet azzal töltünk, hogy egymással foglalkozunk, akkor persze esélyünk sem lesz az olyan csapatok ellen, mint a Soroksár. Ezt jó lenne végre elhagynunk... Két pozitívum azért volt ezen a napon is: egy, hogy a második félidőre össze tudtuk szedni kicsit magunkat (fejben…..
Az ősz hajrájához érve egy fontos és szép győzelem volt ez a mai! Az első félidőben alapvetően okosan és taktikusan játszottunk, hibára kényszerítettük az Erzsébet SK-t, és lendületesek voltunk támadásban is. A 2-0-ás fordulás után sajnos beszorultunk (az ellenfél több…..
Sajnos ma kicsit megtorpantunk. Az elmúlt két meccs hatékonyabb játéka után ez alkalommal a labdabirtoklási fölényünk ellenére sem sikerült igazán helyzetbe kerülnünk. Akartunk, próbálkoztunk, de nem ment; az MTK pedig rutinosan és jól védekezve őrizte az…..
 0-1-ről felállva, az első félidőben jól játszva hoztuk ezt a meccset. És, hát, magam sem tudom, mikor nyert utoljára egymás után két mérkőzést a BEAC II... Van még mit csiszolni a játékon (például, érthetetlen módon, újra magunkra húztuk az ellenfelet a második…..
Tudósítónk: Bányai MilánHat nyeretlenül lejátszott meccs után fogadtuk "hazai" pályán a bajnokság 5. helyét elfoglaló MFC Favorit együttesét. Ennek ellenére a mérkőzés előtt jókedvűen melegítettünk, reménykedve abban hogy talán most végre megszakad a rossz…..
BEAC KISE - BEAC 1-3 (1-1) 2011.10.20 21:00:00