Adatok
Lyanna Mormont
0 bejegyzést írt és 1 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.
Bevallom, az alábbi levélig nem ismertem a Book a Sloth Club könyves meglepetésdoboz szolgálatot, az események tükrében nagy szerencsémre. Mert tuti ráugrottam volna a detektív dobozra, aztán meg itt forognék a sorstársaimmal, mint egy tanácstalan Travolta-csoport keresve a…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
A magam részéről kidobott pénznek ítélem azt, hogy megnézzem az ötvenedik szuperhősfilmet is, de ha valaki megveszi rá a mozijegyét, majd elmarad a vetítés és nem kapja vissza a pénzét, nem mondom, hogy meg is érdemli... Mindenkinek megvan a maga kiadása, ami valaki másnak hülyeség.
A könyves meglepetésdobozok védelmében: én magam is veszek ilyen dobozt, csak egy másik cégtől. Minden hónapban van a dobozoknak fantázianeve, leírása. Könnyen ki lehet találni, mi lesz az adott könyv, mivel egy maximum 45 napja megjelent újdonság van benne. Így küszöbölik ki az esetleges duplikációt és szűkül a lehetséges könyvek köre is. A leírás elég pontos minden hónapban, és nem csak a könyvre tesznek utalásokat, hanem a dobozban lévő egy-egy tárgyra is. Az ember eldöntheti, az adott doboz érdekli-e, vagy sem. Eddig még nem csalódtam: minden könyvet előre tudtam, így eldöntöttem, befizetek-e rá. Szerintem nem kacatot kaptam a pénzemért. Plusz mivel egyéni, saját címkével ellátott tárgyak vannak benne, magyar kézműveseket, grafikusokat látnak el munkával. A BASC esetében minden hónapban megadták a műfajt előre és ott is friss megjelenésű könyvek voltak a dobozban.
Mint a cikkben is írják, vannak más cégek is, akik működnek, tehát nem élhetetlen ez az üzlet, csak ez a cég volt az. Van képregényes, csokis, gyertyás, kozmetikumos meglepetésdoboz Magyarországon, amik megtalálták a közönségüket és működnek. Van, aki szereti, ha meglepik, és van, aki nem. Előbbinek lettek kitalálva ezek a dobozok, utóbbinak a bolt.