hattila1

0 bejegyzést írt és 5 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Öt győzelem után Szlovákia vereséggel fejezte be világbajnoki felkészülését. Rigában 2-2-es döntetlen után a hosszabbítás negyedik percében szenvedtek 3-2-es vereséget északi szomszédaink, napra pontosan egy héttel a magyarok elleni vb-nyitómeccs előtt. Jan Filc kapitány…..
hattila1 2009.04.19 06:48:05
@pokerface: Igen ennyire gyenge. Ha az Európai topligákkal hasonlítjuk össze, nagyon le van maradva.
hattila1 2009.04.19 07:01:58
@2002: Én Filcet nem fikáznám. Egyedüli szlovák edző aki valamit letett az asztalra. Ha nem ő akkir ki? Az, hogy Kassai nincs a csapatban én is furcsállom, főleg Gronnak van ott a helye. Hunával egy összzeszokott páros amit válogatott előkészületi meccseken már be is mutattak.
hattila1 2009.04.19 12:23:16
@bruins: Igazad van, hogy 4-5 csapat (inkább 2-3) bárhol megállná a helyét, de ahogy Pállfy is mondta a rájátszáson kívül nincs hajtás. Én voltam néhány alapszakaszos meccsen és nem sokat mutattak. Persze kivéve Kassa-Pozsony az mindig derbi.
Szlovákia 5-2-re verte Norvégiát a két ország e heti páros meccsének első találkozása alkalmából. Gólokat is mutatunk erről és a Svájc–Finnország mérkőzésről. Csütörtökön kiderült még, hogy a szlovák világbajnok Jozef Stümpel mégsem utazik a tornára. Stümpel…..
hattila1 2009.04.10 20:31:56
Ritkán nyilatkozik győztes csapat edzője ilyesmit az ellenfél kapusáról. Ladislav Spisial, a Martin szakvezetője a Kezmarok-Martin mérkőzés után mégis ezt tette. A szlovák élvonalban védő válogatott kapusunk 40-ből 37 lövést megfogott, bravúrok sorozatát mutatta be.…..