Adatok
morninggirl
0 bejegyzést írt és 2 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

„Nem csaltam meg senkit, hiszen a feleségemmel már amúgy sem vagyunk együtt: csak éldegélünk, mint két albérlőtárs” – mindig azt hisszük, már mindent láttunk, mindent olvastunk, mindenen túlvagyunk és már senki sem tud egy látszólag egyszerű erkölcsi dilemmát…..

A Homár legutóbbi szorult helyzetében a trolin próbált jegyet venni (hiszen lehet), ezzel percekig tartó döbbent keresegékésre ítélve a sofőrt és a többi utast. A Volánbuszon bérletet is lehet vásárolni, de ott a sofőrök egyszerűen oldják meg a keresgélés és a…..
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
Az utolsó pillanatban gondolta meg magát, a gyerekei miatt (óó:) ). De nem bírta sokáig nélkülem,visszakönyörögte magát. A bizalmam viszont nekem is odalett,bár én nem kerestem helyette mást, mert szeretem... Hülye vagyok?! Naná!!
A csajszinak igaza van, hogy tovább lépett!