@DominiKing: Bálizsnak még van elvileg aktív szerződése elite szerint, Sofit nem hiszem megtudjuk tartani.

Többiek fiatalok. Lesz egy erős első sorunk, a fiatalok meglátjuk mennyire tudnak felzárkózni.

Such György–Szuper Levente 176-19..
Mauuc 2020.05.28 16:07:43
@freddyD: ez 10/10.

Régóta szeretnék egy olyat, hogy bérlet mellé vennék még egy bérletet, de akkor bevihetek a plusz bérlettel bárkit.

Évek során rengeteg embert rángattam ki és ha nem is lett mindenkiből néző, de olyan még nem volt hogy csak 1 meccsre jött volna valaki.
Kósa Kupa jelöltek..
Mauuc 2020.05.20 20:41:54
@1885*: egy smileyba ennyit beleolvasni nem kell, főleg hogy fentebb írtam hogy emiatt nem jelöltem volna:)
Mauuc 2020.05.21 12:08:47
@horivan: VasMarcit meg Sera Miklosra jelölték:) NA azt nyelje le egy napi szinten gyerekkekel foglalkozó edző.
MAC–DEAC 3-2..
Mauuc 2020.01.09 19:31:43
@1885*: jegkorong hirek komment csoport, bigis témában fajultak el a dolgok:(
Mauuc 2020.01.09 19:51:10
@1885*: az admin garda vegyes felvagott. jobb ha nem latod mi volt, messze messze elhagyta a kulturalt szintet.
MAC Újbuda–Dukla Trencín 2-1 Majoross Gergely: “Örömteli, hogy hazai jégen négy meccsből négy győzelem a mérlegünk. Azt szokták mondani, ennyi kihagyott helyzet megbosszulja magát, szerencsére ez most nem így lett. A szezonban ez eddig az egyik legjobb meccsünk volt, és sokkal több is…..
Mauuc 2019.10.05 12:03:01
@DominiKing: Remélem csodás szezonod lesz:)
MAC Újbuda–WPC Koliba Detva 4-2 Majoross Gergely: – Feszült, nehéz és küzdelmes meccset vártam. Többé-kevésbé elégedettek lehetünk, habár az első harmadban sok rossz döntést hoztunk. Sajnos néhányszor segítettünk az ellenfélnek, de azért csináltunk jó dolgokat, és az előny-hátrány…..
HK Nitra–MAC Újbuda 3-2 Majoross Gergely: – Az első két harmadban nagyon jók voltunk, az öt emberünk végig együtt tudott maradni és mozogni, sok időt töltöttünk a támadóharmadban és sok helyzetet dolgoztunk ki. Mindent meg tudtunk valósítani, amin dolgoztunk, egy kivételével: nem lőttünk…..
Mauuc 2019.09.16 13:52:58
@horivan: jó kérdés mi is feltettük ezt Mogyinak a szurkolói (nem röhög!) ankéten a tavalyi fiatalokkal kapcsolatban.

A válasz az volt, hogy akkor az volt a felfogás a fiataloknak a felnőtt csapattal való edzés a "meccsük". Ott kell 110%ot lerakniuk, a meccs kispadozas 1 perc az "ajándék".

Nyilván belátták, hogy ez nem annyira motiváló talán a srácoknak illetve ezért utazni rohadt nagy szívás de pl sztem Schlekmannak jól jönnek ilyen fiatalon ezek az 1 percek is, remélem a KMH-ban is szerepet kaphat majd.

A 4. soros fiataljainknak pedig mot átlag 4-5 perc között mozognak, ezt remélem ahogy megyünk előre feltudják tornászni 8-9 közé ami reaális lenne 4. sorosként.
Mauuc 2019.04.16 13:40:11
@Fermentátor: Fradi / Debrecen / Újvárosra tippelnék a nyilatkozat alapján.
Magyarország–Dánia 6-2 Pat Cortina: – Az első harmadban kétszer hibáztunk a korongkezelésünkben, ami két kapott gólba került. Dánia azonban egyébként is jobb volt, hiába támadtunk mi is jól. Viszont a lányok hittek magukban, továbbra is jól dolgoztak és remekül korcsolyáztak, megbecsülték a…..
Mauuc 2019.04.11 16:21:19
@hüjeliba: én azt néztem hogy osztrák norvég kettős tud feljutni nélkülünk, ehhez 5 5 pontra van szükségük 2 meccs alatt. Amint tehát barmeik veszít 1nel több pontot, és mi nyerünk akkor feljutunk.
Jesse Dudas: Bárki mondhat bármit a döntésemről..
Mauuc 2019.04.04 13:10:54
@1885*: Ha arra célzol, hogy ez valami MAC bosszú lenne mert eligazolt, akkor cáfolnám. az ankétes kérdések alapján megértik hogy nem tudunk versenyezni árban a végtelenségig és neki is már arra kell gondolni, hogy több van mögötte mint előtte a jégkorongban. A családos indok alapján meg főleg, lásd Brance-t sem tartottuk itthon mikor szükség lett volna rá szezon közben, de sokkal sokkal fontosabb helyen kellet lennie.
Az utolsó leheletéig harcolni fog a MAC..
Mauuc 2019.03.18 09:51:07
MAC Újbuda–HKM Zvolen 2-0 Majoross Gergely: – Amikor nekivágtunk az idénynek, azt gondoltam, fontos tényező lehet, hogy két jó kapusunk legyen, ez most beigazolódott: pedig nehéz dolga volt Rajna Mikinek, mert a rájátszásra Bálizs Bencével fordultunk, mégis sikerült élesen tartania magát,…..
Mauuc 2019.03.15 10:38:53
@hüjeliba: Sztem van átfedés a volános sálos balhé és eközött, foci drukkerek és kész.
Mauuc 2019.03.17 15:37:31
@essze: Igen, főleg szurkolói szemmel. Ma valszeg nem fogja a véletlenre bízni a Zvolen sem, jó kis meccs lesz.
Az Érsekújvár kiesett, a MAC a Zólyommal játszik..
Mauuc 2019.03.07 11:35:12
@essze: Egy meccset engedjünk nekik? :) Én 4-1re tippelek zólyomnak, aztán lepjenek meg a srácok. Fejben most nagyon ott vannak, de azért szlovák csapatok playoffra lépnek még egy szintet.