Real5

0 bejegyzést írt és 7 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

HK Nitra–DVTK Jegesmedvék 5-2 Dave Allison: Ez a meccs is jól tükrözte a jelenlegi problémáinkat, folyamatosan váltakozott a jó és a rossz teljesítményünk a meccsen belül is. Néhány játékos elő tudott lépni és jól harcolt, de néhány ilyen teljesítmény még nem elég ezen a szinten. Ha egy…..
Real5 2021.01.11 11:31:30
DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda 1-3 Glen Hanlon: Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez. Az első harmadban ők valamennyivel jobbak és gyorsabbak voltak. Tetszett az, hogy erre jól reagáltunk és átvettük a kezdeményezést. A második harmadban egyértelműen uraltuk a játékot, több gólt is…..
Real5 2020.02.22 09:39:29
SC Csíkszereda–DEAC 0-3 Jason Morgan: – A pénteki érzelmileg telitett mérkőzés után, amikor telt ház és pazar hangulat volt, ma egy olyan csapattal találkoztunk, ahol a legjobb magyar kapussal találtuk magunkat szembe. És őt nagyon nehéz úgy legyőzni, ha nem csinálsz forgalmat a kapuja előtt…..