Adatok
Egéridomár
0 bejegyzést írt és 2 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.
B1 BLOGCSALÁD
Brüsszel nem hajlandó tovább pénzelni az Orbán családot és Mészáros Lőrincet
2018.04.23 12:13:37
![](https://m.blog.hu/b1/b1/image/.external/.thumbs/80af00e2bf78ec26bef5c6cdcf8afc35_669ba6b3c379af695492e9efd7630b86.jpg)
Csak akkor kaphatna pénzt Magyarország – és a többi tagállam is – az Európai Uniótól, ha garantálja az igazságszolgáltatás függetlenségét. Ugyanis csak így ellenőrizhető: más tagállamok polgárainak adója hova folyik. Nálunk Polt Péter a garancia arra, hogy soha ne vizsgálják, ki és mennyit lop el a…..
![](https://m.blog.hu/or/orulunkvincent/image/mobil/header.jpg?v=1324202740)
Nyugalom.... Mondom, nyugalom. Még el sem kezdtem a posztot.
A kérdés az, hogy konszolidálhatja-e úgy Orbán a hatalmát, hogy azzal már egy tisztességes ember teljes önfeladás nélkül együtt tudjon élni.
Macron és Merkel válaszút elé állíthatja Orbánt. Vagy elkezd többé-kevésbé…..
Egéridomár
2018.04.24 17:27:27
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz
"Ez van, gazdád tehetetlen a népek tengerével szemben. "
Pont hogy a te gazdád lesz tehetetlen a népek tömegével. Sok arab fog még jönni, lebontjuk a kerítést és elsöpörjük az Orbánt.
És akkor egésznap szophatom az arabok faszát. Nem ugy mint most, hogy Bécsig kell utaznom, ha le akarok pippantani néhány arabot.