xymeta

0 bejegyzést írt és 91 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Magyarország–Dél-Korea 6-3  2011.04.18. 22:00 kultúrmisszionáriusvideó összefoglaló: http://www.youtube.com/watch?v=xnnEw0YzpSQ..
xymeta 2011.04.19 12:21:33
@aysays: Aki szombaton ücsörögni akar inkább maradjon otthon tv-t nézni!!!
xymeta 2011.04.19 16:18:27
@aysays: Akkor állj fel te is:)!Ha nem vagy elég magas szólj és a nyakamba veszlek;)
Magosi: Tényleg óriási a szintkülönbség  2010.12.17. 14:11 F. Kapus ..
Megjöttek az EBEL-játékoskártyák -2010.11.19. 17:27 Hblog/jegkorong.blog.hu ..
Természetesen többen is vágynak a magyar–román közös bajnokság első helyére, de a hétfői sajtótájékoztatón három egyesület mondta ki, hogy egyetlen célkitűzésük van a sorozatban: megnyerni a trófeát. Tovább után megírjuk mind a kilenc résztvevő helyezésekre…..
xymeta 2010.09.06 18:49:51
@progmet:Nagyon leírtad a Vasast:)Kicsivel feljebb lesz az!Remélem jóval(ábrándozni csak szabad);)
A Vasas harmadszor is kikapott a bledi tornán, de csakúgy, mint a pénteki, a szombati vereség is elfogadható, sőt a várakozásnál kisebb mértékű. Az Olimpija Ljubljana EBEL-csapata 3-1-re nyert a Mol Liga-résztvevő magyar csapat ellen. Gólunkat Sille lőtte Szirányi és Wéber…..
Augusztus 24-én Dunaújvárosban a bajnoki döntős csapatok találkoznak ismét. Az előző szezonbeli legjobb Mol ligás csapatunk fogadja az EBEL-résztvevőt. Jelenlegi tudásunk szerint ez lesz a hazaiak első felkészülési mérkőzése, míg a vendégek már öt találkozón túl lesznek…..
xymeta 2010.08.01 19:32:21
@1885*: Nem is vagyok új regisztráció...bár nem is a leggyakrabb hozzászóló, de kampányolok:)!
"Jó munkát végezhetünk, ha egy EBEL-es csapat tőlünk erősít" – értékeli a helyzetet aktuális videónkon Kangyal Balázs, a Stars klubigazgatója, miután klubja eddig négy válogatott játékosát (Fodor Szabolcs, Holéczy Roger, Majoross Gergely, Peterdi Imre)…..
xymeta 2010.07.03 13:51:28
@facsipesz: Ne törődj velük, ha legalább 3 éven át a mezőny végén kullognának és csak lassan kezdenének meccseket nyerni, talán nem lenne akkora az ellenszenv;)
xymeta 2010.07.03 17:36:37
@vaze: Nincs ebben semmi bonyolult:)Ellenben mindenki nézzen körül a saját háza táján: hülyeség van itt is ott is nincs nagy különbség;)!
A Vasas Bp. Stars nem sok esélyt hagyott ellenfelének az OB I.-bronzcsata negyedik mérkőzésén. Az első harmadot még döntetlenre hozta a hazai jégen küzdő Ferencváros, a góltalan első harmad után azonban kettőt ütöttek a vendégek a másodikban. A harmadik felvonás elején…..
Sosem látott nagy csatát vív az OB I. elődöntőjében a Dab.Docler és a Vasas Budapest Stars. Eddigi négy mérkőzésükön mindig a vendégek győztek, kétszer ráadásul túlórában dőltek el a dolgok. Ma este hat órai kezdettel Dunaújvárosban mindenképpen döntés születik a…..
Pénteken megkezdődnek az OB I. elődöntői. A középszakaszgyőztes Dab.Docler azt a Vasas Bp. Starst fogadja, amelytől legutóbbi öt mérkőzésen vereséget szenvedett. A csata három győzelemig tart. Az FTC–Fehérvár párharc csak szombaton indul, mert előbbi csapatnak még be kell…..
xymeta 2010.03.12 22:07:56
Az OB I. középszakaszát vezető két csapat vasárnap otthon fogadja ellenfelét. Pénteken a Stars az eredmény alakulását tekintve könnyebben, a Dab.Docler nehezebben nyert, de a káposztásmegyeri gárdának is meg kellett küzdenie ellenfelével. Jó szokás szerint a mai mérkőzéseket…..
Este hatkor a keddi mérkőzések visszavágóival folytatódik az OB I. középszakasza. Az újpestiek az utolsó percben vannak, a miskolciak a bravúr megismétlődésében bíznak.A hét eddigi meglepetését a Miskolc szolgáltatta, hiszen idegenben szinte végig vezetve büntetőlövésekre…..
xymeta 2010.02.17 20:29:08
@Zsiraf78: Ha szégyennek tartod, hogy a Stars kikapott a Miskolctól te vagy aki lenézed őket!
Én nem teszem és a csapat sem tette ebben biztos vagyok!Megint nem bírjuk belőni a helyzeteket...ők meg belőtték ennyi!
Nem sikerült hazai pályán nyernie a megerősödött Újpestnek. Dubek ügye rendeződött, már magyarként léphetett pályára, így a szezonban először Pék György teljes négy sort nevezhetett. Helyszíni emberünk beszámolója szerint a jó iramú mérkőzésen az Újpest játszott enyhe…..
xymeta 2010.02.17 09:13:56
@kiralyfi: Ne olvass NS-t :)
A Vasas Bp. Stars a Megyeri úton, a Ferencváros Miskolcon aratott győzelmet az OB I. középszakaszának mai fordulójában. A zöld-fehéreknek volt könnyebb dolguk, már a 8. percben vezetést szereztek, válasz nem érkezett, ők pedig sorban lőtték a többit, 5-0-ig meg sem álltak,…..
xymeta 2010.02.06 22:22:14
@adamnfl: Méghogy lilakáposzta...:D
xymeta 2010.02.06 22:51:32
@adamnfl: Semmit csak már aludnom kellene:)))
Azt hiszem megyek is úgyhogy csak azért is HAJRÁ VASAS-STARS
xymeta 2010.02.06 22:52:33
@facsipesz: Ha kihagyod a sallangot van azért itt egy-két jó arc;)
Peterdi Imre az utóbbi időben keveset játszott a Fehérvárban az EBEL-ben, nem meglepő, hogy váltott. Nagyon úgy tűnik, Berta Ákos augusztus óta húzodó átigazolási ügyének végére is pont került. Ennaffati Omar és három erősnek tűnő idegenlégiós után tehát két…..
A Vasas Bp. Stars tovább erősítette keretét, pont került Ennaffati Omar hosszabb ideje húzódó átigazolási ügyére. A válogatott védő klubváltását minden érintett jóváhagyta, így immár a Vasas Stars igazolt sportolója. Ezzel a Mol Ligában még általában öt védővel…..
xymeta 2010.01.28 13:16:19
@canadien: Részben igazad van, de a fiatalok még a korosztályosban is játszanak és lehet, hogy még nem bírnák egyszerre a kettőt olyan szinten.Persze én is örülnék minél több fiatalnak a csapatban, de az sem baj ha a bajnokságot is komolyan veszik.
Egy rendkívül jól sikerült második harmaddal és végig okos, taktikus játékkal abszolút megérdemelten nyerte meg a Mol Liga fináléját az elődöntőben a favorit Dab.Docleren túllépett Vasas Budapest Stars. A mérkőzés elején az Újpesti TE szerezte meg a vezetést Dubek révén,…..
xymeta 2010.01.24 22:23:20
@progmet: Köszönöm a gratulációt, megérdemlem:D Komolyra fordítva remekül küzdöttetek, jó meccs volt!Remélem legközelebb is hasonlóra sikerül:)
xymeta 2010.01.24 22:34:13
@progmet: Ne légy túl kritikus, volt elég gondotok az utóbbi időben sérülések...stb!
Az alapszakasz győztese és negyedik helyezettje vívja a második Mol Liga-elődöntőt. A Dunaújvárosban 18 órakor kezdődő Dab.Docler–Vasas Bp. Stars mérkőzést a Halassy, Abonyi, Soós D. trió vezeti. A final fourban a csapatok legjobbjai a többiekétől eltérő színű,…..
Meglepetés született a Mol Liga IV. kerületi rangadóján. Az eddig szezon eleji jéggondjai ellenére meggyőzőbben teljesítő Újpest nem bírt a Vasas Bp. Starssal. A vezetést Fodor Szabolcs szerezte meg a vendégeknek, Borbás még egyenlített, de a harmadik harmadban már csak…..
xymeta 2009.11.13 21:24:57
@fetyiszov:
Hála az égnek nem te vagy a többség(értsd ahogy akarod).
xymeta 2009.11.13 21:43:07
@gabute:
Progmet jó srác, ha azt mondja nem volt gól akkor én hiszek neki ;) :D
Közel két hét szünet után péntek délután hattól ismét Mol Liga-mérkőzéseket láthatnak a magyarországi hokirajongók. Újpesten kerületi rangadót rendeznek, Dunaújvárosba pedig a mumus látogat.A Megyeri úti negyedik kerületi rangadón mindkét oldalon fontos hiányzók…..
xymeta 2009.11.13 19:06:16
@atish:
Annyi már biztos nem lesz :)
Az ünnepi péntekre két mérkőzés jutott a Mol Ligában.Az Újpest és a Csíkszereda a Kontinentális Kupában játszik, így a Brassóiak túráznak, a Dab.Docler pedig szabadnapos. Este hatkor a Vasas Budapest Stars látogat Miskolcra. Idén eddig egyszer találkoztak, akkor…..
xymeta 2009.10.23 20:20:51
@Gabberboy:
Nem jött be:)
Nem volt túl gólzáporos meccs.
A tinédzser Rajna Miklós először teljesített góltalan meccset az idei Mol Liga-szezonban, csapata, a Vasas Bp. Stars 3-0-ra verte a Brassót. Az ifjú kapus ráadásul legutóbb is csak egy gólt kapott az SC Csíkszeredától. A Stars így már második a Mol Liga-tabellán. Nem véletlen,…..
xymeta 2009.10.11 08:17:38
A 2009-10-es szezonban a magyar–román bajnokság névadó szponzora tenni kíván a sportág népszerűsítéséért, és azok felé nyit, akik még nem fertőzödtek meg a jégkorong szeretetével. A kis méretű Mol Liga-füzet a benzinkutaknál terjesztett Stílus & Lendület című…..
xymeta 2009.10.06 05:58:51
@Zsoldos91: Ez a csak kibocsájtott részvények elosztása!
A pénteki fordulóban ismét bebizonyosodott, hogy minden idők legkiegyenlítettebb bajnoksága lehet a mostani. Az eddigi egyetlen veretlen, a Mol Ligát két remek idegenbeli győzelemmel kezdő Fenestela 68 Brassó Csíkszeredában kapott ki a problémáktól zajos UTE-tól. A tavalyi magyar…..
xymeta 2009.09.26 07:35:06
@Boby80: Annyira tragikus azért nem volt az a meccs, a macik szimpatikusan küzdöttek!A stars tényleg nem ma volt a legjobb, de voltak jó pillanataik!Néha olyan volt mintha leálltak volna, néha meg eldugták a korongot.Azt,hogy szívtelenek lennének az marhaság!