Az alapszakasz után nem erre számítottunk..
hokiszurker01 2019.03.08 20:30:50
@KCs: Attól hogy valaki csinál egy autóbalesetet még nem feltétlenül dilinyós mint ez a pali.

Emlékezz csak Hetényire miért kellett abbahagynia az első amerikai kalandját.
MHC Nové Zámky–DVTK Jegesmedvék 1-2 Milan Jančuška: Az első harmad után jobbak voltunk ellenfelünknél, de ezt a sportágat is gólra játszák. Nagyon csalódott vagyok az eredményt miatt.   Glen Hanlon: Egy hosszú buszút után sikerült jól kezdeni a találkozót és domináltunk az első harmadban.…..
hokiszurker01 2019.02.04 10:38:34
@alljko: Nézd meg jobban, a védő sípcsontján irányt változtat a korong ez csapta be a kapust. Ami persze nem nagy mentség
Egymással harcol a két utolsó Dunaújvárosban..
hokiszurker01 2019.01.30 19:37:15
@leonov: szerintem jó esély van rá, hogy utolsó helyen végezzenek.
DVTK Jegesmedvék–Dukla Trencín 5-4 Strenk Hunor másodedző, DVTK Jegesmedvék: “Jól kezdtünk, az emberelőnyöket is kitűnően használtuk ki az elején, sőt hátrányból is betalálunk. Azt a fél percet nehéz feldolgozni, egyéni hibákból kaptunk gólokat, de utána tudtuk rendezni a sorokat. A harmadik…..
Nagy lökést adna egy besztercebányai siker..
Sorra verik az U16-osok a svéd elitcsapatokat..
hokiszurker01 2018.12.30 11:07:47
UTE–SC Csíkszereda 3-2..
hokiszurker01 2018.12.08 07:40:16
@CsakÚjváros: Nincs edző
DVTK Jegesmedvék–MHC Nové Zámky 6-2 Glen Hanlon: Az újabb győzelem kulcsa az volt, hogy az egész csapat egységesen játszott 60 percen keresztül. Örülök neki, hogy meccsről-meccsre javul a játékunk és egyre gyorsabb tempóban tudunk játszani. Milan Jancuska: – Kiegyensúlyozott volt az…..
hokiszurker01 2018.12.02 21:58:35
@Uteapu: És milyen keveset beszél és szerepel.. Nem duma van hanem munka...
Schiller-Vasas HC–Hokiklub Budapest 1-4 Ladányi Balázs: – Nagyon megfogott minket az első szerencsétlen gól... A támadópotenciálunk gyengesége, a kevés kapura lövésünk rányomta a bélyegét a meccsre. Minket elbizonytalanított, az ellenfélre pozitívan hatott. Pont fordított képet mutatott ez a…..
hokiszurker01 2018.10.15 21:05:52
Komoly teszt előtt áll a MAC a HK Orange ellen..
hokiszurker01 2018.10.11 16:29:40
@qwertzuiop05: Szerintem meg rohadt szoros meccs lesz.
hokiszurker01 2018.10.11 19:54:18
@hokiszurker01: nem lesz
A rájátszás a DVTK Jegesmedvék minimális célja..
hokiszurker01 2018.09.14 13:57:12
A HKB szeretné győzelemmel kezdeni a szezont..
hokiszurker01 2018.09.09 14:40:39
@OliBLOOD: Szerintem pont az a szabály mint a Fehérvár EBEL és Titánok között
HK Poprad–Újpesti TE 9-0..
hokiszurker01 2018.09.08 06:37:28
@CsakÚjváros: @Milo92: Az alapszakasz része ugyan így volt, sőt teljesen augusztusban. A dvtk mondjuk a 4 meccsből 3at megnyert.
hokiszurker01 2018.07.28 09:33:30
@leonov: Miért lenne parasztvakítás? Ez a sajt tájon elhangzott fordítás alákeverese. Tavaly is így kerültek ki ezek az anyagok.

Volt gondolom elég újságíró a teremben ha nem ezek hangzottak volna el, gondolom az elég hamar kiderülne. Vagy szerinted mit mondott vagy mit nem mondott?
Hivatalos: 11 csapatos lesz ősztől az Erste Liga..
hokiszurker01 2018.06.21 22:04:51
@OliBLOOD: ez a kmh nem nevezett időben állítás nem tudom kinek az agyszüleménye. Időben beadták a nevezési dokumentumokat. És mát áprilisban ők maguk jelentették be hogy együtt fognak működni a dvtk-val. Áprilisban!!!! Én komolyan nem értem hogy ezen mi nem világos és egyértelmű.
Néhány állítás az Extra- és az Erste Ligáról..
hokiszurker01 2018.06.15 22:55:12
@Licsimi1: "A Volán is kap állami támogatást, de nem a Jégkorong Szövetségen keresztül." Tehát a MOL-on keresztül vagy az önkormányazton keresztül kapja az teljesen más. Az úgy már nem is állami pénz. SZRT-ről ne is beszéljünk. Fura ez a Volán szemüveg.

A Miskolcnál meg 3 lesz a helyes szám, bár ebből a szempontból ez irreleváns.
Elmegy a MAC és a DVTK, bővül az Erste Liga..
hokiszurker01 2018.06.14 06:58:29
@kerusz: annyira hiperszuper jól informált vagy. Mégis hol olvastad, mondták hogy lekésték a nevezést?
hokiszurker01 2018.06.14 14:09:00
@a Zamboni nem egy tészta: kb annyi hogy 6-8 dvtk-s fiatalnak legyen játéklehetősége és ne a kispadon rohadjanak (vagy ott sem) amíg az Extraligás csapat játszik.

Önálló farmcsapatnak nem lett volna realitása semmilyen szempontból. Ahogy a mac-nál sem, miután a rengeteg exjunior lelépett. A Kmh a tavalyi csapatára épitve 5-6 dvtkssal meg 4-5 légióssal egy szolid középcsapat lehet.
Kilencen már biztosan maradnak Miskolcon..
hokiszurker01 2018.05.15 18:01:28
@fenderbass: szerintem meg ez az igazi fegyvertény, hogy a legjobb magyar játékosok évről évre hosszabbítanak.
Nagy-Britannia–Szlovénia 3-1..