Adatok
agit
7 bejegyzést írt és 9 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A versenyt ezennel lezárjuk. A kétszemélyes wellness hétvégét az esküvőn borotválkozó Andee nyerte. Róla annyit érdemes tudni, hogy ő a leglazább koszorúslány szerte e világon és nem riadt vissza attól, hogy az esküvő előtt varázsolja simává lábait a Gillette Venus Breeze…..

Végre megérkezett az első filmecske a meghirdetett versenyre. Igazi gyöngyszem, tényleg nem mondhatnám, hogy átlagos. Köszönjük phazza-nak és andee-nak!!
..

Eljött a Ti időtök! A Gillette és a pengecsajok.blog.hu (ezek mi vagyunk ám) szervezésében versenyt hirdetünk. Nyugi, nem kell zsákban szaladgálni a Várban, de borotválkozni annál inkább. Ha már Veled is előfordult, hogy szokatlan helyszínen, extrém szituációban kellett…..

... lesz nemsokára. A részleteket hamarosan megosztjuk veletek. Egy biztos, borotvára és kamerára/fényképezőgépre szükségetek lesz...:-)..

Imádom, amikor a pasim (vagy majdnem-pasim:-) a leglehetetlenebb pillanatokban hív meg vacsorázni. Nincs egy göncöm sem!! Pánik helyett megleptem magam egy új szoknyával, őt pedig két selymesen, gyönyörű lábbal:-D ..
agit
2008.05.20 17:48:26
Köszi szépen, igyekszünk:-)
agit
2008.05.22 10:58:15
agit
2008.05.26 14:02:11

Ne keressetek logikát két őrült csaj elméjében. Főleg akkor ne, ha a fél éjszakát átpletyizzük, és a húgomnak a taxiban jut eszébe, hogy élete partija előtt elfelejtett borotválkozni. De sebaj! Igaz, hogy a taxi nem fürdőszoba, de ez van...:-) ..
agit
2008.05.15 10:34:34
agit
2008.05.23 13:10:29

A tegnap esti partinak hála reggel olyan álmos voltam, hogy még fogmosásra is alig volt erőm és most is olyan fáradt vagyok, hogy majd elalszom... Még volt 5 percem a meetingig, úgyhogy gyorsan átestem egy nagy generálon. Szerencsére csak egyszer zavartak meg:-) ..
agit
2008.05.15 11:10:23
agit
2008.05.22 15:53:55
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz