A Fehérvárból még többen hiányoznak 2011.01.09. 14:54 F. Kapus ..
Vienna Capitals–Fehérvár 2-3  2010.12.23. 22:09 kultúrmisszionárius..
Hetényi Zoltán nem ezt érdemelte 2010.12.23. 15:36 F. Kapus..
Sityusz 2010.12.23 22:09:16
Sityusz 2010.12.23 22:13:47
@TheKaszi: Nehéz lesz tartani...hátha Csicsóbáék jövőre bekalkulálják a költségvetésbe.:)
Jégkorong 3 éves a jégkorongblog 2010.11.08 07:00:00
Vagyunk kik, akarunk mit címmel írtunk bejegyzést 2007. november 8-án, lefektettük az alapokat, elindultunk. Új koncepciót 2008. november 8-án nem kellett fogalmaznunk, majd 2009. november 8-án egyebek közt erről beszéltünk: "Persze így is túlnőtt rajtunk az egész, olykor úgy…..
"Utolsó napomat kezdem meg a Fehérvár vezetőedzőjeként, valószínűleg utódom is megtekinti a jesenicei meccsünket" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A 15. fordulóban nagyon fontos fellépésük lesz Sofronéknak, a szlovének otthonában…..
Mihály, Horváth, Durco, Benk és Jobb nélkül utazott Bécsbe a Sapa Fehérvár AV19 vasárnap, Satosaari pedig orvosi utasításra nem kezdhet a kapuban. Ladányi és Sofron nem százszázalékos egészségileg, de vállalják a játékot. A farmcsapatban eddig legjobb teljesítményt nyújtó…..
Sityusz 2010.10.17 18:55:10
@Gooolem900: én is azt néztem hogy 7 percnél időt kértünk erre tessék....
és hogy többet lőttünk kspura...nem találok szavakat..illetve igen:
HAJRÁ VOLÁN!!!!!!!!!!HÁBORÚ!!::))
Jelentősen csökkent a Sapa Fehérvár AV19-ből hiányzók száma, pénteken már csak Horváth András és Mihály Árpád nem lesz ott a jégen a keretből. Előbb könyöksérülése miatt még 4-5 napig pihen, utóbbi négymeccses eltiltásából a másodikat tölti le a Linz ellen, de…..
"Vasárnap jóval fegyelmezettebbek és türelmesebbek voltak játékosaink, mint szombaton, ez volt a siker alapja" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. A Fehérvár 3-0-ra verte a Grazot az Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna döntőjében, Hetényi Zoltán…..
A Sapa Fehérvár AV19 finn kapusán hétfőn artroszkópos térdműtétet hajtottak végre egy letört porcdarab miatt, amely hetek óta akadályozta a fájdalommentes sportolásban. A remek kapus jövő héten már biciklizhet, de legalább három hét kihagyás vár rá. Ennek megfelelően az…..
Sityusz 2010.08.31 15:33:18
@brunzwik:Ne haragudj de szerintem nem Te egyedül vagy a fehérvári szurkolók álláspontja.
Kérdőre pedig max. akkor vonhatod ha brunzwik Fehérvár AV19 lesz a csapat neve...addig max. bátorkodhatsz tisztelettel megkérdezni.
Én sem voltam elájulva az eddig látottaktól de eddigi korongos tapasztalatai alapján tán egy picivel több türelmet és tiszteletet megérdemelne.
Üdv.
A 29 éves Ales Kranjc a Sapa Fehérvár AV19-ben folytatja pályafutását. A ponterős bekk az előző szezonban a Vienna Capitals játékosa volt, 63 mérkőzésen 27 pontot szerzett, viszont pluszmínusz mutatója a leggyengébb volt a csapatban, –15. A szlovéniai divízió 1-es…..
Második idegenbeli meccsét is megnyerte az EHC München a német másodosztály döntőjében, így 3-0-ra nyerte a Bundesliga 2-finálét. Pat Cortina csapata 12 playoffos meccséből 11-et megnyert. A korábbi magyar szövetségi kapitány 2008 januárjában ment vissza Münchenbe, az elvárás…..
Sityusz 2010.04.28 12:36:17
A rendőrség kérésére el kell különíteni a két ország szurkolóit, így nem tudjuk beengedni azokat a magyarokat, akik jegye nem a magyar szektorba szól, mondta blogunknak Matjaz Zargi szlovén főtitkár kedden délután. A szlovén szövetség nem kívánja felmondani a magyar…..
Sityusz 2010.04.20 22:22:48
Sityusz 2010.04.20 22:30:02
@1VOLÁN: én is ezen töprengtem...persze nyerjünk mindkettőn csak jó tisztában lenni a lehetőségekkel..
Pontegyenlőségnél mi a következő ami dönt??
mert ha az egymás elleni eredmény akkor MINDENKÉPP mindkét meccsen győzni kell!!!
Sityusz 2010.04.20 22:34:17
@aeroan42: én is így gondoltam.KÖSZI!!
Azok a játékosok, akik utoljára kerültek ki a vb-csapatból, semmivel nem rosszabbak, mint azok, akikkel az utolsó pillanatig küzdöttek a bentmaradásért, értékelte az eseményeket Énekes Lajos, a válogatott edzője. Szerdán előbb az derült ki, hogy Szuper Leventéhez ragaszkodik…..
Sityusz 2010.04.15 10:21:06
@migermi:Ha nem feltétlenül normál szállodára vágysz:

Ha megadod a szükséges paramétereket kidobja az összes elérhető lehetőséget.
Gyorsak,korrektek és 10% előleget kellett fizetni amit bankkártyával is lehet.
Múlt hét elején még voltak helyek szépen, akár a Hala Tivoli 2-3 km-es körzetében is.
A norvégverés után nemcsak az eredmény, a mutatott játék miatt is jobb hangulatban nyilatkoztak a játékosok szövetségi kapitányostul. A jó produkciók miatt nem ment zökkenőmentesen a keretszűkítés. Videócsokor következik, először a vasárnapi értékeléseket láthatják, ezt…..
Hatalmas küzdelemben húzta be a bajnoki címhez szükséges negyedik győzelmet a Sapa Fehérvár AV19. Az OB I.-döntő első három összecsapásán nagy volt a különbség a címvédő és a kihívó Dab.Docler között, elsőre 7-0-ra, másodjára 7-2-re, harmadjára 9-4-re győztek…..
Sityusz 2010.03.25 22:54:54
@Stommy: A válasz Borsy válaszában ott van....
annak a díjnak először ott a helye..hidd el kapni fog még Nika tengernyi díjat!

Szép volt fiúk!Köszönet az egész szezonért a Volánnak!!

@Sityusz: ....és RIP kisCsicsó..:((
Itt voltál most is és ráharaptál az aranyéremre ahogy szoktál..
A Dab.Docler jutott a bajnoki döntőbe, pedig nem kezdődött jól a mérkőzés a hazaiak számára. Az 5. és a 14. percben egyaránt Gergely Csaba szerzett gólt, a 2-0-s előnyt egészen a 36. percig tartotta a budapesti csapat. A második harmad hajrájában aztán kétszer is villant a…..
Három mérkőzés van hátra az alapszakaszból, és két kérdés vár még megválaszolásra. A fontosabb, hogy a Ferencváros vagy a Miskolc lesz-e a harmadik rájátszásba kerülő csapat, a kevésbé lényeges pedig, hogy negyedik vagy ötödik helyen végez-e az Újpest. Hétfőn pont…..
Jégkorong Vienna-Fehérvár 6-5 2010.03.02 22:04:00
Őrült mérkőzést játszott kedd este a Vienna Capitals és a SAPA Fehérvár AV19. Állta edzője szavát a fehérvári alakulat, és igyekezett elrontani a bécsiek ünnepét. A házigazdák szereztek vezetést az első harmadban, a sok Volán emberhátrány ellenére történetesen egyenlő…..
Vasárnap nem sikerült megvalósítanunk azt, amit szerettünk volna, mondta blogunknak Énekes Lajos, a SAPA Fehérvár AV19 edzője. Elsősorban a speciális helyzetekben mutatott játékban volt nagy a különbség, ez döntött a bécsiek javára. A fehérváriak úgy utaznak Bécsbe, hogy…..
Jó mérkőzést láttunk kedden, bár egyik csapat sem ment úgy, mint az első találkozón, értékelt blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Ma is a speciális játékhelyzetek dönthetnek Bécsben, és az, hogy melyik csapat lesz felszabadultabb. "Jól kezdtünk, az…..