zsolkov

0 bejegyzést írt és 54 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

"A mérkőzés előtt megpróbáltuk tudatosítani, hogy ilyen tartalékosan is meg tudjuk szorítani a Red Bull Salzburgot – kezdte a vasárnapi mérkőzés értékelését Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. – Egyrészt ellenfelünk nincs jó szériában, másrészt ha…..
zsolkov 2010.10.12 20:10:45
@lakota: oké, befrissiti az oldalt 15 percenként, de hogyan tovább? Ez nem szavaz helyettem, azt nekem kell megtenni. Vagy valamit nagyon nem vágok...Köszi előre is.
zsolkov 2010.10.13 09:02:20
@zsolkov: megvan a megoldás...
"Biztosan úgy lép jégre a Salzburg ellenünk, hogy bebizonyítsa, jobb csapat annál, mint amit a legutóbbi fordulókban mutatott" – mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 másodedzője a mai mérkőzés előtt. A fehérváriaknál a sok hiányzó miatt nem…..
zsolkov 2010.10.10 20:13:42
@zsolkov: miért is kellett nekem ezt irnom????bakker...
zsolkov 2010.10.10 20:19:44
@sutyi2: Értettem. Én nem látok, nem hallok, de legfőképpen nem beszélek :-)
Azok a játékosok és sorok sokszor többet tesznek a sikerért, akik nehéz helyzetben jól védekeznek, állítja Ladányi Balázs. A 11-es azt mondja, egyáltalán nem probléma, hogy az első két sorunk szerzi góljaink nagy részét. A csapat továbbra is jó állapotban van, közel a…..
zsolkov 2010.04.14 13:02:41
@M.Lac: Szombat-vasárnap helyszíni jegyvásárlással 8-10 fő.
Az eventim.si szerint a P szektorba nincs már hely, gondolom az itthoni értékesítés miatt vannak eltüntetve ezek a helyek.
Ezért az O-t fogjuk erőltetni.
Szlovénia ellen C szektor 3 fő.

Mi már holnap regeel indulunk, kell egy kis ráhangolódás alapon! :-)
Jégkorong Irány Szlovénia! 2010.01.14 17:15:00
Svájc után Szlovénia lepődhet meg a magyar jégkorong népszerűségének növekedésén, de aki eddig nem jutott jegyhez a sorsdöntőnek remélt magyar–szlovén meccsre, nem lesz egyszerű dolga. Két napja kora délután kezdődött a jegyértékesítés a ljubljanai divízió 1-es…..
zsolkov 2010.04.12 07:35:43
@edudus: @SzDaniel: @tr1021: köszi :-)
akkor jön a következő feladvány. A Dél- Korea és Lengyelország elleni meccsekre csak kint vesszük meg a jegyeket. Melyik szektor lesz a magyar Főhadiszállás? Hol tömörülünk (-állunk :-) )?
Egyes helyzetekben merészebben kellett volna cselekednünk, máskor éppen ellenkezőleg, kevésbé. A két vereség után megcsappant a csapat önbizalma, de hallatlan küzdeni tudással visszahozta a Linz elleni mérkőzést 0-2-ről. A Sapa Fehérvár AV19 jobban akarta a január 1-jei két…..
Mától az egymeccses jegyek is megvásárolhatók a németországi A csoportos vb-re. Az első körös csoportmérkőzésekre már 19 euróért be lehet jutni, az összességében legolcsóbb belépőket pedig értelemszerűen az alsóházi találkozókra kínálják, itt 9 eurónál kezdődnek az…..
Egy pontot sikerült elhoznia Bécsből a Sapa Fehérvár AV19-nek. A magyar bajnok 1-0-ra és 3-2-re vezetett, az utolsó harmadban 1 perc 1 másodperc alatt ütöttünk két gólt. Az előnyt sajnos nem sikerült megtartani, a ráadás utolsó pillanataiban pedig a hazaiak szerezték meg a…..
zsolkov 2009.11.30 12:36:00
@Uteapu: Leba....? Tökéletesen egyetétek Veled.
A fegyelem és a türelem játszott főszerepet a Medvescak elleni győzelemben, értékelt a mérkőzés után Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője. Nehezebben pörögtünk fel a szokásosnál, és az sem biztos, hogy a vasárnapi Graz-mérkőzésen elég lesz az előző találkozó…..
zsolkov 2009.11.15 18:40:17
zsolkov 2009.11.15 18:42:03
@Devo209: :-). ez király, csak ennyit téynleg még én is tudok. Aszongya hogy: "A Grazer folyamatosan szedi a játékot, és a kártérítés. Napon, de nem a horog kapus Hetényi."
Hatalmas játékkal verte közvetlen ellenfelei egyikét a Sapa Fehérvár AV19. Már az első harmadban több helyzetünk volt, de egyenlő erők küzdelmét láthattuk. A második menetben jó perceket produkáltak a horvátok, megszerezték a vezetést. A magyar bajnok sebességet váltott,…..
Nem voltunk kellőképpen alázatosak, sok volt a fegyelmezetlenség a játékunkban, hívta fel a figyelmet a legnagyobb hibákra Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője a Jesenice elleni győztes mérkőzés értékelésekor. Csütörtökön osztrák tévés meccsen az idén Fehérváron…..
zsolkov 2009.10.29 19:15:58
Marty St. Louis, Jason Spezza és a védő Shea Weber áll a pontlista élén. St. Louis kimagaslik, néggyel elhúzott, négyen követik 10 ponttal. A legjobb nem kanadai az orosz Ilja Kovalcsuk. A legeredményesebb magyar hokis Ladányi Balázs lett 0+3-mal. St. Louis az NHL alapszakaszában 82…..
zsolkov 2009.05.06 14:05:53
@csiki hokis: ha a kanadai táblát nézed akkor meg 12:5 a nem molosoknak. muszáj állandóan feszegetni ezt a ki hol jáccik kérdést? Válogatott egy van szerintem és a lényeg az eredmény.
Magyarország pont nélkül esett ki az A csoportból. Nem játszottunk igazán tempós és színvonalas meccset a németekkel, az ellenfél jobb volt, sokkal többet lőtt kapura, két emberelőnyös góllal győzött. 0-1 után volt erőnk egyenlíteni, 1-2 után nem. Az utolsó harmadban csak…..
zsolkov 2009.05.04 12:13:16
zsolkov 2009.05.04 12:29:21
@advocatusdiaboli: tegnap még ment. most változtattak?
Érdekes hírrel kínálta meg a Nemzetközi Jégkorong Szövetség a közvéleményt: 167 országból látogatják az iihf.com honlapot, Lettországtól (1 742 824) Bruneiig (1) szerte a világban követik a világbajnokság eseményeit. A magyar érdeklődők is lelkesek. Még csak 4 játéknap…..
zsolkov 2009.04.29 14:55:35
@ulrik: most már 45% :-))
Magyarország harmadjára is óriásit játszott, az utolsó percekig harcban voltunk a középdöntőért a világranglista-kilencedikkel. Az első harmadot elvesztettük, a másikat fantasztikus teljesítménnyel nyertük. Rengeteg helyzetünk volt, de csak egyből lett gól. Az ellenfél…..
zsolkov 2009.04.28 17:36:59
@Szenszej: megnyerted :-)
Akkor is továbbjutunk, ha hosszabbításban kikapunk a magyar válogatottól, jegyzi meg hírében a sportpanorama.by, de a beloruszok ettől még győzni akarnak. Mai ellenfelünk célja nem is a továbbjutás, hanem a negyeddöntő. A csapatnak két sérültje van, de ha minden igaz, már jégre…..
zsolkov 2009.04.28 12:43:57
@pitybull: elvileg jónak tűnik tényleg. hála érte.
A magyar válogatott szereplésére kedden este már rákérdeztünk, ideje foglalkozni az esélyekkel globálisan is. Mi úgy látjuk, az idén elég kísérletiek a keretek ahhoz, hogy képtelenek legyünk jósolni. Kanada kiszámíthatatlan, az Egyesült Államok tán gyengébb, mint amilyen…..
zsolkov 2009.04.22 15:19:37
@.Anakin.: tudomásom szerint Schluefweg 10 8302 Kloten
Jégkorong Irány Svájc! 2008.11.24 12:43:00
Megindult a készülődés, a jegyvásárlás, a szálláskeresés és az útszervezés a svájci A csoportos világbajnokságra. Az eddigi tapasztalatok alapján óriási meglepetésben részesíthetik a magyar szurkolók a jégkorongvilágot, ha soha nem látott létszámban veszünk részt a…..
zsolkov 2009.04.16 13:42:43
@egonch: ha van még energiád válaszolgatni, egy kérdés :-). Mi Dinhardban leszünk. Érdemes onnan kocsival bejjeb mászni, vagy semmi értelme? Vonattal átszállással 50 perc, ahogy mi néztük.
zsolkov 2009.04.16 14:20:37
@egonch: ez se rossz ötlet :-). megbeszélem a többiekkel. oda később is megy vonat ahogy nézem
Ennek a blognak a három alapító szerkesztője elég régóta jár rendszeresen A csoportos jégkorong-világbajnokságokra. Akár úgy is mondhatnánk, minden egyes  évnek az a néhány nap a fénypontja, amikor ott vagyunk Prágában, Rigában vagy Moszkvában. Vagy Zürichben. Egy A…..
A játékosok felépültek, az edzők megbetegedtek az Alba Volánnál. Énekes Lajos az orvosok tanácsára nem is lesz ott a kispadon az Innsbruck elleni mai fehérvári mérkőzésen. A csapat viszont megint négysornyi játékossal állhat fel."Jó néhány visszatérőnk lesz,…..
zsolkov 2009.01.23 21:43:45
@munkagep: 2006-ban volt egy 10-1-es VSV- VIC meccs. De az senkit sem érdekel. Ez viszont: CSODÁS. Gyönyörű volt srácok. Ha elfelejthetnénk a szezon közepét.Soha többé nem iszom vörösbikát....:-)
Jégkorong Linz–Alba Volán 5-1 2009.01.09 21:57:00
Linzben most először kapott ki nagyon simán a magyar bajnok, a mérkőzés a második harmadban ment el, 5-1. További eredmények: Salzburg–Vienna 3-6, Villach–Innsbruck 4-2, Jesenice–Graz 2-5, Klagenfurt–Olimpija Ljubljana 4-2...
A hátsó sorokban játszanak ma a finnek, ha egyáltalán szerepet kap mindkettőjük, tudta meg a jégkorongblog Énekes Lajos Alba Volán-edzőtől az Innsbruck elleni EBEL-mérkőzés előestéjén. Nagyon optimista nyilatkozat következik tovább után.A derűlátás ellenére kezdjük két…..
Korábban már foglalkoztunk a svájci A csoportos vb jegyáraival. Továbbá azzal is, hogy az IBUSZ értékesít idehaza. Most a kőkemény valóságot tárjuk kedves olvasóink elé, a napijegyárakat hivatalos hazai fizetőeszközben kifejezve. Szavazást indítunk újfent.A jegyértékesítés…..
Maradt egy csomó remek fotónk Quebecből, amelyek zöme nem a meccsek közben készült, hanem előttük és utánuk. Szerintünk szépek és érdekesek, és visszaadnak valamit az egésznek a hangulatából. Kattintsanak a képre, kinyílik a galéria. ..