0 bejegyzést írt és 168 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Balaton elképzelhetetlen lángos nélkül, s bizony e nemes étek története igencsak hajaz a magyar tenger felemelkedésére. Lángossztori néhány különleges recepttel és retró történettel a Balaton partjairól...
IRODAI PATKÁNYOK Új melóhely 2010.12.22 23:34:00
Az megvan, mikor reggel megszólal az ébresztő, és legszívesebben kibasznád a gangra, hogy a nap további részét az ágyban tölthesd? Nálam fél éve jött el ez a pont, - járjon be a faszom dolgozni, inkább alszom tovább - gondoltam, és felmondtam a faszba. Persze az a pont is kurva…..
Igazi kommunikációs fenomén Pajor-Gyulai László, a megújult Csányi-válogatott kommunikációs igazgatója. Ez a rokonszenves fickó a szurkolókat hibáztatta, amiért a rendezők sorozatos hibái miatt több ezren fél órával meccskezdés után jutottak be a stadionba. A nyegle és…..
vantage007 2010.09.08 12:33:27
Steve Yzermané a feladat, hogy újraépítse a franchise-t, amely csak szenved az NHL-ben a 2004-es a Stanley-kupa-győzelem óta. Beindult a jövés-menés a játékospiacon is. A Tampa Bay új tulajdonosa, Jeff Vinik április 12-én mondott fel a korábbi általános igazgatónak, Brian…..
A nemzetközi szövetség arról tájékoztatta a tagországokat, hogy bár május 7-én lejárt a 2011-es világbajnokságok rendezésére kiírt jelentkezési határidő, azt május 20-ig meghosszabbítja. Kiderült, hogy a divízió 1 azon csoportjára, amelyikben hazánk szerepel, egyelőre csak…..
vantage007 2010.05.13 14:54:24
Többéves profiszerződést kötött ifjúsági válogatott csatárunkkal a Zürich Lions. A megállapodás értelmében az első szezonban a felnőtt másodosztályú farmcsapatban, a GCK Lionsban játszik a 17 éves magyar támadó, de a szerződés garantálja, hogy három mérkőzésen az…..
2010 első félévében lejár a magyar jégkorongszövetség elnökségének és elnökének mandátuma. A tisztújító közgyűlés időpontjáról a május 10-ei elnökségi ülés dönt, a jelenlegi tervek szerint június 14-én kerül sor a választásra. A dolgok menetéről az alapszabály…..
vantage007 2010.05.04 14:13:07
@fradigy: ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy a pannont nem volt olyan nehéz rábeszélni a szponzorálásra
Szlovénia nagy arányú győzelmet hozó, de egyáltalán nem hibamentes mérkőzésen verte 8-3-ra Dél-Koreát a negyedik fordulóban. A mérkőzés után nyilatkozó szlovénok többsége már elsősorban a pénteki döntő felől közelített a szerdai teljesítményhez, és természetesen a…..
vantage007 2010.04.23 10:22:42
Jégkorong Minden azonnal kell 2010.04.22 18:25:00
Kéri Rudolf, a magyar válogatott felszerelésmenedzsere idegbecsípődés miatt szerda reggel kórházba került. Az orvos pihenést írt elő, ezt a magyar–brit mérkőzés feléig be is tartotta, de úgy érezte, a hotelszoba helyett a jégcsarnokban van a helye. Itt is meg kell említeni,…..
Egy kör, kilenc mérkőzés maradt az EBEL alapszakaszából. A Sapa Fehérvár AV19 még nem teljesítette ugyan a feladatát, de nagyon közel áll hozzá. A playoffhoz két csapatot kell megelőznünk. A Jesenice már matematikailag sem érhet utol bennünket, a Ljubljana hátránya pedig…..
vantage007 2010.01.21 12:33:48
A korábban esélyes befutónak tűnt finn edzővel az anyagiakról nem tudott megállapodni a Kaposvári Sportiskola. Így az előző tréner menesztése óta szakvezető nélküli csapat még keeresi a megfelelő embert, ebben a magyar jégkorongszövetség is segít nekik. A feladat egyszerűen…..
vantage007 2009.07.31 12:08:31
@oldspieler: ki az a személy?
A svájci torna előtt már feltettük a fenti kérdést, és azt ígértük akkor, hogy később feltesszük újra. Első nekifutásra nyolc csapattal számoltunk, azóta kiderült, hogy nem pontosan mértük fel az esélyeket. Úgyhogy az alábbi szavazómodulban Szlovákia és Svájc helyére…..
vantage007 2009.05.06 14:05:00
Jégkorong Kanada–Finnország 3-4 2009.05.04 23:06:54
Kanada mégsem verhetetlen, az előzetesen kevésbé esélyesnek gondolt finnek alaposan zavarba hozták a végső siker első számú várományosát. Salmeláék már a nyolcadik percre elhúztak két góllal, vezettek 3-1-re is. Dany Heatley két találatával hozták egálra a meccset a…..
vantage007 2009.05.05 08:57:37
Magyarország pont nélkül esett ki az A csoportból. Nem játszottunk igazán tempós és színvonalas meccset a németekkel, az ellenfél jobb volt, sokkal többet lőtt kapura, két emberelőnyös góllal győzött. 0-1 után volt erőnk egyenlíteni, 1-2 után nem. Az utolsó harmadban csak…..
vantage007 2009.05.04 13:40:06
12:15-kor kezdődik a magyar válogatott utolsó 2009-es A csoportos mérkőzése. Németország ellen kellene megszereznünk első pontjainkat, amelynek kerete sokkal erősebb, mint a mienk, és amely többet lőtt kapura utóbbi három meccsén, mint ellenfelei, mégis mindháromszor veszített. A…..
vantage007 2009.05.04 10:17:54
Magyarország harmadjára is óriásit játszott, az utolsó percekig harcban voltunk a középdöntőért a világranglista-kilencedikkel. Az első harmadot elvesztettük, a másikat fantasztikus teljesítménnyel nyertük. Rengeteg helyzetünk volt, de csak egyből lett gól. Az ellenfél…..
vantage007 2009.04.28 17:08:10
vantage007 2009.04.28 17:16:24
Hatalmas mérkőzést játszott Szlovákiával a magyar válogatott. Az utolsó harmadot 2-1-re megnyertük, csak Mol ligás gólokat lőttünk, sorrendben Holéczy, Peterdi és Sille talált be. 1-3-ról felálltunk, 13 másodpercen múlott a szenzáció. Az ellenfél sokkal erősebb volt, sokkal…..
vantage007 2009.04.24 22:24:26
Nagyobb csoda lenne a bent maradás, mint a tavalyi feljutás, jelentette ki az MTI-nek Pat Cortina. Spiller István vb-előzeteséből kiragadtuk a magyar válogatott szövetségi kapitányának nyilatkozatát, és azt is, amit Kangyal Balázs csapatkapitány mondott. A kanadai szakember szerint…..
A divízió 1-es U18-as világbajnokság fehéroroszországi csoportjának küzdelmei 2009. április 4-én kezdődtek és 12-én fejeződtek be. A magyar csapat megjárta a mennyet és a poklot, aztán a végén üdvözült. A számok és adatok között kutakodtunk. A tornát az a fehérorosz…..
A magyar jégkorong-válogatott újabb szenzációs győzelmet aratott vb-felkészülési mérkőzésén. A legyőzött szerepét ezúttal az olimpiai ezüstérmes, vb-elődöntős finn csapat vállalta. Szenzációs volt Szuper Levente, önfeláldozó a védelem, és támadásban is mutattunk…..
Több százan indultak az Országalmától az ifjabb Ocskay Gábor tiszteletére szervezett fáklyás felvonuláson, a jégcsarnoknál pedig már ezrek gyászoltak együtt, írja a Fejér Megyei Hírlap. Az éjjel elhunyt jégkorongozónak emlékhelyet alakítottak ki a csarnoknál a szurkolók,…..