starchild

0 bejegyzést írt és 53 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Magyarország–Olaszország 9-0 Pat Cortina: – Jól szerettünk volna kezdeni és sikerült is, hamar szereztünk két emberelőnyös találatot, 3–0 után pedig az olaszok kicsit feladták. Fontos, hogy egyszer sem adtunk esélyt a felzárkózásra: összpontosítottunk, odafigyeltünk. Két harmad alatt…..
A DVTK-nak háromból egy meccset kell nyernie..
starchild 2017.03.22 19:13:20
Szlovénia ellen sem más a cél, mint a győzelem Élő közvetítés..
starchild 2016.12.17 14:53:42
300 NHL-meccset közvetít élőben a Spíler TV..
Bejött a váltás a Sport TV-nek A Sport TV úgy döntött, nem hosszabbítja meg az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) jogait, mert az hosszú évek óta az elvártnál jóval alacsonyabb nézettséget hozott. ...továbbra sem feledkezik meg a hokirajongókról, hiszen változatlanul közvetíti az…..
Megkezdődött a világbajnokság 2012.05.03 15:10 Hblog..
starchild 2012.05.04 15:49:40
@starchild: Gyorsan javítva, gratula:-)
Megvan a kellő sebesség 2012.04.15. 11:28 Hblog ..
starchild 2012.04.15 12:54:39
Elszántak, készen állnak a nagy feladatra 2012.01.03. 09:58 F. Kapus..
Galanisz mégsem játszhat Miskolcon 2011.11.07 22:19 F.Kapus..
starchild 2011.11.08 21:21:36
@1885*: Én már csak ilyen nyavajgós fotelszurkoló vagyok:)
@1116001: Ha jól tudom, a VB-k a Sporttv-n, a felkészülési meccsek a DigiSporton.
Fiatal cseh vezeti a KHL pontlistát 2011.10.19. 09:37 kovacsistvan..
starchild 2011.10.20 13:00:44
Az első harmad eleje egyenlő erők küzdelmét hozta az EBEL-negyeddöntő 2. meccsén, a vezetést is megszereztük Palkovics révén, ám utána a bécsiek fél órája következett, ennek eredményeként nemcsak egyenlíteni tudtak, hanem előnybe is kerültek. A harmadik felvonásban aztán…..
starchild 2010.02.23 22:34:45
"A legjobbkor sikerült megszakítani nyeretlenségi sorozatunkat, mind Bécsben, mind a szezonban Ausztriában – értékelt Énekes Lajos a hősies vasárnapi bécsi siker után. – Fantasztikus teljesítményre volt szükség mindenkitől, játékosaink szinte hiba nélkül…..
starchild 2010.02.23 21:38:31
@Mocsar: Laola1 livetickeren ZAG-G99 3:5. Ez hihetőbb...
starchild 2010.02.23 21:41:23
@starchild: és itt is 3:5

Érdekesen működik az EBEL livescore:)
Az elvben a mezőny leggyengébb csapatának gondolt franciák már a svájciak ellen is odatették magukat, alig kaptak ki, aztán az oroszoknak is ütöttek kettőt, majd feltették az i-re a pontot: 2-1-re verték az eddig negyeddöntőben reménykedő Németországot. Ezzel Franciaország A-s…..
starchild 2009.04.28 22:50:20
@Rock me Amadeus: Gondoltam én is ilyen csereberére, de adja az ég, hogy ne szoruljunk rá az IIHF jótékonykodására. Ez a csapat a saját erejéből is képes az A csoportra. Már csak egy kis szerencse kéne..az meg jönni fog, mert megérdemli a csapat.
starchild 2009.04.28 23:37:24
@Zigi: + a norvégok a dánokat. Az már tényleg hab lenne a tortán. Német, dán, lett + magyar csapat a kiesési körben...ahonan csak egy maradhat benn. Még belegondolni is hátborzongató.
Magyarország harmadjára is óriásit játszott, az utolsó percekig harcban voltunk a középdöntőért a világranglista-kilencedikkel. Az első harmadot elvesztettük, a másikat fantasztikus teljesítménnyel nyertük. Rengeteg helyzetünk volt, de csak egyből lett gól. Az ellenfél…..
Három kapus zárta gól nélkül az NHL rájátszásának nyolcadik játéknapját. A Detroit negyedszer is legyőzte a Columbust, a playoffújonc kiesett. Pittsburghben nyert a Philadelphia. A New Jersey egyetlen góllal verte a Carolinát. Az Anaheim már csak egy győzelemre van a…..
starchild 2009.04.24 14:29:57
@durex26: Kösz...Két kedvenc csapatom (szurkolónak vagy fannak nem mondanám magam) a Blue Jackets és a Canadiens, így idén mindkét kezemben golfütővel mehetek jó hosszú nyaralásra:)
Pat Cortina szövetségi kapitány a délelőtti edzés után összeállította a válogatott sorait a Szlovákia elleni mérkőzésre. Eldőlt: a kapuban Szuper Levente kezd, mögé Budai Krisztiánt nevezzük. Sokan kérdezték, itt a válasz: Cortina ígéretének megfelelően a csapat mellett…..
starchild 2009.04.24 13:37:58
@Muki76: Szerintem az csak a felsőház középdöntőire igaz. A kieséses körbe minden csoportból egy csapat esik ki, így nincs mit továbbvinni.
starchild 2009.04.24 14:20:41
@D. Gromov: Természetesen, csak annak van értelme és úgy igazságos.
Nagyrészt felvettük a norvégok által diktált, helyenként A csoportos iramot, védelmünk jól dolgozott – értékelte a 4-3-as magyar–norvég tapasztalatait Énekes Lajos edző. A két csapat ma este megint találkozik Káposztásmegyeren, a magyar válogatott összetétele…..