Regisztráció Blogot indítok
Adatok
noemilovesgermany

29 bejegyzést írt és 3 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
Noemi loves Germany BERLIN 2009 2009.07.18 23:01:00
noemilovesgermany 2009.09.03 08:04:32
My life in Coimbra 2009.05.23 21:05:00
A nyaralás   A bennfentesek már előre tudták újabb eltűnésem okát, de most akkor megosztom mindenkivel. Kijött hozzám a kedvesem (Bujdosó László, nekem csak Lóca) egy kurta kis hétre, és igyekeztünk minden pillanatot kihasználva értelmesen és boldogan eltölteni a…..
Noemi loves Germany Jacsó család 2008.07.21 19:09:00
Júl. 5. Szombaton a 10 perces fogászatos pihenő után még egyet tankoltunk, ahol találkoztunk Gryllus Dorkával és aztán nyomta apa a gázt Augsburgig. Na jó, tartottunk pihenőt, de vagy csak kétszer, így már kora este itt is voltunk. Kipakolásztunk, pihentünk,…..
06.24. Kedd: dolgoztam, de mintha „buliztam” volna. Nagyon jó idő van itt mostanság és így senkinek nincs a ruhatárba leadnivalója… A „legjobb haverom” kidobó ott volt, így végig vele voltam, kint a pultnál…06. 25. Szerda: Este grillezés volt a dizsi…..
Noemi loves Germany Celine Dion 2008.06.23 02:14:00
Jún. 14. Szombat: Nem mentem a többiekkel Salzburgba kirándulni, mert melóznom kellett este. Ráadásul rosszul esett az is, hogy ezen a napon volt Augsburgba a hosszú múzeumok éjszakája és így arra se tudtam menni...:(. És még kicsit fárasztó is volt a munka, mert el vagyok szokva a…..
Noemi loves Germany STRESSZ 2008.06.13 23:54:00
Nem elég nekem a suli, és emellett a 3 meló, és az ezekkel járó stressz, még E-BAY-ezek is! Basszus elkapott a régi láááz. Mostanság mindig megfigyelek, néha licitálok, időre kell itthon lennem, mert egy "fontos" termék le fog járni és én, mint a profik…..
Noemi loves Germany Fußball 2008.06.12 23:49:00
Már nagyon rég írtam ide, a blogba, de semmi erőm és kedvem mostanában ide irkálni. Nem tudom, hogy hol járok a történetekkel, de amúgy sem akarom nagyon részletezni a dolgokat.Június 7. Szombat: Már megint kirándulni voltunk, valahol München mellett, valami Klostert…..
Noemi loves Germany Puppenkiste 2008.06.02 15:55:00
Kedden tök kevesen voltak a dizsibe, kb 6 kabátot meg vagy 10 táskát adtak le... Azért ennél többen voltak, csak annyira jó idő volt, hogy nem is kellett kabit felvenni éjszakára sem. De nem volt vészes, mert mindig volt ott valaki, akivel tudtam beszélgetni, és így nem aludtam el. :)…..
Noemi loves Germany Dúrva Woche 2008.05.24 17:40:00
Hétfőn suliban voltam végig, kedden annyira fájt a hasam, hogy lógtam a délelőtti óráról. Szerire elmúlt és délután már mentem. Este meló volt. Sokan voltak, mert szünet van valamelyik sulikban. 4-kor zártunk, de utána még kb 6-ig ott maradtunk beszélgetni. Szerda délelőtt…..
Noemi loves Germany Rothenburg 2008.05.18 13:11:00
Hétfő és kedd szünet volt. Ugyanis hétfő pünkösd, kedd meg csak úgy uni szünet... Hétfőn szinte semmit nem csináltam, a szobámban tettem-vettem és valamikor késő délután mentünk ki a Rathausplatz-ra, csak úgy kiülni, mintahogy szokták a németek. Sétálgattunk, persze a…..
Szombaton Nördlingenben voltunk. Megint ilyen szervezett kirándulás... Nagyon jó volt, mert olyan érdekes város. Képzeljétek teljesen épp a városfala. Tiszta biztonságban éreztem magam, mert tudtam, hogy nem tudunk eltévedni, mert a városrészből nem fogunk észrevétlenül…..
Noemi loves Germany WiWi Fete 2008.05.09 14:26:00
Kedden voltunk sörkertben. Ilyen szervezett beszélgetős progi volt. Ezek a németek, akik értünk vannak annyira aranyosak... Csak már nem tudunk mit kérdezni Tőlük... De olyan segítőkészek, türelmesek... Pl. az egyik lány, mondta, hogy ő félig Münchenben lakik és ha menni akarunk…..
Noemi loves Germany Krank 2008.05.07 01:05:00
Beteg vagyok! :( Annyira nem vészes, csak megfázás... De olyan gyenge vagyok. Keveset alszok! És így sem elég a 24 óra /nap... Mert suli, munka, "kisbulik", vásárlás, kirándulás... Jhaj, már nagyon várom a köv. hetet, mert hétfőn és kedden nincs suli és…..
Noemi loves Germany ULM 2008.05.04 11:42:00
Csütörtökön nagy pihi volt... Ki se mozdultam a szobából... És akkor volt a 4 órás skype-maraton a rokonsággal! ;) A pénteki nagy cél volt a plázázás. Ott megérdeklődtem a saturnba, hogy amit vettem mobil-tévé, tényleg csak digitális adásokat fog... olyan m1 féléket... Ezért…..
Noemi loves Germany A nyelv 2008.05.01 15:38:00
Hát ez szupi! Képeket is tudok feltenni... :)Eddig nem sokat fotóztam, na de majd sokat csinálok, hogy sokat lássatok Augsburgból...Nem túl sok minden történt velem, mióta utoljára írtam. Végre rendeződik az órarendem... Szerintem nagyon sok órára járok (de az nem jár együtt…..
Noemi loves Germany Fotoproba 2008.05.01 15:07:00
 Most kipróbálom, mi van ha képet is akarok Nektek megoszatni... :)             ..
Ez volt a várva várt buli, mióta itt vagyunk... De el kell keserítenem Titeket, számunkra nem volt olyan besonderes. Először a koliban kezdtük, páran fent voltunk a "party-terembe". Aztán elmentünk az egyetemre, mert az menzán volt a nagy-nagy party. 1. Vártunk hogy…..
Szombaton megint dolgoztam. Nagyon jó volt most. Nem voltak sokan, na azért voltak, csak olyan egyenletesen jöttek, soha nem volt nagy sor. Mostmár volt időm megnézni, ki adja a kabátját... Nagyon jól bírtam, mert aludtam előtte, meg mindig volt valaki, akinek hallgathattam a…..
Noemi loves Germany Kolibuli 2008.04.19 17:59:00
Csütörtökön, nem hiszitek el, de megint ismerkedős party volt, de most a koliban. Elmondták a fontos infókat/tudnivalókat a szervezők, aztán mindenki bemutatkozott, ki, honnan, hanyadikon lakik, mit tanul... És utána a szabad beszélgetés... Kb. 12 utánig voltunk fent. Még a…..
Nagyon kedves volt a keddi beszélgetős buli. Annyira nem akartam menni, hogy azt el sem tudom mondani, de megerőltettem magam. És szerintem, mivel ennyire kínnak éreztem, volt mégis jó. Szóval egy siki-miki kávézóban volt már megint ismerkedés... Már annyira unom (ki vagyok, mit…..
Noemi loves Germany Órarend 2008.04.15 20:23:00
Szóval már kedd este van, de az órarendem még nem állt igazán össze. A szemináriumokat csak úgy pakolgatom, melyikkel lenne a legjobb a hetem. Úgy akartam, hogy nagyjából csak délelőtt legyek bent suliba és a délutánom szabad legyen, meg natürlich a péntek. :) Na de most úgy…..
Vasárnap a kevés alvás után 18.00-kor találkoztunk, pár erasusos és pár tutorin. Elmentük erre a Fest-re, ami csak pár hétig van itt Augsburgba és vasárnap volt az uccsó napja. Ez olyan Oktoberfestes búcsús ünnepeskedés. Körbementünk, megnéztük milyen körhinták…..
Noemi loves Germany MELÓ 2008.04.13 12:16:00
Pénteken nem igazán történt fontos. Taliztunk a török új kis "barátnőmmel", bementünk a suliba, hogy tájékozódjunk a germaniszika tanszékeken, meg a tesit akartuk megnézni, hogy akkor mi is van, mert van a fizetős, amire mi jelentkeztünk, de van nem fizetős is, és azt mi…..
Tegnap lazára vettük... Délelőtt bementünk ahol, be kellett jelentkezni a városba, mivel, hogy elhozzam az otthagyott irataimat. Másnap amúgy egyből kaptam egy levelet, hogy menjek be értük. Aztán délután pihi, pihi, tanulgatás, pihi... Főleg a mára pihentünk, mert 10-kor…..