FrankK37

0 bejegyzést írt és 202 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Salzburg–Fehérvár 3-2 Hannu Järvenpää: – Kemény csata volt... Nehéz lesz továbblépni, de meg fogjuk oldani, mindegy, mennyire fáj a hosszabbításban elszenvedett vereség. A Vienna is megnyerte az első meccsét 7–0-ra, aztán elveszítette a másodikat, ami tökéletesen bizonyítja, mennyire…..
FrankK37 2019.03.16 13:32:13
@trollfeeder: Szerintem, jól nyomtuk.
A kapus szerintem nem hibáztataható a gólokért. Talán a másodiknál lehetett volna gyorsabb a reakciója.
Salzburg–Fehérvár 1-4 Hannu Järvenpää: – Reggel fél hétkor indultunk otthonról, úgyhogy hosszú nap volt, ráadásul csak tizenhat mezőnyjátékosunk maradt. A Salzburg szokásának megfelelően igyekezett támadólag fellépni, és a mi harmadunkban tartani a korongot, de képesek voltunk tartani a…..
FrankK37 2019.02.24 22:33:29
@DominiKing: Mondjuk azt nem értem miért jobb az 5. és 6. hely a negyediknél ?

Hiszen lenne pályaelőnyünk ráadásul az első 3 nem választhat minket.
FrankK37 2019.02.25 06:16:15
@promontor: A hazai pályaelőnyünk sokat ér(hetne) bármelyik csapat ellen.

Amúgy én egy Graznak örülnék .
Fehérvár AV19–Bolzano 5-1 Hannu Järvenpää: – Nagy küzdelem volt egy kiváló csapattal szemben. A Bolzano már bejutott a felsőházba, ez azért látszott, mégis nagyon büszke vagyok a srácokra. Már csak egy meccsünk van az alapszakaszból, ráadásul itthon játszhatunk, úgyhogy össze kell gyűjtenünk…..
FrankK37 2019.02.01 22:39:02
Graz–Fehérvár 4-3 Hannu Järvenpää: – Egészen jól hokiztunk, főleg az első két harmadban, aztán a Graz megmutatta az erejét, és gyakorlatilag ki sem jöttünk a harmadunkból. Végül a szétlövésben veszítettünk, ami sajnos benne van a hokiban. Természetesen csalódott vagyok, de inkább a…..
FrankK37 2019.01.29 12:33:38
@essze: Láday bízonyított az EBEL-ben = mindig gólt kapunk ha Ő fenn van. Szerintem még a hazai bajnokság is sok neki néha.
Néhányan a 4 .sorban ? Addig erről ne beszéljünk amíg egy Vasas vagy HKM ellen sem villognak .

A másik pedig , hogy a negyedik soros játékosok már itt vannak ( Sárpátki, Reisz,Szita,Szabó K. ) , csatárposzton kulcsjátékos hiányzik jelenleg.
FrankK37 2019.01.29 12:34:29
@essze: Szerintem a héten még nem lesz visszatérő, sajnos.
FrankK37 2019.01.29 14:10:46
@korxi: Ládayra gondolsz ?
Szerintem el kellene felejteni ...
Jön a legkeményebb magyar–magyar rangadó..
Mégsem lesz új otthona a Fehérvár AV19-nek..
FrankK37 2019.01.16 21:03:57
@21 ezer Ft: folyamatosan 3000 néző minden mérkőzésen?
Kizárt !
FrankK37 2019.01.17 06:10:45
@21 ezer Ft: Ez igaz , első felindulásomban az leírtam.
Bár lényegen nem változtat:
szinte nincs is saját szurkolója a : MTK, Vasas, Kisvárda, Puskás , Paks, Mezőkövesdnek . A stadionok ott felépültek.
A jégkorong nem kap semmit
A rendszeres
Innsbruck–Fehérvár 5-4 „Úgy érzem, jól játszottunk. Néhány saját harmadunkban elkövetett védelmi hiba sokba került nekünk, de amikor kétszer is kétgólos lemaradásban voltunk, komoly küzdőszellemet láttam a csapatomon. Ettől függetlenül persze csalódott vagyok, hiszen benne volt a…..
FrankK37 2019.01.12 10:52:06
DAB–Fehérvári Titánok 2-3 Corey Bricknell vezetőedző, DAB: “Az első ötven percünk nyilvánvalóan nem úgy sikerült, ahogy elterveztük, azonban az utolsó tíz percben mutatott játékunkra büszkék lehetünk. Azt gondolom, az emberelőnyökön még rengeteget kell javítanunk, nem engedhetjük meg…..
FrankK37 2019.01.01 21:10:48
Viszonylag keveset foglalkozunk az ellenfelekkel..
Köszi
Fehérvár AV19–Znojmo 5-2 Hannu Järvenpää: – Egyvalami biztos: nagyon jól hokiztunk, ezt mindenki láthatta. Küzdöttünk és megtaláltuk a módját a győzelemnek. Nagyon elégedett vagyok a negyedik sorunkkal, rendkívül stabilan játszott. Csapatként nyertünk.Miroslav Frycer: – Ilyen volt a megelőző…..
FrankK37 2018.10.08 12:38:49
@wa1907:Azt hallottam , hogy : " Nem látszott a felső kamerából semmi , a pályán pedig gólt ítéltek "

Ez tartott 10 percig...
Fehérvár–Linz 5-6 Hannu Järvenpää: – Nyilván szívszaggató így kikapni, és lesznek, akik azt mondják, meccsek óta ugyanaz a forgatókönyv, de szeretném kiemelni, hogy ha a csapatom nem küzd keményen hatvan percen keresztül, akkor már hamarabb elmehetett volna ez a mérkőzés.Troy Ward: –…..
FrankK37 2018.10.06 07:26:35
@DominiKing: Én is úgy éreztem , hogy bár végig vezettünk mégis örülnünk kellene a játék képe alapján az egy pontnak.
Láday-t végleg el kell felejteni , puha a kapunk előtt és fejben nagyon de nagyon lassú . Az első 3 kapott gólnál a jégen volt , ezután már nem játszott egy percet sem.
Hiányzott tegnap Kóger, Kuralt, Harty és Meland .
Fehérvár–Innsbruck 5-4..
FrankK37 2018.09.22 20:55:55
DVTK Jegesmedvék–HKM Zvolen 0-5 Glen Hanlon: – A liga egyik legjobb csapatával játszottunk, és ellenfelünk megérdemelten győzött. A zólyomiak emberhátrányban kifejezetten jól védekeztek, támadásban pedig kitűnően használták ki a hibáinkat. Andrej Podkonicky: – Számítottunk rá, hogy kemény…..
FrankK37 2018.09.10 17:46:33
@DominiKing: Mondjuk most tényleg a 3.-4. soros kiegészítő embereken ment el mérkőzés.
A gólok és a nagy MAC helyzetek inkább akkor voltak amikor a fiatalok voltak a jégen.
Azonban ez csak fél igazság , mert a többiekből is hiányzott a tűz . Hannuból pedig vállakozó kedv , unottan ült a padon.
Visszasírjuk még Benoit !
FrankK37 2018.09.10 17:50:09
@DominiKing: Stipsicz (aki eddig jó szokott lenni ) és a 2 Szabó is két gólban benne volt. Glenn is mintha más bolygón lenne : kondi 1, hozzállás 1, technika 4.
Krefeld Pinguine–Fehérvár 3-4..