0 bejegyzést írt és 64 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Amikor megérkeztünk, Bangkokban töltöttük az első napot, onnan pedig Koh Samuira mentünk repülővel, azután pedig komppal Koh Phanganra. Koh Phangan egy sziget, amit 20 éve még senki nem ismert kb, csak a Fullmoon partykról volt ismert, aztán a leleményes thaiok rájöttek, hogy itt is baromi szépek a…..
Sok tapasztalattal gazdagodtunk..
szpari47 2021.12.20 11:50:00
Magyarország U20-Fehérororszország U18 1-6 Horváth András szövetségi kapitány: „Először is nagyon örülök, hogy egy ilyen szintű ellenfelet sikerült idehoznunk, és büszke vagyok arra, hogy minden összetartáson tudtunk, tudunk meccset játszani. Korábban többször játszottunk Erste…..
szpari47 2021.02.11 09:43:58
Ladányi Balázs a juniorválogatott másodedzője lett..
DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky 3-2 Glenn Hanlon: – Úgy terveztük, hogy gyors játékkal kezdünk, így is tettünk. Később kemény és fegyelmezett jégkorongozást láttunk mindkét oldalról. Örülök a két pontnak, ez sokat jelenthet a végelszámolásnál, bár még három forduló hátravan, így érzelmes lesz…..
szpari47 2020.03.09 10:51:50
Magyarország–Franciaország 3-2 Vas Márton szövetségi kapitány:   „Nagyon jó érzés a győzelem. Átérezték a srácok, hogy milyen lehetőség áll előttük, és ehhez méltóan hozták le ezt a mai mérkőzést. Fegyelmezetten, nagyon jól dolgoztunk, megbecsültünk a korongjainkat, nem dobáltuk el őket,…..
DVTK Jegesmedvék–HKM Zvolen 2-1 Marcel Rodman: Jól és agresszívan kezdtük a meccset, nagy tempóval. Az első 30 percet egyértelműen mi irányítottuk, azután viszont átvette az irányítást az ellenfelünk. Sok kiállítás volt a meccsen, ezeket a jövőben jobban kell kezelnünk és az emberelőnyös…..
szpari47 2019.09.14 08:57:21
Románia feljutott a divizió 1/A-ba  Kapusok: Patrik Polc, Tőke Zoltán László (mindketten Brassói Corona). Hátvédek: Bors Huba Ferenc, Pavlo Boriszenko, Mihály Ede (mindhárman Brassói Corona), Györfy Tihamér László, Salló Alpár, Farkas Tamás (mindhárman Csíkszeredai Sportklub), Góga Attila (Gyergyói…..
szpari47 2019.05.05 13:49:52
Beszéljünk akkor egy kicsit az idei vb-esélyekről..
szpari47 2019.05.05 11:19:05
@Dallanan: Azt azért én sem gondoltam hogy ez ilyen hamar és ily simán történik:)
Mindent bele, ennyit várunk a magyar válogatottól..
szpari47 2019.04.30 15:48:31
A beloruszok örülnek, hogy a gyengékkel kezdenek..
Talán túl görcsösek voltunk az első két meccsen..
szpari47 2019.04.17 20:08:48
MAC Újbuda–HKM Zvolen 1-2 Majoross Gergely: – Nagyon kár az első harmadért, mert negyven percen át kimondottan jól és profin jégkorongoztunk, de későn ébredtünk, és ez, mint kiderült, ezúttal a meccsünkbe került. Kulcsfontosságú lesz, hogy a csütörtöki, negyedik mérkőzésre megfelelő…..
A liga egyik legerősebb klubjánál kezd a DVTK..
szpari47 2018.09.14 20:22:16
Ausztria ellen zárjuk a kijevi vb-t..
szpari47 2018.04.20 17:11:07
A KAC 12 gólos meccsen verte a Capitalst..
szpari47 2017.12.23 14:17:41
A juniorválogatott legfontosabb meccse következik..
Finnország nyerte a Karjala Kupát..
Győzzük le akkor most már Japánt is..
szpari47 2017.11.12 18:29:40
@leonov: Lehet nézni,de nem ezen a linken!
Graz–Fehérvár 5-2 Benoit Laporte: Nehéz volt a mérkőzés eleje számunkra, hiszen a gólunk után rögtön hátrányba is kerültünk. Tudtuk, hogy a Graznak jól működik az előnyös játéka, ehhez képest már az első harmadban 12 perc kiállítást kaptunk. A középső harmadban egygólos volt a hátrányunk, és…..