Kiütés után az egygólos győzelem is elég 2012.02.26. 10:47 F. Kapus..
Medvescak–Fehérvár 3-4 2012.02.14. 21:50 F. Kapus..
HOKrI 2012.02.14 22:20:56
@veghist: :) Úgy legyen...
HOKrI 2012.02.14 22:35:40
@Gooolem900: Szerintem pedig az 1.-8. győztese játszik a 4.-5. győztesével, a 2.-7. győztese pedig a 3.-6. győztesével, azaz az osztrák csapatok egy ágon vannak.

De ezen nem fogunk összeveszni. Hajrá Volán. :)
 Miskolc-FradiPróba   abbbba..
Magyar Jégkorong Videók Próba 2011.09.13 10:52:00
Próba..
Az Egyesült Államok válogatottja megvédte ifjúsági világbajnoki címét az A csoportos tornán. A döntőben azokkal a svédekkel találkoztak az amerikai tinédzserek, akik a csoportkörben nagy meglepetésre legyőzték őket. Másodjára nem volt kegyelem, az első két harmadban 3-0-ig…..
Tokaji Viktor, az egyik legjobb magyar védő számára véget ért a szezon, sajnos biztos, hogy kificamodott és helyrerakott vállával nem léphet jégre a Szlovénia elleni mérkőzésen. Különös egybeesés, hogy ellenfelünk ugyancsak első soros hátsó embere, az amerikai légiós Luka…..
HOKrI 2010.04.21 23:50:55
Hajtós meccsen általában jó támadójátékkal és végig kiváló védekezéssel megnyerte második mérkőzését a Pannon Hoki Gálán a magyar válogatott. Ladányi nagyon szép gólt ütött, Peterdi Imre rakkolósat, biztatóan alakul a csapat a világbajnokság előtt. Az első harmad…..
HOKrI 2010.04.11 23:17:31
Magyar-osztrák góljai:

Magyar-norvég góljai:

HAJRÁ MAGYAROK!!! Sok sikert Szlovéniában!!!
Vasárnap az osztrákok által helyben hagyott Norvégiával zárjuk a Pannon Hoki Gálát. Nem jelent semmit, hogy mi jelentősebb ellenállást tudtunk kifejteni Werenkáékkal szemben, a 12 olimpikonnal felálló norvég válogatott nem lesz könnyű ellenfél. A 16.30-kor kezdődő mérkőzést…..
HOKrI 2010.04.11 14:39:36
@Veermetal:

Gólok:

Plexi:

Holnapra csinálok egy teljes, 10 perces összefoglalót erről meg a mai meccsről.
A Sapa Fehérvár AV 19 nagyon szép játékkal verte 5-1-re az EBEL tavalyelőtti döntősét, az Olimpija Ljubljanát az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornán. A vasárnapi döntőben a Grazot 6-4-re legyőző Vienna Capitalsszal játszik a hazai csapat. Fodor Szabolcs hamar megtalálta új…..
Távozik az UTE első sorának fiatal csatára, ezt ő mondta el blogunknak. Az átigazolás érdekessége, hogy bár jó ideje keringett a pletyka, július közepén a Real Újpest blogot tájékoztatták arról, hogy Berta aláírt újabb egy évre, csütörtökön pedig nekünk nyilatkozta…..
HOKrI 2009.08.15 17:45:23
@forestjr: Starsnak 4 játékosa volt tavaly 'A' csoportos VB-n, bajnoki ezüstérmes UTE-nak egy sem. No comment... :)
Beindult az élet a Mol Ligában. Mindenhol készülnek az új szezonra, és érkeznek a hírek az igazolásokról is. A Bp. Stars Kangyal Balázs személyében új edzőt avatott, elvesztette Szajbert Patrikot, helyére másik újpestit igazolt. Lehet, hogy az FTC elveszti másik kapusát is, az…..
Folytatja a szponzori együttműködést a Mol-csoport a magyar és a romániai jégkorongszövetséggel, fogalmaz az olajipari cég és a Magyar Jégkorong Szövetség szerdai sajtóközleménye. Az együttműködésnek köszönhetően a magyar és a romániai csapatok kiegészülnek egy…..
HOKrI 2009.07.03 08:02:30
@freddi: 3 masodperccel gyorsabb voltal :D
Külföldön folytatja pályafutását Szuper Levente – írja a Nemzeti Sport. A válogatott és az Alba Volán 19 első számú kapusának leendő klubja még nem ismert. A lap szerint annyi biztos, hogy a kapus európai csapathoz szerződik, ami azért fontos, mert így a nemzeti…..
HOKrI 2009.06.25 08:57:01
A nemrégiben elhunyt legendás újpesti kapusnak, Vedres Mátyásnak méltó emléket kívánnak állítani az UTE szurkolói. Ezért a realujpest.blog.hu két kezdeményezéssel is élt. Egyrészt azt javasolják, hogy a Megyeri úti jégcsarnok vegye fel Vedres Mátyás nevét. Másrészt…..
HOKrI 2009.06.17 01:08:47
@green gecko: Nem úgy gondoltam. Életpályája alapján megérdemelné ezt az elismerést. Szívböl kívánok neki hosszú életet, és hogy sok-sok évadot játsszon még!

Az orosz bázisú bajnokság hivatalos honlapján élőben lesz követhető a KHL első draftja. Mint arról a maga idejében elsőként beszámoltunk, a tehetségvásáron négy fiatal magyar hokisra is lecsaphatnak a csapatok: Galló Illés az orosz sportiskolák neveltjeinek listáján…..
A finn Jarmo Tolvanen irányítja a következő szezonban az Alba Volán 19 EBEL-csapatát, jelentette be Ocskay Gábor. A szakosztály-igazgató sajtótájékoztatóján további fontos hírek várhatók, írásunkat folyamatosan bővítjük. Hajtás alatt Tolvanen pályaképe.Jarmo…..
A következő bajnoki szezon előkészületei a szövetségben és a kluboknál lázasan folytak a válogatott vb-szereplése alatt is. A tavalyi Mol ligás csapatokat és az újonnan érkezni vágyó brassóiakat ugyanarról faggattuk. Mikor kezdték a felkészülést a következő szezonra, van-e…..
Az Alba Volán 19-et nagyon erős lengyelországi tornára hívják. Az EBEL végre nem sújtja anyagilag a magyar bajnokot. Valószínűleg horvát csapattal bővül az osztrák élvonal mezőnye. Hajtás alatt első híreink a székesfehérvári klub háza tájáról.A lengyel élvonalbeli…..
HOKrI 2009.05.14 16:25:24
@kerusz: Palkovics???
Jégkorong A videóbíró 2009.05.13 19:48:00
Nemrég ismertettük a videóbíró szerepét és munkakörülményeit svájci tapasztalataink alapján. A pontos szabályokkal kapcsolatos több kérdésre nem adott választ cikkünk. Ezért most a játékszabályokról szóló sorozatunk részeként részletezünk alaposan. Kezdjük azzal a…..
A vb előtt nem számítottam arra, hogy egy percet sem fogok játszani. A szezonban olyan teljesítményt nyújtottam, ami alapján alapesetként gondoltam arra, hogy lehetőséget kapok, mondta a jégkorongblognak Budai Krisztián, aki a 25 fős keretből egyedül nem léphetett jégre Svájcban.…..
HOKrI 2009.05.12 15:55:42
@holabda: emlékszem, hogy Budait választották meg legjobb kapusnak, kb. azóta tudom, hogy ennek a torna/meccs legjobb kapusa/hátvédje/csatára választásnak sok értelme nincs.

Arról meg, hogy a 4. helyezett csapatból nem szoktak választani, csak annyit, hogy tavaly Szapporoban a horvát Belic volt a legjobb kapus, 2007-ben a holland Groeneveld volt az. Mindkét csapat 5. volt abban az évben...
HOKrI 2009.05.12 16:06:28
@Joegep: nem írtam, hogy szar kapus. Csak nem értem, Osloban miért Budai lett a VB legjobb kapusa. 85,8%-al, 4,8-as kapottgól-átlaggal...

@celebesz: valóban :D
HOKrI 2009.05.12 16:56:44
@Joegep: Nem egy meccs alapján vontam le magamban a következtetést, hogy mind Szuper, mind Hetényi jobb kapus Budainál. Elég csak az elmúlt két év statekjait megnézni. Azt meg próbálhatod bemesélni egy edzönek, vagy csapat-managernek, hogy a rossz százalék nem csak rajtad múlt, meg hogy a számok csak számok.

Nem tetszik ez a nyilatkozat, nem sportemberhez illö. Kiváncsi vagyok, hogy a lett Naumovs, a német Kotschnew, vagy a kanadai Harding mit nyilatkozhatott a VB után. Mert ök kicsivel többet tettek le az asztalra, mint Budai, nevezve is voltak a VB-n, mégsem játszottak egyetlen percet sem... Egy sportembernek illene ezt feldolgoznia.

Nem Budaival van bajom, csak ezzel a buta nyilatkozattal. Drukkolok, hogy a következö szezonja jobban sikerüljön, mint az elözö kettö.

Péntek délelőtt eldőlhet, ki rendezheti a 2014-es A csoportos világbajnokságot. Az IIHF kongresszusa már csütörtökön elkezdődött, a pályázatokat bemutatták. Kovács Zoltán MJSZ-főtitkár szerint nagyon jól sikerült a magyar prezentáció. A 2010-es divízió 1/B-s…..
Itt az idő, megkérdezzük nyájas olvasóinktól, a válogatott mely játékosa nyújtotta a legkiválóbb teljesítményt a svájci A csoportos világbajnokságon. A győztesnek nem kell beérnie a puszta dicsőséggel, nem mintha az kevés lenne, ajándékot is kap blogunktól. ..
HOKrI 2009.05.05 10:24:32
HOKrI 2009.05.05 10:38:02
@RCH: Van szavazomodul, csak lassan tolt be.
Jégkorong Dánia–Ausztria 5-2 2009.05.04 14:51:00
A kieséses kör vitán felül legerősebb csapata maradt bent az A csoportban. Dánia úgy bírta legyőzni Ausztriát, hogy ellenfele már a harmadik perc közepén 2-0-ra vezetett Kaspitz és Setzinger góljaival. Jakobsen még az első harmadban közelebb hozta csapatát, Boedker a 28.…..
Magyarország pont nélkül esett ki az A csoportból. Nem játszottunk igazán tempós és színvonalas meccset a németekkel, az ellenfél jobb volt, sokkal többet lőtt kapura, két emberelőnyös góllal győzött. 0-1 után volt erőnk egyenlíteni, 1-2 után nem. Az utolsó harmadban csak…..
A pálya közelében sem akartam maradni az osztrákok elleni mérkőzés után – mondta Ladányi Balázs, amikor azt kérdeztük, megnézte-e a finn–szlovákot. A csapat gyengén játszott, de van két napja, hogy összeszedje magát a dánok elleni csatára. "Pénteken valami…..