Regisztráció Blogot indítok
Adatok
Wienmate

0 bejegyzést írt és 55 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Admin Szerkesztő Tag Vendég
A mai poszt számomra annak a példája, mennyire másként lát valaki egy várost, amikor benne él, mint amikor csak meglátogatja. Ilyenkor a pozitívumok mellett előjönnek a hétköznapok apró bosszúságai (ezek adott esetben kicsit fel is nagyítódnak), miközben kicsit más…..
Wienmate 2016.01.07 20:53:59
@Herr Géza: Azt hogy alapesetben ingyenes, a tulaj mondta. A Wiener Netze meg ennyi. Te Becsben elsz? Ha igen hogy fizeted a gazt es a villanyt? Ha nem Becsben elsz akkor miert tudod jobban hogy en mennyit fizetek meg hogy nem tudok szamlat ertelmezni? Komolyan.
Wienmate 2016.01.07 21:00:16
@Herr Géza: Amikor mi anno atvettük a lakast, azt mondtak ket opcio van. Vagy Wiener Netzetöl kerni mindent, vagy Schlaustromtol az aramot es a gazt, a Wiener Netzetöl meg a halozatot berelni. A lakasban korabban mind a ket opcio letezett mar. Amikor beköltöztünk megneztük a regi szamlakon mennyit fizettek havonta. Akkor lattuk hogy Schlaustrom+WN együtt az olcsobb. Elvileg azert mert a Schlau mindig az aktualis napi vilagpiaci arat nezi. Ehhez nem ertek, de amiket lattam szamlakat, azok alapjan ez volt a jobb. Üdv neked is :)
Wienmate 2016.01.07 21:17:26
@Herr Géza: Nem irkalok hülyeseget. Ilyen a szerzödesünk, ezeket ajanlottakm kesz. A Netzengeltröl nem hallottam meg majd utananezek. Na legyel boldog aztan olvass kevesebb "hülyeseget".
Nyilván nem Ádám az egyedüli, akinek eszébe jutott már, hogy vissza kellene költözni Magyarországra. És nyilván nem ő az egyedüli, aki arra jött rá, hogy ez egyelőre nem jó ötlet. De miért nem? Kiderül a posztból. (Korábbi írásait itt, itt és itt találhatjátok…..