Adatok
azördögfia
0 bejegyzést írt és 3 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.
Elég kemény állítás József állítása, de a helyzete is kemény. Reméljük a Telenor megnyilvánul az ügyben.
Sziasztok,
Az alábbi eset történik éppen velem:
A fejlemények fényében véleményem szerint a Telenor szándékos átveréses megoldást használ új kisvállalati…..
azördögfia
2015.12.18 05:27:54
@atpijkamo: Mennyire egy prosztó vagy. Kb. az összes hozzászólásodból süt ez az emelkedett, ki vagyok, mi vagyok stílus. Csodálkozom, hogy még nem tiltottak ki. Rád férne.
Most épp a GLS-en a sor, de tudjuk, hogy nem csak az ő specialitásuk a kiszámíthatatlan időpontban érkező futár. Az egyébként továbbra is teljes rejtély, hogy miért nem kommunikálnak rendesen a cégek az ügyfelekkel, hiszen a saját dolgukat könnyítenék meg.
Rendeltem egy…..
azördögfia
2015.12.18 05:24:29
@Darth Revan: Akkor nem is igazán tudsz releváns választ kifejteni.
@atpijkamo 2015.12.17. 20:02:11
Miért zavar téged, hogy hogyan hívja az édesanyját? Hihetetlen, hogy milyen baromságokra tud 1-2 ember reflektálni.
@atpijkamo 2015.12.17. 20:02:11
Miért zavar téged, hogy hogyan hívja az édesanyját? Hihetetlen, hogy milyen baromságokra tud 1-2 ember reflektálni.
Tékozló Homár
A UPC-t egyáltalán nem hatja át a karácsony szelleme / Frissült a fejleményekkel
2015.12.17 15:15:00
A kék virágos kábelszolgáltató ismeri a szegény embert még az ág is húzza mondást, és egyszerűen nem akar a magyar néplélek évszázadok alatt leszűrt és kikristályosított tapasztalatával szembemenni - más magyarázatot nehéz találni a rendőrségi papírral alátámasztott…..
azördögfia
2015.12.18 05:19:35
@homar-fan: Ne legyünk ennyire embertelenek és lenézőek. Ez nem kéregetés volt. A kis nyelvi játékoddal sem tetted értékelhetővé a hozzászólásodat.
Belépve többet láthatsz. Itt beléphetsz