scsziv.urfi

0 bejegyzést írt és 115 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Magyarország pont nélkül esett ki az A csoportból. Nem játszottunk igazán tempós és színvonalas meccset a németekkel, az ellenfél jobb volt, sokkal többet lőtt kapura, két emberelőnyös góllal győzött. 0-1 után volt erőnk egyenlíteni, 1-2 után nem. Az utolsó harmadban csak…..
scsziv.urfi 2009.05.04 14:23:24
scsziv.urfi 2009.05.04 14:36:41
@kano: Idióta egy szabály az biztos. Nem lennék a német válogatott helyébe sokat fognak csuklani az tuti.
Hajrá Sport Club Válogatott 2009.04.01 08:47:00
 A HC Csíkszereda vezetősége feltételekhez kötötte játékosainak válogatottban való részvételét. Ma kezdődne a felkészülés, a válogatott április 11-17 között vesz részt Torunban a  divízió 1.-es világbajnokságon- adta hírül a Hargita Népe.  Tegnap este…..
A ma elhunyt Ocskay Gáborra emlékezik Magyarország. Este hatkor minden jégcsarnoknál gyertyagyújtással hajtanak fejet az emberek a magyar hoki egyik legnagyobb alakja előtt.Az Alba Volán Blue Brothers szurkolói csoportja a következő felhívást juttatta el hozzánk: "Tisztelt…..
Gábor fiam meghalt éjfélkor szívinfarktusban! – írta blogunknak sms-ben id. Ocskay Gábor, az Alba Volán ügyvezetője. A klub válogatott hokisa harmincnégy éves volt. Az MTI hírösszefoglalója szerint a játékosokat és a vezetőedzőt sokkolta a halálhír."Gábor éjfélkor…..
2009.03.22. 14:45, Vákár Lajos Műjégpálya: LivescoreA tegnapi sorokkal felállva elkezdődik a 4. döntő!                             …..
scsziv.urfi 2009.03.22 16:32:24
@pisti.sportklub: HC 46 SC 24
scsziv.urfi 2009.03.22 16:49:18
@pisti.sportklub: Így van én is utána néztem meg hogy mi az a különbség.
Az Alba Volán a vártnál nehezebb sorozat végén, de a nehézségeket feledtető két mérkőzéssel szerezte meg zsinórban hetedik, összességében tizedik magyar bajnoki címét. A végső döfést kettős emberhátrányban vitte be Nathan Martz. Az UTE az utolsó 145 percben gólképtelennek…..
scsziv.urfi 2009.03.21 21:14:20
2009.03.22. 18:30, Vákár Lajos műjégpályaI. harmad:1-1II. harmad:Gól: 2-1Gól: 2-2: III. harmad:Gól: 3-2Gól: 4-2Gól: 5-2Gól: 5-3Talán a sok kihagyott helyzet, vagy a HC nagy motivációja, de ezt a meccset bizony elpuskáztuk! Szépített a HC! Össze kell kapjuk magunkat... Hajrá Sport…..
scsziv.urfi 2009.03.21 14:16:55
scsziv.urfi 2009.03.21 16:18:27
Rövid interjú a Sport Club edzőjével, Gál Sándorral.  Mintha a régi sorok visszaállításával feltámadt volna a csapat...'' Természetesen a jégkorongban is, mint bármely más csapatsportban nagyon sokat számít az együtt játszott idő. Itt főleg Hozóék sorára gondolok,…..
scsziv.urfi 2009.03.20 15:21:21
@felsh: Te csak menjél nyugodtan majd utána elmeséled itt a blogon a véleményedet. Érezd jól magad.
Hajrá Club!
scsziv.urfi 2009.03.20 18:53:17
@naeztaztáneccerértemhejj: Egészen pontosan 963 km.Az a helyzet hogy az ünnepekre otthon voltam, és most már nincs szabadidőm.Igy marad az internetes körömrágás.
scsziv.urfi 2009.03.21 13:16:44
@dattila: Hát ez van meg a bárányfelhők. Na majd lesz valahogy. Addig is nézem majd a magyar bajnokságot. Köszönöm a tájékoztatást.
Az Alba Volán-csatár Nagy Gergő lett január legjobb fiatalja az EBEL-ben, és itt a sansz, hogy az egész szezoné ő legyen. Az szavazás már elkezdődött a liga honlapján, klikkelni itt lehet, egyelőre jelentős lemaradásban van az ifjú magyar támadó. Ellenfelei: Miha Brus…..
scsziv.urfi 2009.03.20 15:02:24
@munkagep: A mint abstimmen
Egy mérkőzésre van sorrendben hetedik, összességében tizedik magyar bajnoki címétől az Alba Volán. A fehérváriak győzelme nem nagyon forgott veszélyben a döntő negyedik, Megyeri úti mérkőzésén, az első harmad 0-0-ja után gyorsan eldöntöttek mindent. Nem sokat láthattunk a…..
Sokáig vártunk arra, hogy a kétségtelenül színvonalasabb EBEL-ből érkezett Alba Volán összemérje erejét a Mol Ligában edződött csapatokkal. Aztán becsúszott két vereség, majd a kapkodás, a vádaskodás és az indulatos véleménynyilvánítás foglalta el a higgadt elemzés…..
scsziv.urfi 2009.03.19 11:12:42
@advocatusdiaboli: Egyetértek veled! Nem lett volna egyszerűbb ha azt mondják a fiuknak hogy, ha megnyerjük a bajnokságot akkor kaptok ennyi és ennyi prémiumot? Nem gondolom hogy a jégkorongban, mint ahogy a példa is igazolja, hogy meg lehetne előre határozva mondani hogy ugyan már ennyi és ennyi góllal kell egy csapatnak nyerni. De lehet hogy én tévedek.
Hajrá Sport Club Tájékoztatás 2009.03.18 13:19:00
A Sport Clubtól kapott információk szerint nem kérte a klub sem a játékosok eltiltását, sem az eltiltott játékosok büntetésének hosszabítását. A Sport Club beadványt intézett a Fegyelmi Bizottság elé, amelyben megemlíti a három esetet.Az első Mihály Árpád esete, aki…..
scsziv.urfi 2009.03.18 17:48:49
@black green shark: Igen, a Club lesz a bajnok.
scsziv.urfi 2009.03.19 10:33:23
@Joegep: Szerintem is az Ujpest a szezon abszolút nyertese. Az eddig lejátszott 3 meccs a döntőben az ő játékuktól volt olyan jó amilyen. Nekem legjobban az tetszett hogy képesek voltak minden egyes meccsen valami újat produkálni. A volán az fejben egészen máshol van, a légiósok már otthon a többiek meg a vb-n. Nem úgy játszanak mint akik meg szeretnék nyerni az ob-t.Bár én személyesen azt sem helyeseltem hogy aranykártyások legyenek. A román bajnokságra visszatérve én úgy gondolom hogy a Hc-t nem szabad még leírni, de arra sem látok sok esélyt hogy megnyerje a bajnokságot, egy kissé fásultak a fiuk a légiósok meg már szintén otthon járnak lélekben.
Hajrá Sport Club Folytatás ma... 2009.03.15 09:50:00
        Ma délután 14,30-tól folytatódik a bajnoki döntő a második mérkőzéssel. A folytatást előnyben várhatja a Sport Club szerdai győzelmének köszönhetően.  A pszichikai előny megvan, kérdés, hogy mennyire tudnak élni ezzel.…..
scsziv.urfi 2009.03.15 15:37:27
@Gerold: Ámen!
Az első döntő:19:15, Csíkszereda, Vákár Lajos műjégpályaI. harmad:Góól(0-1)05:15 - A székely sor hozza az első gólt.A Sándor Szilárd indította akció után a  kipattanót nem hibázza el Péter Robi!Góól(0-2)10:06 - Ugyanaz a sor a kétperces duplakiállítás végén Kósa…..
scsziv.urfi 2009.03.13 10:56:09
@felsh: Hiányzott a kommentelésed.
scsziv.urfi 2009.03.13 12:07:02
@felsh: Örvendek hogy el tudtál menni a meccsre. Jó lenne ha mindenki jégre tudna lépni vasárnap, mert úgy gondolom a Hc nem fogja lenyelni a békát még egyszer. De a lényeg az hogy sokak számára, és a legfontosabb hogy a játékosaink számára bebizonyosodott hogy az idén lényegesebben jobb kerettel rendelkező Hc nem legyőzhetetlen. Ez egy olyan lélektani fegyvertény ami többet ér most mindennél a Sportklub számára. A képekből a szöveges közvetítésből, és a beszámolókból én azt a következtetést vontam le hogy a fiuk élvezték a meccset, úgymond jégkorongoztak.

Továbbra is Hajrá Sportklub!!!!
Ma este 19.15-kor elkezdődik a 2008/2009-es jégkorong idény záróakkordja. A román bajnoki döntőben a két csíkszeredai csapat találkozik, a Sport Club és a HC. A döntő egyik fél négy  győztes meccséig tart. Legtöbb hét mérkőzést láthatunk idén még a két csapat…..
scsziv.urfi 2009.03.11 13:18:09
@Pumukli00: Az szuper lenne.
Hajrá Sportklub!!!!!
Hajrá Sport Club Döntők 2009.03.09 13:30:00
A szakszövetség meghatározta a döntő első négy meccsének időpontját, eszerint már holnapután, szerdán elkezdődik a Román Bajnokság Döntője. Íme a program: Március 11. szerda, 19.15 óra: HC - Sport ClubMárcius 15. vasárnap, 14.30 óra: Sport Club - HCMárcius 21.…..
scsziv.urfi 2009.03.10 17:49:31
@rmad: Én arra voltam kíváncsi hogy a HC-nak van e lány csapata? Azt tudom hogy nekünk mi van.
scsziv.urfi 2009.03.10 17:59:44
@rmad: Úgy látszik nem nagyon tud mit reagálni a hozászolásainkra. Néha tényleg nagy arcok tudnak lenni. Akinek nem inge ne vegye magára. Remélem a holnapi meccsen jó kis eredményt produkálunk.
Hajrá SC!
scsziv.urfi 2009.03.10 19:34:13
@HAJRA HC!!!: Csak annyian ahányan időt tudnak szánni rá, de attól még egy gratuláció kijár nekik vagy nem?
Hajrá Sport Club Play-out 2009.03.09 12:41:00
Az első értékcsoportból való kiesés elkerülése érdekében lépett jégre a Gyergyószentmiklósi Progym Hargita Gyöngye március 7-én, Bukarestben, ahol a Sportul Studentesc csapatával mérkőzött. Négy mérkőzés lejátszása után összeségében 3-1 arányban vezettek a…..
Hajrá Sport Club Sport Club - HC 2009.03.07 07:57:00
Vasárnap 15.00 órakor kerül sor a városi derbire. A Sport Club nem számíthat két alapjátékosára, nevezetesen Szőcs Szabira és Zsók Levire, akik az RJSZ eltiltása miatt nem léphetnek jégre. Mivel le voltak sérülve ezért nem tudtak részt venni a román válogatott…..
Hajrá Sport Club Edzés 2009.03.07 16:47:00
Felsh nicken ismert Sport Club szurkoló szeretné megosztani a következőket:A délelőtti Sport Club edzésen történtekről néhány szót, valamint néhány képet.A fiúk remek hangulatban készülnek a következő mérkőzésekre. Nem úgy látszik, mintha ellentétek lennének a…..
scsziv.urfi 2009.03.08 10:47:11
2009.március.517.30, Bukarest, Mihai Flamaropol jégcsarnokLivescore (0-1,3-0,1-3,0-0,0-1)Kapusok :Antal L.,Csiszér Előd1. sor :János I.,Sloboda,Filip,Elekes,Ramstedt2. sor :Sprencz,Ordzovensky,Moldován,Hozó,Antal I.3. sor :Kósa, Papp,Kánya,Zerkula,Stefan BogdanI. harmad6:19  1-0…..
scsziv.urfi 2009.03.06 15:24:23
@SportClub: Én amondó vagyok, hogy ha nem nyerjük meg az RB-t akkor is megilleti a fiukat a dicséret. Úgy gondolom hogy ezt az évet ilyenek kell most már elkönyvelnünk amilyenre sikerült, és remélem hogy az illetékesek levonják a megfelelő következtetéseket. Azért én nagyon remélem hogy nem könnyen adjuk majd a címet, ha adjuk egyáltalán. Úgyhogy nincs hátra más mint előre. Most hogy mondod (írod) érthető hogy nem hajtott annyira a csapat.
A két nagy érdeklődéssel várt OB I.-elődöntő után a szemtanúkkal beszélgettünk a látottakról. Az UTE–NZ-Stars vezetőedzői és az Alba Volán–Dab.Docler klubvezérei mondják el, hogyan értékelik a csütörtöki mérkőzéseket. Kiderült azt is, visszakaphatják a…..
scsziv.urfi 2009.03.06 14:46:50
@noncsi28: igen ott szoktam nézni a szövegest, de most már megnéznék egyet. Sajnos elmenni nem tudok, zala túl messze van, a tv nem közvetít.
scsziv.urfi 2009.03.06 15:15:30
@vaze: Kösz. Sörözzetek helyettem is.
Este megkezdődnek a magyar bajnokság elődöntői. Fejér megyei a Fejér megyeivel, negyedik kerületi a negyedik kerületivel harcol a döntőért. Mától erőltetett menetben, két nap mérkőzés, egy nap pihenő ritmusban folynak tovább a felsőház küzdelmei.A Megyeri úton este hatkor…..
scsziv.urfi 2009.03.05 14:45:16
scsziv.urfi 2009.03.05 15:04:36
@M.Lac: Köszi! Valami ezen kívül?Hogy a fene ott egye meg ezeket a magyar sport adókat!
scsziv.urfi 2009.03.05 15:18:04
@M.Lac: Tudom de sajnos mindig felidegesítem magam ezeken a dolgokon. Azt sem tudom hogy tulajdonképpen kinek drukkoljak, mind a 4 csapat megérdemli a győzelmet. Hajrá győzőn a jobbik. Jó meccs nézést mindenkinek aki megteheti.