Szanee

0 bejegyzést írt és 288 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Kincses Gergely EBEL-játékvezető lett 2011.09.06. 08:42 F. Kapus ..
Magyarország–Dél-Korea 6-3  2011.04.18. 22:00 kultúrmisszionáriusvideó összefoglaló: http://www.youtube.com/watch?v=xnnEw0YzpSQ..
Szanee 2011.04.19 15:03:06
@a. Bárd: A dobokat oda engedték felszerelni, sajnos az első meccsen még Facsipesz kisfiát is el akarták zavarni mellőlünk, mert csak 5 dobot engedélyeztek! :S
Szanee 2011.04.19 15:05:25
@a. Bárd: Vasárnapi szurkolás sokkal jobban sikerült, mint a tegnapi, viszont tényleg nagyon jó látni, hogy pl. az ugrálásba már a legtöbb szektor beszáll. Szombatra sokkal jobb lesz! ;)
Szanee 2011.04.19 16:12:53
@facsipesz: Mi valóban nem érzékeljük, de gyanítom, hogy elég nagy teherbírással számoltak egy olyan épület tervezésénél, ahol nagyszabású koncerteket is rendeznek. Csak nem szakad össze alattunk!
Magyarország–Ukrajna 2-3 2011.04.13. 20:47 F.Kapus ..
Az MJSZ elnöksége döntött a novemberi EIHC-torna helyszínéről. A Telenor Hoki Kupát Székesfehérváron rendezik, november 12. és 14. között. A sorsolás is elkészült, pénteken Ausztria–Franciaország és Magyarország–Japán, szombaton Ausztria–Japán és…..
Szanee 2010.09.03 11:19:39
@Rock me Amadeus: Nem hiszem!- legalábbis eddig a válogatott meccsekre külön kellet jegyet venni.
Szanee 2010.09.03 11:52:06
@foma: Talán azért mert a legutóbbi válogatott meccsen sem volt éppen teltház! Én az Ice Centert választottam volna helyszínnek vagy Debrecent.
Szanee 2010.09.03 11:59:16
@kapusLaci:Na jó,persze nekem is közelebb van mint Debrecen!;)- ,de szerintem jobb lenne a környezetváltozás a fiúknak válogatott meccsek előtt. Persze ez csak az én véleményem.
Nem kapott szerződést Finnországban Nagy Gergő. A Fehérvár tehetséges csatára  egyhetes próbajátékon volt a hokiország másodosztályú csapatánál. A LeKi menedzsere szerint Nagy jó játékos, megállná a helyét a Mestisben, de olyan légiósra volt szükségük, aki sokkal…..
Szanee 2010.08.09 13:59:34
@Raon: Kicsit én is fennakadtam ezen! :)
Megint nagy fába vágtuk a képzeletbeli fejszét, elhatároztuk, hogy összerakjuk kedvenc sportunk világtérképét. Összeszedtük a szerintünk tényleg rém fontos linkeket, ezeket kategóriánként rendszerezve ajánljuk olvasóink figyelmébe. A napokban minden élesedik apránként, és…..
Szanee 2010.07.02 11:58:56
@Lazlee: Pétfürdői jégpálya már nem működik sajnos! :(
Az a legfontosabb, hogy jó kapussá váljak, mondta blogunknak válogatottunk fiatal kapusa, aki vasárnap elrepült Lahtiba, hogy a finn első osztályú Pelicansnál bebizonyítsa, érdemes szerződtetni. Hetényi Zoltán kéthetes próbajátékra ment, néhány nappal az indulás előtt…..
Szanee 2010.05.17 15:36:20
@Gaudi: Honnan veszitek, hogy aláírtunk Tommival?
Szanee 2010.05.17 15:51:04
@Gaudi: :)

@B-mac: Igen, ajánlatot kapott Bornhammarral együtt, de még nincs aláírt szerződés vagy még nem tudunk róla! :)
Őze István klubelnök ígéretének megfelelően pénteken megalakult az UTE új szakosztályvezetése, tájékoztat a csapat hivatalos honlapja. A négyfős vezérkar három veteránja mellett Zsigmond Barna jelenti az újdonságot, ő lett a szakosztályvezető. A szakosztály elnökével, Joós…..
Szanee 2010.05.11 13:16:19
@csatoimi: A szurkolók azért veszik meg a bérletet, hogy a saját csapatukat lássák játszani! Ha nem lenne pénzed a jégkorongban akkor Te is látnád a másik oldalt! És itt befejeztem az "okoskodást"!
Szanee 2010.05.11 13:30:54
@csatoimi: Én pl. az EBEL előtt is ott voltam és ha esetleg kikerülünk, az után is ott leszek. Természetes, hogy nőtt a nézőszám, mióta az osztrák bajnokságban játszunk, hiszen nem csak Volán szurkolók járnak ki meccsre.
A 26 éves válogatott csatár az Allsvenskan újoncánál, a Tingsrydben folytatja pályafutását. A helyi sportigazgató szerint Vas János választásában komoly szerepet játszhatott, hogy edzője az a Mikael Tisell lesz, akivel a 2004/05-ös szezonban a szintén svéd másodosztályú…..
Szanee 2010.05.06 09:03:55
Alaposan felkavarta a kedélyeket néhány világbajnokság utáni interjú, amelyek alanyai – Ladányi Balázstól Ocskay Gáboron át Szuper Leventéig – érzékeltették vagy konkrétan szóvá tették, nem elégedettek több fiatal jégkorongozó hozzáállásával, fejlődésével,…..
Szanee 2010.05.04 08:49:33
@Prince09: :)

@alvering: Ezt azt hiszem nem érted! :)

Leventének nem sok köze van a fehérvári sikerekhez, sőőt!

"Persze nézhetjük úgy is, hogy jövőre mondjuk legyen Levi a 3. ligában, meg sérüljön le egy kapus aki nem Volános s akkor fasza lesz 1 kapussal menni VB-re. " - senki sem kívánta Levinek, hogy sérüljön le! Levi jó kapus, csak emberileg olyan amilyen. Egyáltalán nem meglepő tőle ez a nyilatkozat. Nem kell egy kapussal menni a VB-re, hiszen van egy Krinónk és van egy nagyon fiatal Rajna Mikink. Most már csak arra van szükség, hogy Hete sok lehetőséget kapjon a köv. szezonban. Leventének pedig sok sikert a továbbiakban. Remélem tényleg kap egy jó szerződést a tengerentúlról!
Szanee 2010.05.04 09:29:12
@alvering: A válogatott eredményeihez mindenki kellet egytől-egyig, ahogy te is írod, ebben teljesen egyetértek! A támogatás hiányában szintén! Godóék és az őket megelőző játékosok is sokat tettek le az asztalra. Remélhetőleg a jövő generációinak még többet sikerül! :) A sérülést te írtad, Prince09 hozzászólására válaszolva, de ezt szerintem senki nem kívánja egyetlen játékosunknak sem. Budai esete valóban érdekes!
Szanee 2010.05.04 09:32:56
@Szanee: OK! Pontosítok! - közben el olvastam még 1x!:) Akár Levinek, akár bármelyik magyar kapusnak/ játékosnak nem lehet kívánni hogy sérüljön le!
Jégkorong Irány Szlovénia! 2010.01.14 17:15:00
Svájc után Szlovénia lepődhet meg a magyar jégkorong népszerűségének növekedésén, de aki eddig nem jutott jegyhez a sorsdöntőnek remélt magyar–szlovén meccsre, nem lesz egyszerű dolga. Két napja kora délután kezdődött a jegyértékesítés a ljubljanai divízió 1-es…..
Szanee 2010.04.14 10:47:20
@facsipesz: Írtam üzit! :) Remélem még megvan a jegy! :)
A norvégverés után nemcsak az eredmény, a mutatott játék miatt is jobb hangulatban nyilatkoztak a játékosok szövetségi kapitányostul. A jó produkciók miatt nem ment zökkenőmentesen a keretszűkítés. Videócsokor következik, először a vasárnapi értékeléseket láthatják, ezt…..
Szanee 2010.04.12 15:12:22
Hajtós meccsen általában jó támadójátékkal és végig kiváló védekezéssel megnyerte második mérkőzését a Pannon Hoki Gálán a magyar válogatott. Ladányi nagyon szép gólt ütött, Peterdi Imre rakkolósat, biztatóan alakul a csapat a világbajnokság előtt. Az első harmad…..
Szanee 2010.04.11 23:37:17
@facsipesz: És Ő indította a hullámot is! :) Nélküle nem sikerült! ;)
Szanee 2010.04.12 00:58:02
@Lazlee: És utólag felvarrjuk rá a Csíkszereda feliratot? :) Hímzőszakkör indul! ;P
A Hannover Scorpions 4-3-ra nyerte a DEL-negyedöntő ötödik mérkőzését, így az idén szinte végig a kispadon ülő válogatott kapusunk továbbra sem tud a magyar kerettel készülni a szlovéniai világbajnokságra. Az elődöntőben az alapszakasz-hetedik Ingolstadttal találkoznak Szuper…..
Szanee 2010.04.08 09:11:29
@Lazlee: :) @csatoimi: Ha nem jön Szuper, akkor Hete lesz az első számú kapus.
Szanee 2010.04.08 11:11:25
@alvering: :)
Szanee 2010.04.09 14:14:38
@Prince09: Valahogy én sem bánnám ezt a felállást! :)
Paul Thompson brit szövetségi kapitány 31 fős kerettel késül a vb-re. Nagy-Britannia Hollandiával játszik barátságos mérkőzéseket, április 10-én Nottinghamben, másnap Sheffieldben fogadják ellenfelüket. Amerikai, dán és olasz légiós is van a csapatban. A briteket nem szabad…..
Szanee 2010.04.07 15:20:47
Szanee 2010.04.08 07:56:27
@1nf3rn0: :)
Szanee 2010.04.09 13:05:01
@sutyi2: Majd egyszer személyesen! ;)
Gergely Csaba, Orbán Attila és Pozsgai Tamás csütörtök estig volt a magyar válogatott keret tagja, Ted Sator három játékossal csökkentette a létszámot. Kedden folytatódott a válogatott világbajnoki felkészülése, immár az Icecenterben találkozott az egyszer már szűkített…..
Szanee 2010.04.09 08:10:36
@Theutus @Lazlee: : Foci balos, Pedro jobbos, Andris balos

Sajnos én is úgy gondolom, hogy Pedro vagy Foci fog itthon maradni. :( Kettőjük közül Pedronak van nagyobb esélye a bent maradásra, de így is úgy is szomorú vagyok, mert mind a kettőnek nagyon szurkolok!
Szanee 2010.04.09 10:41:00
@Lazlee: Igen a képen balos! :)
John Harrington kijelölte a bő szlovén vb-keretet. A válogatottba 36-an kaptak meghívót, érdekesség, hogy a keret több mint fele idegenlégiós. Egy AHL-es és egy NHL-es játékos is szerepel a névsorban. A válogatott most éppen munka nélküli része Bledben már edzőtáborozással…..
Szanee 2010.04.01 10:53:37
@F. Kapus: Pedró tényleg be lett hívva utólag?
Szanee 2010.04.01 11:41:17
@F. Kapus: @lorinczistvan: Köszi! Ennek igazán örülök! :)
Először nem nagyon akartam elhinni – mondta Peterdi Imre, a Vasas Bp. Stars csatára videós kollégáinknak arról, hogy nem került be a ljubljanai világbajnokságra készülő válogatott bő keretébe. A svájci A csoportos torna legeredeményesebb magyar hokisa tudja, hogy felemás…..
Szanee 2010.03.30 13:23:26
@Zamíra: Ne kombinálj! Az soha nem vezet semmi jóra!

Pedrót én is nagyon sajnálom, nem is értem hogy lehetett kihagyni a keretből. Utólag talán még behívják, bár nem sok esélyt látok rá.
Szanee 2010.03.30 15:56:14
@Zamíra: Ha így lenne ahogy Te gondolod, akkor nem is játszott volna a Volánban.
Az OB I.-döntő harmadik mérkőzésén nem sok hiányzott, hogy az erősebb csapat eljusson a két számjegyig. Az előző szezonban az akkor finalista Újpesti TE komoly ellenállást bírt kifejteni a magyar EBEL-gárdával szemben, egy mérkőzést nyertek is a lila-fehérek, ráadásul…..
Szanee 2010.03.24 09:34:34
No én eddig nem írtam le az álláspontomat, de éppen itt az ideje! A magyar bajnok a DAB! (Ettől függetlenül természetesen örülni fogok a győzelemnek, hiszen Volán szurker vagyok) A Volán a legjobb magyar csapat, de inkább egy körmérkőzést kellet volna játszani az össze magyar csapattal. Igaz erre nem tudom mikor lett volna idő. :S A szövetség által kreált kiírás teljesen rossz, vannak csapatok akik decemberben hetekig nem játszottak, de most egyhuzamban behozták a lemaradást. Sajnos ez megmutatkozott a junioroknál is. Szigorúbb követelményeket kell támasztani a kiírással kapcsolatban. Nem megengedhető, hogy meccseket tologassunk ide-oda. Van aki ezt rendszeresen eljátssza. Az idei év viszont hozott meglepetéseket is. A DAB sokat fejlődött fizikumilag, ez kétségtelen, hiszen látszik a srácokon a + pár kiló. Kimagasló volt a teljesítményük, sajnos a döntő pillanatban kicsit összeomlanak, de még fiatalok! Kellemes meglepetés volt a Miskolc is, hiszen elég sokszor megszorongatták ellenfelüket. Negatívumként tudom említeni az UTE csapatát. Sajnos őt teljesen lecsúsztak tavalyhoz képest. Vitába szállnék azzal aki azt állítja, hogy a Volán szurkolókat nem érdekli a MOL liga. Mi számtalan mérkőzésen kint voltunk és majdnem minden csapatot láttunk legalább egy meccsen. (Nekem az SC sajnos idén kiamard :( ) Nem vagyunk elszállva az EBEL-től, de természetesen mi is érezzük a két liga közti különbséget. ( Na jó van aki el van szállva)A szurkolást nem minősítem, általában az ellen szurkereknek van igazuk... Fehérváron sok a néző, de kevés az igazi szurkoló. A válogatottnak pedig szerintem minden szín alatt lehet szurkolni. Én soha nem azt néztem, hogy fehérvári vagy éppen budapesti, dunaújvárosi ütötte a gólt! Remélem az előre megjósolt vitákból nem lesz semmi és együtt tudunk örülni a sikereknek és ha esetleg megbotlanak a fiúk nem azt fogjuk keresni, hogy ez azért van mert te ebből a csapatból vagy ligából érkeztél vagy onnan. Nem utolsó sorban köszönöm mindenkinek aki velünk fehérváriakkal szurkolta végig az idei szezonunkat és örülök, hogy a mostani meccsek hangulata nem tükrözi az évekkel ezelőttit. (balhékra gondolok)Jó érzés, hogy lila, piros, sárga és még zöld is le tud ülni egy asztalhoz sörözni meccs után, megbeszélve a dolgokat. Bocs a hsz hosszúságáért, de már muszáj volt leírnom! :) HAJRÁ VOLÁN! HAJRÁ MAGYAROK!
Alig egy évvel a debütálás után megismétli a 2009-es nagy sikerű jótékonysági akciót a Magyar Jégkorong Szövetség és a Pannon – derül ki az MJSZ közleményéből. A felhívás szerint a szurkolók április 11-én, a Pannon Hoki Gála Magyarország–Norvégia…..
Szanee 2010.03.23 14:23:11
@Metal_Storm: Fehérváron mi is fel tudjuk szedni a macikat. Szólj, ha nem tudod megoldani, szívesen segítünk!
Két harmadban is döntetlent játszott a Dab.Docler a Sapa Fehérvár AV19 vendégeként az OB I. döntőjének második mérkőzésén, de a középső harmad minden kérdést tisztázott. A megbetegedett Sevela hiánya miatt egy kapussal kiálló Acélbikák az első percben első lövésükből…..
Szanee 2010.03.22 12:15:55
@LBogár: :))) Lehet...
Szanee 2010.03.22 12:39:18
A Dab.Docler jutott a bajnoki döntőbe, pedig nem kezdődött jól a mérkőzés a hazaiak számára. Az 5. és a 14. percben egyaránt Gergely Csaba szerzett gólt, a 2-0-s előnyt egészen a 36. percig tartotta a budapesti csapat. A második harmad hajrájában aztán kétszer is villant a…..
Szanee 2010.03.19 10:28:38
Gratulálok a DAB-nak! Szép volt srácok!

@Jussi: Kérdés, hogy beengednek-e oda dobokkal!?
Mert egyébként mi is oda szeretnénk állni.
A 7200 zágrábi néző a negyvenedik percig reménykedhetett abban, hogy csapatuk 2-2-re egyenlíti a Red Bull Salzburg elleni párharcot. Ekkor lőtte Filewich a vendégek harmadik gólját. A másik ágon az 53. percig úgy tűnt, hogy a Fehérvár által háromszor is hosszabbításra…..
Elkezdődött a jegyértékesítés a Pannon Hoki Gálára. A Papp László Budapest Sportarénában április 10-én, szombaton, hatkor Ausztria, másnap 16.30-kor az A csoportos, jelenleg az olimpián szereplő Norvégia lesz ellenfelünk. A magyar válogatott ezzel a két találkozóval zárja…..
Szanee 2010.03.17 08:47:48
@facsipesz: Az Ausztria elleni meccsre a 109-es szektort választottuk.
A Medvescak Zagreb első EBEL-szezonjában máris az elődöntőig menetelt. A negyeddöntőben 4-2-re verték az alapszakaszgyőztes Grazot. A fehérvári és a zágrábi jégkorongszurkolók között a szezon kezdete óta remek kapcsolat alakult ki. Ennek folytatásaképpen három Volán-mezes…..
Szanee 2010.03.08 15:44:53
@hokifan526: Ezt nem hiszem, hogy felül lehet múlni! :) vagyis remélem Ljubljanában sikerül! ;)