rider70

0 bejegyzést írt és 94 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Dab.Docler - Sapa Fehérvár AV19 18.00. Máris kezdődik a Fejér megyei csata 2011.03.22. 12:28 kerusz ..
rider70 2011.03.22 23:40:47
@Theutus: Az a baj hogy a tehetségek gyakran betévednek az albabárba, és nem élnek a lehetőséggel. Később majd megbánják a mulatozást...
rider70 2011.03.22 23:43:06
@Spigott: Nem Te húztad le az öreget?
Fehérvár–Vienna 2-4 2011.02.11. 21:58 kultúrmisszionárius ..
rider70 2011.02.12 12:30:11
@OTeR: Tegnap tényleg elszúrta Balu, de ettől függetlenül nagyon jól teszi a dolgát. Az EBEL honlapon a játékos statisztikáknál megnézheted a mutatóit. Az összes védő közül neki a legjobb a +/- mutatója nálunk. Horváth +4, Toki +1, Krajnc -2, Maklári -2, Oscar -3, Durco -8, Jobb -13, Orbán -18.
Ezek árulják el a legtöbbet egy védő munkájáról.
Nem játszhat otthon a héten az FTC 2011.01.11. 12:16 F. Kapus..
rider70 2011.01.12 12:43:08
@Theutus: Szerezné a farm a pontokat ha lenne lehetőség végre játszani is!
Nem nyugszanak bele a Hebar-ítéletbe 2010.11.26. 09:35 F. Kapus ..
rider70 2010.11.26 12:48:09
@veghist: Nézd meg előtte mit csinált vele a palánknál az osztrák. Simán fejre irányuló támadás volt. Én is berágtam volna!
Fehérvár–Vienna Capitals 5-6 2010.11.19. 21:46 kultúrmisszionárius ..
rider70 2010.11.20 18:34:17
@rider70: Főleg a +/- mutatók árulják el az igazságot.
rider70 2010.11.20 19:06:44
@Vincenzo90: Ha megsérülne Zoli, akkor ki védene helyette? A Bálizs Bence, vagy kicsoda?
Magyarország–Ausztria 1-3 2010.11.14. 18:23 kultúrmisszionárius ..
rider70 2010.11.14 19:00:41
Jégkorong Fehérvár–Villach 1-4 2010.10.31 20:42:00
Nagyszerű első harmadot produkált a Sapa Fehérvár AV19 a liga egyik élcsapata ellen, de a folytatásban kiderült, hogy a Villach egyelőre jobb nálunk. A meccs az előnyök tökéletes kihasználatlanságán és a hátrányok gyenge kivédekezésén ment el, hiába kaptuk a fórokat…..
rider70 2010.11.01 10:26:38
@ferrri: A volán mezt nemláttad rajta?!
Esélye sem volt a Sapa Fehérvár AV19-nek Zágrábban, a hazaiak az első és a második harmadban három-három gólt szereztek, a harmadikban pihentek, 6-0. Eredmények még: Olimpija–Salzburg 4-3, Graz–Villach 3-4, Klagenfurt–Linz 6-1, Jesenice–Vienna 4-2...
rider70 2010.10.23 09:52:07
@rrichy: Szerintem ezt rossszul látod. Tolvanen keze alatt 6. lett a volán az alapszakaszban, és a po.-ban is megszorongattuk a bécset. Sator idelyében 2 hónapig nem nyertünk meccset (tudom sok volt az eltiltás). Pat pedig még az EBEL előtt volt az edzőnk, de innsbruckból őt is elküldték.
Nem várt magabiztos győzelemmel hozta le a bukarestiek elleni hazai mérkőzését a hat EBEL-essel megerősített Fehérvár. A lejátszók kitettek magukért, Fodor Szabolcs 3, Vaszjunyin Artyom 2 gólt lőtt, míg Nagy Gergő 4 gólpasszt adott. A hiányzó két találat Tóth Adrián érdeme.…..
rider70 2010.10.19 22:05:26
@petyagergő: Pontosan előttem történt az eset, sima magasbot volt. Semmi fejelés, az baromság.
11 forduló után utolsó a magyar bajnok az EBEL-ben. A legfontosabb mérkőzéseket elvesztettük, helyenként kilátástalanul játszunk, itthon a sokadik vereséget szenvedtük el. A kialakult helyzet azt kívánja, hogy leporoljuk legendás rózsaszín szemüvegünket, és észrevegyük, ez az…..
Hatalmas meccsen vert bajnokot és listavezetőt a Sapa Fehérvár AV19. Ezúttal nem aludtunk el a meccs elején, már az első harmadban is egyenlő ellenfelei voltunk az EBEL első számú sztárcsapatának, a legtöbb helyzetet érdekes módon hátrányban alakítottuk ki, de ekkor még nem…..
Komoly változtatásokat hajtottak végre az edzők a Sapa Fehérvár AV19 összetételében, ahogy azt Énekes Lajos edző a hivatalos honlapon előre jelezte. Csak az első soron nem módosítottak, a második és a harmadik új lesz, a negyedik pedig a találkozó elején nem játszik. A Linz…..
rider70 2010.09.26 20:39:25
@Thomas_AV: Tomikám ez a tabella nem jó!
rider70 2010.09.26 20:49:50
@Thomas_AV: Frankó!
Az EBEL kampányt indított az erőszak, a rasszizmus és a bedobálások ellen, ehhez videóklipet készítettek, amelyben Tokaji Viktor csapatkapitány képviseli a Fehérvárt. A csapatok játékosai egyenként mondanak néhány szót a tárgykörben, a magyar játékos azt, hogy "keményen,…..
Öt az öt elleni gól nélkül ért véget az idei OB I.-döntő visszavágója. A Sapa Fehérvár AV19 háromszor is emberelőnyből talált be Peter Sevela kapujába Újvárosban – Palkovics, Kovács és Horváth volt eredményes –, Papp Viktor büntetőből szépített. Az…..
rider70 2010.08.24 21:13:12
@Ritmo: Nem mindegy?
A 14. percben Holéczy Roger emberhátrányban szerezte az új idény első magyar gólját a SAPA Fehérvár AV19-EHC München előkészületi mérkőzésen. Ekkor már két góllal vezettek a vendégek, Adams és Dietrich révén. Palkovics a 24. percben egyenlített, de erre bő egy perc múlva…..
rider70 2010.08.14 11:57:20
@AVfan: Nem pénzéhség van hanem pénzhiány!
Szerintem teljesen korrekt pl. a 16 000 ft-os állóbérlet. Nem sajnálok kifizetni még néhány ezrest az edző meccsekre, plusz a rájátszásra (ha bejutunk egyáltalán). Ezek a plusz pénzek nagyon jól jönnek a csapatnak a nehéz időkben.
Csütörtökön megérkezett Budapestre Risto Kurkinen, a Vasas SC finn vezetőedzője. A 47 éves szakember játékoskorában ponterős csatárként két világbajnokságon is járt, 15 vb-meccsén 5 gólt lőtt, a feladatok gyakorlati bemutatása aligha okoz majd problémát számára. Kiderült,…..
rider70 2010.08.06 20:57:49
@Miskolcifan: Nincs csapata.
A mai nap folyamán egyéves megállapodást kötött Ladányi Balázs és Ocskay Gábor, a Sapa Fehérvár AV19 első embere. A ponterős támadó csütörtökön már együtt dolgozik a jégen a magyar bajnok EBEL-keretével. Ladányi blogunknak elmondta, egész nyáron hajtott egy speciális…..
Mihály Árpáddal létrejött a megállapodás, a kiváló játékos a 2010/2011-es szezonban is csapatunkat erősíti, adta hírül a Sapa Fehérvár AV19 hivatalos honlapja. A támadó az előző EBEL-idényben 59 mérkőzésen 58 pontot szerzett, ő lett a házi pontkirály. A szélsővel…..
rider70 2010.06.18 07:35:27
A fiatal kanadai válogatottnak nem sok esélye volt a tökéletesen játszó orosz csapattal szemben. Az első harmadban még tartották magukat a tengerentúliak, de a menet végén Afinogenov megszerezte a vezetést. A második felvonásban előbb Dacjuk, majd Malkin volt eredményes, a…..
rider70 2010.05.21 11:26:09
@stero: "egy színvonal nélküli B világbajnokságot"
Azért ez túlzás!
Nagyon nagy volt a különbség ma este a két csapat között az OB I. döntőjének első mérkőzésén. A hazaiakon látszott, hogy két kemény csatán vannak túl az elmúlt két napon, a vendégeken pedig az, hogy nem becsülik le az ellenfelet. Már 35 másodperc elteltével gólt…..
Az alapszakasz-nyolcadik horvát EBEL-csapat túljutott az alapszakaszelső Grazon. Az első szezonját töltő Medvescak Zagreb úgy jutott a legjobb négy közé, hogy előbb a nyitó meccset, majd a második találkozót is elvesztette, két nappal ezelőtt pedig háromgólos hátrányból jött…..
Inkább a rájátszásra készültünk az elmúlt másfél hétben, és nem a Klagenfurt és a Medvescak elleni két mérkőzésre. Természetesen ez a két találkozó is fontos, de inkább azt a célt szolgálja, hogy a playoffra jók legyünk, mondta blogunknak Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár…..
Három hónapos eltiltást kapott munkaadójától a Sportklub-kommentátor Léderer Ákos. A blogunk szerkesztősége által is kedvelt tévés bűne az volt, hogy túlzott lelkesedéssel közvetítette a Nagy Gergő–Gasper Susanj verekedést a Fehérvár–Jesenice mérkőzés…..
A jegyzőkönyvek szerint roppant idegesen ért véget a Vienna Capitals–Sapa Fehérvár AV19 EBEL-meccs, pedig az eredmény alakulása a harmadik menet közepéig túl sok izgalomra nem adott okot. A bécsiek nagyjából tízpercenként ütöttek gólt, ezzel 5-0-ra elhúztak, ám az 53.…..
Egy profi sportolónak a pályán mindvégig tisztában kell lennie a feladatával, tudatta Énekes Lajos, a Sapa Fehérvár AV19 edzője, milyen területen volt az edzőknek a legfőbb gondjuk játékosaikkal a Jesenice elleni keddi mérkőzésen. A szakvezető nem hozta szóba, de kikértük…..