A hétfők mindig szarok, DE: A világ egyik legviccesebb zenekara, a finn ELAKELAISET végre Magyarországon! 2014.04.14. Save the date!1. A világ egyes számú humppa zenekara viccnek indult egy komoly rock zenekar mellett 1993-ban. A főbandát, a Kumikamelit a kutya se ismeri Finnországon…..
Joszehoen medzsiszennek annyira bejött az első, hogy itt a második:  Zupacuki...
Nagy Bob vagyok 2014.04.02 11:45:00
Újabb pompa rendőrségi kampányfilm fekete Audiból kipattanó rosszarcúakkal ..
Nagy Bob vagyok 2013.12.12 12:12:11
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Mindegy, milyen nehéz nap volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz." (JC)..
Nagy Bob vagyok 2013.10.26 16:43:52
@magichun: Ha most kikap a Veszprém, akkor a bundázás elérte a kézilabdát is. Egyébként minden évben kikap a Vp. egyszer a Szegedtől, érthetetlen...
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Amúgy mikor nyertetek utoljára, ha mindíg a tutinak látszót rakjátok? Én valahogy nem érzek magamon ilyen késztetést :-) " (sebig)..
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "Sokszor jobben esik a sűrű fillér, mint a ritka forint"  (Pannonymous)..
Nagy Bob vagyok 2013.10.24 07:38:47
Némi infó:

Lokomotiv Kuban-Lietuvos Rytas V (2,80)
Helyszín: Krasnodar (Oroszország) Basket-Hall
18.00
Játékvezetők: Grzegorz Ziemblicki (Lengyelország), Seffi Shemmesh (Izrael), Zdravko Rutesic (Montenegró)

A várható kezdőcsapatok:

Lokomotiv Kuban: Bykov-Williams-Hendrix-Brown-Krunoslav
Lietuvos Rytas: Cook-Gecevicius-Jelovac-Palacios-Babrauskas

Az orosz Lokomotiv Kuban csapatánál nem történt gyökeres változás az előző szezonhoz képest. A csapat gerince megmaradt és melléjük érkezett a spanyol Unicaja Malaga együttesétől Marcus Williams és Simon Krunoslav, az izraeli Maccabi Electra Tel-Aviv gárdájától Richard Hendrix, valamint Alexey Zhukanenko (Khimky) és Igor Kangyin (Kuban 2) is csatlakozott a kerethez. Az első fordulóban Evgeny Pashutin legénysége Szerbiában a Crvena Zvezda ellen kezdett, ahol 84:87 arányban diadalmaskodott. Williams 23, Hendrix 19 ponttal vette ki a részét a győzelemből a padról beállva Jasuitis pedig 12 egységgel ért el hozzásegítve csapatát a három pontos győzelemhez. Az oroszok fölénye már az első negyedben kiütközött és tíz ponttal nyerték a játékrészt (20:30), a második tíz percben azonban csak 8 pontot dobott a Kuban és 22 egységet kapott, így a félidőben 42:38-ra még a házigazda vezetett. A fordulásnál azonban már Pashutin fiai diktálták a tempót és a harmadik negyedet 17:20, a negyedik játékrészt 25:29 arányban nyerték meg kialakítva ezzel a 84:87-es végeredményt. A Lietuvos Rytas kerete szinte teljesen átalakult a nyáron ugyanis tizenkét játékos érkezett a négy szerződést hosszabbító játékos mellé köztük a Laboral Kutaxa alakulatától Omar Sharif-Cook, valamint Juan Palacious (Nanterre), Darius Songila (BC Donetsk) és Martyna Gecevicius (Olympiakos). A Rytas az első fordulóban hazai pályán fogadta a görög Panathinaikos csapatát és meglepetésre hosszabbítás után 84:83-ra legyőzte ellenfelét. Seibutis 19, Songaila 13, Palacious 12 Cook és Babrauskas egyaránt 10 pontot szórt, utóbbi ráadásul a kispadról beszállva ért el 10 egységet. A mérkőzés első félidejében fej-fej mellett haladtak a felek, ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy az első tíz perc 25:25-ös a második 17:17-es döntetlent hozott, így a félidőben 42:42-es eredmény volt olvasható az eredményjelzőn. A harmadik negyedet egy ponttal elveszítette a hazai csapat (15:14), de az utolsót viszont egy ponttal megnyerte, így döntetlenre mentették a mérkőzést a Dirk Bauermann edző vezette litvánok. A hosszabbítás is hasonló izgalmakat hozott, amelyet mentálisan jobban bírt a Rytas és egy ponttal behúzta ezt a találkozót, ezzel egy nagyon fontos győzelmet szereztek a hazaiak. A Lietuvos Rytas most idegenben ismételheti meg bravúrját, hiszen annak ellenére, hogy a fogadó irodák közel háromszoros pénzt fizetnek egy esetleges litván sikerért Seibutis és társai egy nagyon egységes és erős együttest alkotnak és a csapat esélyes a legjobb nyolc közé jutásra is. Arról nem is beszélve, hogy a legutóbbi találkozójukat négy nappal ezelőtt játszották a VTB Promo Kupában, ahol a Rytas szintén vendégeskedett és tizenöt pontos 51:66-os zakót szabott a Lokomotiv Kuban kosarasaira, így nyilvánvalóan Krasnodar városában maradt a csapat, és ott készül a következő összecsapásukra. Persze nem lesz egyszerű dolga Oroszországban a litvánoknak a bravúr megismétléséhez, de a Kuban kispadja nem a leghosszabb ráadásul négy fiatal játékos is helyet kapa keretben, akik nem rendelkeznek nagy nemzetközi tapasztalattal. Velük ellentétben viszont a Rytas igencsak bevásárolt a holt szezon során, így a kispadra is jut jó pár remek kiegészítő ember. Ráadásul a litvánok egységesebb játékot játszanak még a Kuban formáját nagyban meghatározza Williams, Hendrix vagy akár Brown teljesítménye. Nyilvánvalóan az orosz csapat játékára ma is nagy hatással lesz hármuk formája kérdés persze, hogy ez pozitív vagy negatív lesz. A Lietuvos Rytas sokkal erősebb gárdával rendelkezik az idei szezon során és ez vélhetően a mai találkozón is tükröződik majd.

Ringo Starr
Nagy Bob vagyok 2013.10.24 19:40:05
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!  " Az alapelvek a legfontosabbak, az, hogy meg legyenek szabva a korlátok. Enélkül önmagunkhoz sem maradunk hűek, így mit várunk el a szelvényünktől. Sok mindent próbáltam már…..
Nagy Bob vagyok 2013.10.21 22:16:55
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!  "A sportfogadásban a jó és a rossz kézenfogva jár - csupán a fogadón múlik, hogy saját maga hogyan jár..."  (Angelina87)..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Az élet viharaival szemben olyan légy, mint a madár, amely, ha a fát kivágják alóla, nem a mélybe zuhan, hanem a magasba száll." (pókerarc)..
Nagy Bob vagyok 2013.10.11 18:16:19
@Pannonymous: Létezhet, múlt héten két nekem küldött sms nem érkezett meg, azóta is várom jelentkezésüket.