nagyvak

0 bejegyzést írt és 87 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! " Nem az a lényeg ki mennyivel játszik, hanem az, hogy kiválaszd a helyes eseményeket! " (Afterforever)..
nagyvak 2013.11.27 11:21:40
Üdv Mindenki!
Mára egy ilyen szelvényben gondolkodom:

189 *(0-1) Manchester City - Plzen H 1.38
Tegnap még a 0-2 hendit is behúztam volna hazaiba, de a tegnapi eredményekből kiindulva nem vagyok benne biztos, hogy kijön a valódi tudáskülönbség a gólok tekintetében. Azért valószínű a legalább 3 gólos különbség de ahogy tegnap az Austria úgy ma a Plzen is találhat egy gólt mondjuk 3-0-nál. Szerintem amolyan "biztonsági" tippnek 1,38-ért megéri a kétgólos City siker.

198 Leverkusen szerez gólt: igen H 1.27
A meccs végeredményét illetően HD-t érzek és kevés gólt, de mivel nem kínálnak hendis fogadást és undert nem szívesen raknék egy olyan meccsre melynek odavágóján 6gól esett a hazai gólt látom legesélyesebbnek "ár/érték" arányban.

206 *(0-1) Juventus - FC Köbenhavn H 1.38
Az olasz csapatok általában odateszik magukat ha kell, ezt tegnap a Milan is bizonyította. A Juvénak otthon vissza kell vágnia az első körben történt csalódást keltő eredményért. Mivel a Galata bukott Dániában muszáj kihasználnia a pontosztozkodásokat és megmutatni a Köbenhavnnek hol is a helye.

219 Paris SG - Olympiakosz H 1.36
Az Olympiakosz eddig nagyszerű idegenben, itt az ideje, hogy kikapjon. A PSG legutóbb meglepetésre remizett a sereghajtóval, ma szerintem odateszik magukat és győznek, lehet gólokkal is.

Eredő erre a 4 kimenetelre: 3.29

Valószínű rakok még egy vadabb szelvényt a játék kedvéért, például az előző meccsek kendivel esetleg gólok.

Várom a hozzászólásokat tippjeimhez, sok szerencsét mindenkinek!
A játék részletes szabályai ITT olvashatóak! fontosabb szabályok: 1. A tipp beírás legkésőbbi időpontja az esemény kezdete előtt 30 perccel! 2. A versenyben a beírás időpontjában aktuális szorzó az érvényes. Ezt itt ellenőrizheted:…..
nagyvak 2013.11.26 19:15:54
nagyvak 2013.11.25 09:05:40
nagyvak 2013.11.20 16:17:18
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Az élet viharaival szemben olyan légy, mint a madár, amely, ha a fát kivágják alóla, nem a mélybe zuhan, hanem a magasba száll." (pókerarc)..
nagyvak 2013.11.18 10:01:22
@Pannonymous: Felrakok egy zsákot és még egy tömböt egy másik zsákból. Ha 11kg-t ír a harmadik zsák a nyerő, ha 11,5 kg-t az amelyiket "teli" raktam fel, ha 11,05 kg-t akkor az amelyikből kivettem az egyet.
nagyvak 2013.11.12 19:49:24
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!  "Csak akkor leszel jó vadász, ha nem mindenre lősz, mi mozog! " (tuti1x2)..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Nyertes fogadás estén a legnagyobb tét is túl kevés, vesztes fogadás estén legkisebb tét is túl sok " (Special One)..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! " Sokszor ott jön a D, ahol nem várnánk, és sokszor ott nem jön, ahol sokan várják...én ott keresgélem, ahol kevesen várják..aztán persze borulhat minden." (Pimpa)..
nagyvak 2013.10.30 21:58:56
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Nem lehet az,hogy csak adunk, előbb-utóbb nekünk is kapnunk kell!" (szotyis11)..