A túlsúly a sakkban nem hátrány. Sötét lép! A megoldást a hozzászólásokhoz várom!..
Két és fél gól Közelgő tavasz 2013.02.26 14:55:03
Finom az idő. Egyre tovább van világos. A madarak csiporognak. A varjú károg - búcsúztatja a telet. A balkáni gerle "vidéki"-zik - köszönti a tavaszt.  Örülök neki. Bár fájó, hogy nem fogom látni a városom, a hölgyek, az éjszakák, a futballpályák, az élet…..
Két és fél gól Bálint napja 2013.02.14 16:28:00
Kizárt, hogy csupán a szenvedélybetegek sajátja lenne a fantáziálás, képzelődés. Amikor az ember elképzeli magát mindenféle szívet-lelket melengető szituációban. Amik csak filmekben vannak, de például az én életemben soha. Na ezért "kell" álmodoznom ezekről. A leggyakoribbak…..
Eric di Gascoigne 2013.02.23 13:14:07
@szabi1980: Köszönöm a bíztatást! Nyavajoghatok én itt jobbra-balra, de egy családapaként hatványozottan nehezebb lehet az egész, amiről elképzelésem sem lehet. Nem is tudok sok okosat mondani Neked, csak kitartást és erőt kívánok! A 7 zseniális! Anélkül sem a 8, sem a kilenc sem a 9000 nem jön össze soha. Mindent bele!!
Két és fél gól Hiányzol... 2013.02.15 21:06:00
Már egyhuzamban harmadik napja írok. Skandalum. Meg sem néztem az EL meccsek eredményeit. A győzelem mámora a kísértés felett ennyire kitartana? Ráadásul újabb vidám percek értek a munkahelyemen. S ha tudtam volna mi vár még rám… Álmodozásaimban gyakran szerepel, hogy kapok egy…..
Két és fél gól Nyolcaddöntők 2013.02.13 22:10:00
Napközben a munkahelyen nagyon vidám hangulat termett, jó ideje nem nevettem magam könnyesre. Nem nagyon volt rá okom... Ma láttam két eredményt is. 1-2; 0-3. 3-3 gól két BL meccsen. Délutánra elkapott a pénzszerzés vágya. A logika adott volt: a Real és a MU lő 1-1 gólt s valaki…..