Lars Brady

0 bejegyzést írt és 1268 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A játék részletes szabályai ITT olvashatóak! fontosabb szabályok: 1. A tipp beírás legkésőbbi időpontja az esemény kezdete előtt 30 perccel! 2. A versenyben a beírás időpontjában aktuális szorzó az érvényes. Ezt itt ellenőrizheted:…..
Lars Brady 2013.12.09 10:16:04
Lars Brady 2013.11.25 11:16:02
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! " kevesebb meccs,kevesebb esély a hibázásra !!! " (feri0915)..
Lars Brady 2013.11.14 12:58:12
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "A tippeket sajnos nem tudjuk befolyásolni,rakunk valamit,vagy bejön vagy nem!!" (mENNYI)       /hivatásos/ ..
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!    " Egy jó tanács minden fogadónak: Játszatok a komfort zónátokon belül és rengeteg stressztől kímélitek meg magatokat! "  (Tippguru)..
Lars Brady 2013.10.19 00:35:32
Lars Brady 2013.10.19 00:37:25
@Gepárd: Köszönöm szépen!
Én is így látom a helyzetet aminek nagyon örülök! :D
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!  "A fogadóiroda célja és egyben feladata az, hogy a fogadó ne gazdagodhasson meg belőle. A játékosnak viszont arra kell nagyon figyelnie, hogy ne tegye magát tönkre anyagilag. Meg…..

Lars Brady 2013.10.13 20:18:32
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Az élet viharaival szemben olyan légy, mint a madár, amely, ha a fát kivágják alóla, nem a mélybe zuhan, hanem a magasba száll." (pókerarc)..
@xplu: Köszönöm szépen! ;Đ
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "A bukást is ugyanúgy kell fogadni, mint a nyerést" (Dabii)..
Lars Brady 2013.10.02 16:59:44
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!  "Csak akkor leszel jó vadász, ha nem mindenre lősz, mi mozog! " (tuti1x2)..
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!  "Néha nem baj ha esik,de többet süssön a nap !"  (Gepárd)..
Lars Brady 2013.09.11 14:46:52
A verseny KIESÉSES szakaszában csak az alapszakasz legjobb 30 játékosa játszik tovább. Minden játékosnak 3 élete vagyis hibázási lehetősége van, a harmadik rossz tipp után kiesik. Ha nincs érvényes tipp, az hibának számít. A versenyt az nyeri, aki a legtovább életben marad. A…..

Utána néznél kérlek?
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Amikor dönteni kényszerülsz saját meccseidből szelektálni, a nagyobb szorzók részesüljenek előnyben, mert paradox az egész mixelgetés!" (andros)..
Lars Brady 2013.08.19 12:47:38
@bakker.: Köszönöm szépen!
Akkor tehát holnap reggel 07:15-kor feladhatom a szelvényem! :)
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! "Az, aki azt hiszi, hogy boldogul a többiek nélkül, téved, de az, aki azt hiszi, hogy a többiek nem tudnak boldogulni nélküle, még jobban téved." (sebig)..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!   "Aki nem tudja, melyik kikötőbe tart, sohasem talál kedvező szelet" (doyen)..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Nem az számít ki játszik jobban és kinek van több helyzete, hanem a végeredmény" (ТорпедоNN#99)..
Lars Brady 2013.07.18 19:34:47
Lars Brady 2013.07.18 19:36:35
@akosh79: Jó azt értem!!!!
Miért szerinted nem furcsa egy II.osztályú csapatot látni Európa Liga selejtezőn?
Lars Brady 2013.07.18 21:16:51
@quaresma7: ugye!!!Érdekes, de szerintem a visszavágón lemossák a Hódokat! :D
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "Sokszor jobben esik a sűrű fillér, mint a ritka forint"  (Pannonymous)..
Lars Brady 2013.07.17 20:14:47
@tutipíz: Én is nagyon szeretném, ha ez így lenne! :D
Meglesz a 29.! ;)
Lars Brady 2013.07.17 22:08:09
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!  "Addig tart egy mérkőzés, ameddig le nem fújja a játékvezető, az alatt pedig bármi megtörténhet!"  (Lars Brady)..