jeney_zol88

0 bejegyzést írt és 66 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A játék részletes szabályai ITT olvashatóak! fontosabb szabályok: 1. A tipp beírás legkésőbbi időpontja az esemény kezdete előtt 30 perccel! 2. A versenyben a beírás időpontjában aktuális szorzó az érvényes. Ezt itt ellenőrizheted:…..
jeney_zol88 2012.10.29 10:13:20
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "Ésszel, ne hévvel " (tuti1x2)..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! "Közel sincs annyi bunda, mint ahányszor ráfogják. Ha elmegy a tippünk, inkább utólag is ki kellene elemeznünk a tippet, hogy helyes volt-e megtenni. Ha…..
jeney_zol88 2012.10.19 10:18:52
@Afterforever301: nekem is ez a mai tutim, nyer a Znojmo, 12meccs óta veretlen a Villach, és azért ennyire nem jó csapat, mint ahogy az eredménye mutatja.
jeney_zol88 2012.10.19 08:49:20
jeney_zol88 2012.10.18 08:43:46
jeney_zol88 2012.10.16 22:55:13
jeney_zol88 2012.10.16 10:29:24
... ami nagyobb szerepet játszik, hogy megmeri-e játszani az ember az elgondolását... akarat, bátorság - így teljes !  (Disemal)..
jeney_zol88 2012.10.15 09:53:16
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! "Nem az számít ki játszik jobban és kinek van több helyzete hanem a végeredmény" (ТорпедоNN#99)..
jeney_zol88 2012.10.12 00:33:17
@jeney_zol88: hopp félre írtam, na még 1szer....

jeney_zol88 2012.10.12 11:56:49
@jeney_zol88: Na egy kis indoklás a meccseimre :)

079 Medvescak H szerintem felesleges magyarázni, egyértlemű!

074 Dornbrin 2. osztályból bekerült csapat, míg a Klagenfurt a tavalyi ezüstérmes. Ma nyerni kéne a sokkal gyengébb ellenfél ellen a Klagenfurtnak, mert a következő meccseiken a Villach, és az Alba volán lesz az ellenfél, akik ellen a pontvesztés is belefér.

061 Sparta prahanak nyernie kell, ők a sztárcsapat. European Trophy 11p-al pontosztozkodással a 3 helyen áll. Tavaly világverő csapat volt, idén nincs szerencséjük, mindig egy góllal kapnak ki. Esetleg amin elmehet a mai vendég győzelem az, hogy 16-án ismét nemzetközi porondon szerepel a Vendég csapat, emiatt lehet h tartalékoskodnak majd az erővel. Báár, illene már elmozdulni arról az utolsó helyről. Szerintem ma nyerni fog a Sparta.

068 ez az a meccs ami buktató lehet, forma tudás, meg minden más alapján simán nyernie kéne a JYPnek. DE holnap visszavágó.... Jyp- Ilves mérközés lesz, nemtudom h mennyire fogják széthajtani magukat... Elvben sima vendég, de azért nem vennék én erre mérget. Mai szelvényből végül mégis kihagyom.

080 Mannheim tavalyi ezüstérmes, 16.án nemzetközi meccs, ahol 4ponttal az utolsók a csoportjukban, ergo már nem is juthatnak tovább.... Emiatt a német bajnokságot sokkal komolyabban fogják venni, és a klasszisokkal jobb scapat legyőzi a sokkal gyengébb vendéget.
jeney_zol88 2012.10.12 00:34:29
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz! " ... akadnak jó elemzések, de a legfontosabb bennünk van: A MEGÉRZÉS!!!" (player30)..
jeney_zol88 2012.10.10 09:17:47
jeney_zol88 2012.10.09 11:19:16
jeney_zol88 2012.10.08 09:41:45
jeney_zol88 2012.10.07 09:36:03
jeney_zol88 2012.10.06 15:32:23
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "A nyereményt csak kölcsönbe kapod és nem ajándékba ..."  (Bankrator)..
jeney_zol88 2012.10.05 12:07:19
@Trimon: Trinec ki fog kapni ma! én ezt DV be raknám... a trinecnek eddig könnyű ellenfelei voltak, míg a ceske a liga legjobbjaival játszott... ha ma nyernek akkor egyből előreugranak, +ha nézem az ellenfeleit hogy kikkel fognak még, akkor két sokkal nehezebb elenfél vár rájuk, míg a trinec két következő meccséből egy gyengébb, egy haosnló kaliberű csapat lesz. Ergo, a trinec ma nem nagyon fogja széthajtani magát, míg a ceskének nyerni kéne... Ja azt pedig még hozzátenném, hogy a ceske az European trophyban is játszik még, bár ott már nem nagyon lesz esélye a továbbjutásra. Szval a lényeg sztem nem annyira egyértelmű az a hazai győzelem...
jeney_zol88 2012.10.05 15:18:32
@DavidVilla022: sztem nagyon levan nézve a Ceske. Bár ez szubjektív :D
jeney_zol88 2012.10.05 12:18:54
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    "Minden a fejben dől el !"  (Gepárd)..
jeney_zol88 2012.10.02 22:51:08
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    " Ha érzed tenni kell, ha nem érzed hagyni kell ! "  (TippGirl)..
jeney_zol88 2012.10.01 10:03:25
@jeney_zol88: szar... nem vagyok biztos egyikben sem... inkább kihagyom a mai napot, ezt az 1000ft-ot meg a holnapihoz csapom ;) aki ma fogad annak sok szerencsét :)
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!    " A BIZTONSÁG az a veszély, amit nem ÉRZÉKELÜNK! "  (TIFOSI)..
jeney_zol88 2012.09.29 12:14:23
@Walter Sobchek: érdekes érv, de a Hull 1000x jobb csapat, simán vernie kell, főleg h előző fordulóban bukott a hull