Makettes

0 bejegyzést írt és 5 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Vroom Rövid karrier 2012.03.12 17:28:00
 Elváltak Raffaele De Rosa és a Pro Ride Real Game csapat útjai, holott alig két hónapja egyeztek meg a Superbike világbajnokságon való szereplésben. Az olasz versenyző mindössze Ausztráliában indult, ahol az első versenyen el sem tudott indulni, a másodikon pedig egy 17., azaz…..
Van új a nap alatt: megint bővül a World Superbike mezőnye. A friss nevező Raffaele de Rosa aki a Pro Ride Motorsports színeiben áll majd rajthoz egy Hondával.Az olasz versenyző Moto2-ből vált, miután nem annyira jött be neki az új kategória. Sokkal sikeresebb volt a néhai 250-ben,…..
Makettes 2012.01.19 10:42:34
Vroom Vissza a hetvenes évekbe 2011.10.05 19:55:00
Az elmúlt hétvége gazdag volt - a MotoGP, World Superbike és a World Supersport futamai mellett érdemtelenül árnyékba szorult a 200 Miglia di Imola Revival. A háromnapos dzsembori a klasszikus motorversenyzésnek és a hetvenes éveknek kívánt emléket állítani, több mint száz egykori…..
Makettes 2011.10.19 23:12:43
Vroom Nap képe: a vágy tüze 2011.10.19 21:33:00
Amint vége volt a második versenynek Portimaoban vasárnap, mindenki tüstént indult is öltönyt, zakót, "szép ruhát" ölteni, hisz pár óra múlva túl is estek a díjátadó ceremónián a helyi Le Meridien Penina Golf & Resort Hotelban.A nap képe ehhez kapcsolódik. Nem…..
Makettes 2011.10.19 22:51:31
Vroom Capirossi visszavonul 2011.09.01 20:01:00
 Sokat gondolkodott, de végül úgy döntött Loris Capirossi, hogy az év végén visszavonul a motorversenyzéstől. A 38 esztendős olasz 22 évet húzott le a gyorsasági motorsportban, ez idő alatt háromszor lett világbajnok (egyszer a 250-es kategóriában és kétszer a 125-ben), és…..