kiwi5

0 bejegyzést írt és 11 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

SZÜV SE Budapest2/1 végeredménye 2012.05.16 08:09:00
1. 2002 Római ASE II. Takács L. 81 László I. 78 Domokos R. 74 Czina L. 65 298 2. Szufla SE III. Dohóczki T. 99 Tóth D. 62 Szőke Z. 57 Bundula Cs. 51 269 3. Honvéd Zrínyi SE II. N. D. Khanh 89 Lucz P. 89 Ph. X. Thao 66 T. V. Tan 35 279 4.…..
SZÜV ASE I. - ESMTK I. 11-5 Küzdelmes és sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. Ellenfelünk most erős (Bercsényivel papíron még erősebbek lehettek volna) összeállításban látogatott el hozzánk, szemben az őszi tartalékosságukkal. Nem volt szerencséjük:…..
kiwi5 2012.03.15 23:06:57
Andris 5, Miklós 3, Tomi 1, Zoli 1.Gratula az ellenfélnek, hogy fél lábbal illetve 38 fokos lázzal is tigrisként küzdött a két ponttért, és egyet meg is szerzett belőle...
SZÜV SE Újabb SZÜV siker! 2012.02.13 21:49:00
Kihasználva több éljátékos (pl. Mórocz Tomi :) ) távollétét 8 győzelemmel és 1 vereséggel megnyertem a Kerület I. osztály Top10 versenyét! Nagyon izgalmas verseny volt, ahol nem kis szerencsével kerekedtem felül (Nógrádi ellenem még nem volt bemelegedve, Tóth Tamás ellen…..
SZÜV ASE I. - KFKI Petőfi SC III. 12 : 4Ellenfelünk ezúttal sem a legjobb felállásában készült ellenünk, két hátsó emberüktől csak szettekre futotta. Bottyán nagyot küzdött, nyert is kettőt, Vecsernyés ugyan megint szoros döntő szettben legyőzte Tomit, viszont…..
kiwi5 2012.01.28 20:26:59
SZÜV SE Nem bírtunk a Zrínyivel 2011.12.07 11:55:00
SZÜV ASE I. - Honvéd Zrínyi SE II. 5 : 11A Zrínyi nem bízta el magát ellenünk, teljes haderővel álltak fel, így sok sanszunk nem volt. Miklós nem ért rá, ezért Viki játszott helyette.Viki (5): Ismét nagyon alakított, a csapat legjobbja volt (!!). Két győzelem…..
SZÜV ASE I. - Állami Nyomda SK III. 7:9Sajnos nem sikerült a bravúr, hogy a legjobb felállásában pontot szerezzünk a nyomda ellen, pedig nem sok hiányzott hozzá.Viki (5): Jászayt legyőzte, Nagy Feritől döntő szett 14:12-re kapott ki (!!!). A döntő meccsen is 2-0-ja volt…..
Alu-kor ASE - SZÜV SE I. 7 : 9Legutóbbi meccsünkön képest nálunk Tomi helyett Gergő játszott, náluk Kaiser Jani helyett Mester Géza. Ez alapján (meg a PPKO elleni játékunk alapján) simán ki kellett volna kapnunk, de megcáfolva a papírformát, váratlanul mindenki…..
SZÜV SE SZÜV1: Méretes zakóban 2011.05.25 09:02:00
PPKO -SZÜV 11:5 "Csak én szedek itt Béres cseppet?" merült fel bennem a reklám szlogen, amikor a tegnapi játékunkat elnéztem. A tartalékosan kiálló PPKO-tól kikaptunk 11:5-re, ami önmagában nem akkora szégyen, de a szett arányunk már igencsak. Értékelések,…..
Tegnap 11-5-re legyőztük az OFTECH csapatát, így már csak két gátat kell vegyünk a célig.Gergő      -   4      Csökönyivel nem bírt, a többi sima volt, sajnos Lajos visszavágott a tavalyi…..