Crosby no.1

0 bejegyzést írt és 227 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Közlemény!Az országos hírügynökségek, illetve az országos sajtó azon információival kapcsolatban miszerint a napokban csíkszeredai személyek fenyegették meg a Brassói Corona jégkorongcsapatának egyes játékosait, és azok családjait a Csíkszeredai Sportklub a következő…..
Crosby no.1 2013.04.06 17:33:10
A szekelyhon.ro alapján: A Román Jégkorong-szövetség fegyelmi bizottsága (fb) még a döntő második mérkőzése, a hétfő (április 1.) esti összecsapás előtt összeült és megtárgyalta az esetet, és a döntést szóban közölte a két érintett klub vezetőségével, illetve a…..
Dunaújvárosban kedd este elrajtol a MOL Liga 2012/2013-as idényének a fináléja. A házigazdák a HSC Csíkszereda együttesét látják vendégül. A csíki csapat szurkolói bíznak a csapatban és a számokban, amelyek alapján a végső győzelem elérhető.  A MOL Liga első…..
Crosby no.1 2013.03.13 19:55:17
Már Érsekújváron készül a HSC Csíkszereda csapat a jégkorong MOL Liga elődöntőjének harmadik összecsapására. A csíki csapat az első idegenbeli mérkőzésen el szeretné dönteni a továbbjutás sorsát.  Idegenben, a HC Érsekújvár otthonában lép pályára a HSC…..
Crosby no.1 2013.03.06 20:02:09
Az utolsó percekig izgulnia kellett a HSC Csíkszeredának a HC Érsekújvár ellen a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén, de végül összejött a nagyszerű hazai győzelem.  Nagy reményekkel várták a HSC Csíkszereda játékosai a HC Érsekújvár elleni Mol Liga elődöntő…..
Crosby no.1 2013.03.03 17:25:25
Crosby no.1 2013.03.03 17:51:59
Nem kevés tét forgott kockán a Mol Liga 2012/13-as évadjának alapszakaszbeli utolsó játéknapján. Ismételten hatalmas embertömeg gyűlt össze azért, hogy a csapat érezze a támogatást és segítse őket ebben a kötelezően győzelmet kívánó helyzetben.  Aki rendszeresen…..
Három mérkőzése maradt hátra a HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának a MOL Ligában. Pénteken a Brassói Corona együttesét látják vendégül Gál Sándor tanítványai, akik ha győznek, akkor biztos résztvevői a rájátszásnak.  Hazai környezetben is bemutatkozik Gál Sándor a…..
Crosby no.1 2013.02.22 15:12:58
Crosby no.1 2013.02.22 20:05:25
Létfontosságú mérkőzésen lépett pályára a HSC Csíkszereda Érsekújváron, ahonnan eddig még nem sikerült pontokat rabolni. Ezúttal nemhogy pontot rabolt a csapat, hanem győzött.  Kevés idő állt Gál Sándor edző rendelkezésére, hogy „gatyába” rázza a HSC…..
Crosby no.1 2013.02.17 20:26:09
Crosby no.1 2013.02.17 20:29:59
Crosby no.1 2013.02.17 20:34:18
Szerda éjjel elutazott már a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a pénteki mérkőzés helyszínére, azaz Érsekújvárra. Az újonnan kinevezett edző, Gál Sándor elmondása szerint minél több pontot szeretnének megszerezni.  Nagyon fontos két mérkőzés elé néz a HSC Csíkszereda…..
Crosby no.1 2013.02.15 20:02:49
Hajrá Sport Club Erősítünk 2013.01.05 23:02:44
Csatlakozik csapatunkhoz Jaroslav Kmit és Richard Sechny, akik pénteken, Brassó ellen mutatkoznak be a MOL Ligában. Sok sikert!..
Hajrá Sport Club Boldog új évet! 2012.12.31 12:16:01
A blog szerzői nevében kívánok minden olvasónak, szurkolónak, játékosnak, vezetőnek, támogatónak és minden embernek sikerekben gazdag 2013-as évet. ..
Crosby no.1 2012.12.31 17:23:23
A Románia Kupa négyes döntőjéből már csak egyetlen egy mérkőzés volt hátra, a döntő, amelyben borítékolhatóan érdekeltek voltak csíki legényeink. Ellenfelünk az utóbbi években a Steaua játékerejét felülmúló Cenk alatti gárda volt: Brassó. Népes nézőszám mellett…..
Crosby no.1 2012.12.22 23:33:19
@cire: biroi segitseggel :( borzalmas.
Még szeredai szinten is megcsappant érdeklődés övezte a Románia Kupa négyes döntőjének első mérkőzését, amelyen kedvenceinknek a galaciakkal kellett felvenniük a kesztyűt.  Kisebb (vagy nagyobb, mindenki döntse el) meglepetésre a vendégek előtt adódott az első sokat…..
Crosby no.1 2012.12.22 19:04:39
A Csíkszeredában zajló Challenge Kupa nyitómérkőzésén a lengyel és kazah válogatott remek színvonalú mérkőzést vívott, a rendes játékidő végén 2-2 állt az eredményjelzőn, a hosszabbítás második percében Teszlink gólja a kazahok győzelmét jelentette. A nap másik…..
Crosby no.1 2012.12.14 16:32:39
@Pumukli00: ott a pont.
Remek végjátékkal harmadik meccsét is megnyerte a házigazda válogatott, ezúttal Litvániát verték egy cseppet sem egyszerű meccsen Keresztes Ottó tanítványai. A 4. percben a litvánok szereztek vezetést, amit Bíró Gergő egyenlített ki a 15. percben, majd a második harmad elején…..
Crosby no.1 2012.12.13 20:17:41
Méltatlanul kevés szót ejtettünk a napokban Brassóban zajló világbajnokságról, ahol a magyar és a romániai válogatott egyaránt érdekeltek, a magyarok a feljutásban, a házigazdák dobogós helyezésben reménykedve várták a rajtot. Mellettük Japán, Hollandia, Litvánia és…..
Próbajátékra érkezett csapatunkhoz a 22 éves cseh csatár, Jaroslav Sarsok, aki a tervek szerint hétfőn már be is mutatkozik a Steaua elleni összecsapáson. Sok sikert, remélem, jó igazolásnak bizonyul!..
Hajrá Sport Club Ez fájt... 2012.11.25 20:01:50
Sporttörténelmi tettek Karcfalván, de annyira azért nem örülök ezeknek: a MOL Liga története során először kaptunk ki az Újpesttől, és a sorozat fennállása óta először fordul elő, hogy egy szezonon belül az összes résztvevőtől elszenvedünk legalább egy vereséget. Pedig a…..
Crosby no.1 2012.11.26 22:07:28
@Jégkorong:
@csatoimi:
Brian Elliott elfogadhato szerintem :)
A várva várt erdélyi derbi sajnos nem indult leányálomként a szeredai alakulatnak, már az elején egy brassói támadást sikerült gólra váltani: Zsók lövését még hárítani tudta Ruczuj, a kipattanó azonban pont Virág elé került, aki köszönte szépen és máris hátrányba…..
Hajrá Sport Club HSC-Brassó 2012.11.23 12:09:10
Erdélyi rangadó a MOL Ligában, éllovasok csatája a román bajnokságban - ma sem lesz izgalommentes este a Vákár Lajos Műjégpályán. A Brassó az Újpest elleni vereség miatt van világvége-hangulatban, a HSC nagycsapata a fiataloktól kapott fricskát a héten, a mindkét sorozatba…..
A pénteki Újpest elleni hosszabbításos győzelem után a fiúk ma is Budapesten léptek jégre, ezúttal a zöld-fehér alakulattal kellett megküzdeni a 3 pontért. A legutóbbi 2 pont nehéz szülés volt, itt értelemszerűen ismét a győzelem lehetett a cél, aminek érdekében Góga tesz…..
Crosby no.1 2012.11.19 18:44:23
Crosby no.1 2012.11.19 19:07:42
@ovechkin_8: szerencse, hogy vege mar tobbet nem kapunk, ez azert egy kicsit fajt, foleg a golszegenyseg. :(
Takarékon égve is győztünk Bukarestben és visszavágtunk a két héttel ezelőtti vereségért. Az első harmad közepén Pascaru lepett meg,, emberhátrányból szerezve gólt, amire a 18. percben Szőcs válaszolt, szintén emberhátrányban. A második harmad inkább mezőnyhokit hozott,…..
Crosby no.1 2012.11.13 20:17:30
Crosby no.1 2012.11.16 19:01:07
Crosby no.1 2012.11.16 19:47:18
Korea - Románia 2-0 Hiába lőttünk többet kapura ellenfelünknél, ők pontosabban céloztak, fél perccel az első szünet előtt Kim Hyeok, majd a 45. percben Kim Kisung köszön be Catrinoinak, míg Tom Skinner legényei egyszer sem tudták legyőzni Park Sungjet. A három meccsen kapott…..
Crosby no.1 2012.11.13 14:21:16
@poraszabolcs: biztos, hogy nem jo nekunk szurkoloknak de mi a francot tudunk csinalni?
Mar megszoktuk a fejetlenseget a nagyoktol es nincs erre ertelmes magyarazat az tuti.
Hajrá Sport Club Nikko - első nap 2012.11.09 08:53:44
Koreai sikerrel kezdődött az olimpiai előselejtező, a szívósan küzdő távol-keletiek büntetőlövések után győzték le Nagy-Britanniát. Pedig nem így indult a mérkőzés, hisz az 5. perc derekán már kettővel mentek a britek, majd 3-1-re és 4-2-re is vezettek, de a 47. percre…..
Hajrá Sport Club HSC-Érsekújvár 2012.11.04 11:04:22
Az olimpiai előselejtezőket megelőző utolsó játéknapon nem lehet más célja csapatunknak, mint megszerezni az utolsó skalpot is, hisz az újonc érsekújvári együttes eddig mindkét meccset megnyerte ellenünk. A Miskolc elleni összecsapás jó ráhangoló volt, a sérüléséből…..