blue n' white

0 bejegyzést írt és 196 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Visszavágott a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a Dunaújvárosi Dab.Doclernek a kedden elszenvedett vereségért, és szerda este kétgólos győzelmet arattak a csíki fiúk a MOL Liga finálé második összecsapásán. Ezzel a sikerrel pedig a HSC magához ragadta a pályaelőnyt. Folytatás…..
Megkezdi rájátszásbeli szereplését a HSC Csíkszereda jégkorongcsapata a MOL Ligában. A csíki csapat ellenfele a felvidéki HC Érsekújvár lesz, akik az extraligás Nyitrától várnak erősítést.  A MOL Liga 2012/2013-as idény kezdete előtt kakukktojásnak számított az újonc…..
blue n' white 2013.03.01 09:38:00
@ZoltaN: Este ill. éjszaka indulunk is!!!
Már alig várom, hogy hazaérjek!!!
HAJRÁ SPORTCLUB!!!
A pénteki Brassó ellen elszenvedett vereséget követően a HSC Csíkszereda együttesének kötelező módon kell hozza a hátralevő két mérkőzését. Elsőként a Ferencvárostól kell behajtani a három pontot.  A pénteki eredmények tükrében elmondható, hogy a jégkorong MOL Liga…..
A Csíkszeredai HSC régi-új edzője, Gál Sándor, nem szorul nagyobb bemutatásra, hiszen aki a csíki jégkorong körül él és mozog mindenki ismeri. Az tréner kihívásként tekint a feladata elé és elvárásként fogalmazta meg a kőkemény csapategységet.  Gál Sándor az HSC…..
blue n' white 2013.02.07 10:20:32
@gyüki: Sportclub jégkorongozóit ábrázolja, semmi kivetni való nincs benne, főleg ha húzó emberek is vannak rajta!!!
A HSC Csíkszereda sajtóközleménye A Csíkszeredai Sportklub vezetősége a mai nappal menesztette vezetőedzői tisztségéből a HSC Csíkszereda jégkorongcsapatának edzőjét, a finn Timo Lahtinent. Helyét a régi-új edző, Gál Sándor veszi át.  A HSC Csíkszereda…..
blue n' white 2013.02.04 13:36:35
Hosszas huzavona után új légiós érkezik Csíkszeredába. Több sikertelen tárgyalás után a csíki csapat vezetősége illetve támogatói megállapodásra jutottak a 33 esztendős cseh Jan Fadrnyval. A cseh játékos center poszton bevethető (1,84 méter magas, 89 kilós), a cseh harmadik…..
Az eredmény nem egészen tükrözi a mérkőzésen látottakat. Minden harmadot gyakorlatilag kézben tartott a csíki csapat, de ez folyamatosan csökkent a harmadszámok növekedésével. Az első játékrészben hamar vezetést szereztünk, Hurtaj lőtte ki a rövidet közvetlen közelről.…..
blue n' white 2013.02.02 10:36:14
@HSC: remélem igazad van a tartalékolással kapcsolatban és a macikat elverjük rendesen!!!
Az Újpestnél vendégeskedtünk ma este a 2013-as év első mérkőzésén, ahol kötelező volt a győzelem megszerzése, főleg annak tudatában, hogy két közvetlen riválisunk (Brassó, Miskolc) egymás ellen lépett jégre az est folyamán. Úgy látszik frissességet hozott az újév a…..
Hajrá Sport Club Dobj egy macit! 2012.12.19 07:30:26
Meg szeretné honosítani a Székelyföldön is a Kanadából származó kezdeményezést, a „Dobj egy macit!” programot a Csíkszeredai Sportklub. Ilyenkor előre kiválasztott mérkőzéseken jótékonysági célból plüssmacikat gyűjtenek a szervezők a rászorulók részére, az első…..
Hajrá Sport Club HSC-Brassó 2012.12.18 12:28:55
Sokadik felvonásához érkezett a két erdélyi Mol Ligás csapat idei története, ahol a kelleténél többször is sokkal inkább a körítésen, mint a jégen történt eseményeken volt a hangsúly. "Bár eddig is hangoztattuk, hogy itthon csak a győzelem az elfogadható, ez ma…..
A Csíkszeredában zajló Challenge Kupa nyitómérkőzésén a lengyel és kazah válogatott remek színvonalú mérkőzést vívott, a rendes játékidő végén 2-2 állt az eredményjelzőn, a hosszabbítás második percében Teszlink gólja a kazahok győzelmét jelentette. A nap másik…..
blue n' white 2012.12.18 09:19:06
@ilyéslaci: big like! ;)
A lengyel kapus még az alapállást sem vette fel, máris vezettünk: Szőcs tört be középen és hatalmas bombát ragasztott a lengyel kapuba, ezzel a válogatott több, mint 240 perces gólképtelenségének vége szakadt. A lengyel válasz az 5. percben érkezik, Baginski vágja be közelről…..
A triplázó Novak és a duplázó Sarsok vezérletével 8-0-ra ütöttük ki Gyergyót a Román Kupa selejtezőjében, így az elődöntőben Galac lesz az ellenfelünk, míg a másik ágról a Brassó-Steaua párharc győztese játszhat az évad első serlegéért...
blue n' white 2012.12.11 21:07:46
blue n' white 2012.12.12 14:55:50
@wa1907: jóindulattal én csak a győztesnek szoktam gratulálni, rosszal csak a bénáknak... :>)
Hajrá Sport Club Pontatlanul... 2012.12.07 22:43:49
  Érsekújvár ellen biztosíthattuk volna be ma este a második helyünket, amit néhány napja sikerült először elérnünk az idei szezonban.   Manapság megszokhattuk, hogy mérkőzés elején mi húzzuk a rövidebbet, ez most sem történt másképp, hisz a 7. percben Dobry…..
Folytatom kedvenceink szezonbeli teljesítményének felelevenítését a 14. fordulóval, ami MOL Ligás szereplésünk legsúlyosabb vereségét hozta, 14-1-re kaptunk ki Miskolcon. A meccs kapcsán már elmélkedtem egy sort a lehetséges okokról, így rögtön jöhet is a következő pofon,…..
A selejtezőcsoport talán legerősebb ellenfelével mérkőztünk idegenben, egy rendkívül hosszú és fárasztó menetelés egyik állomásaként: Bukarestben soha nem mehet biztosra az ember. Nekünk azonban van egy Mihály Edénk, akiről túlzás nélkül állíthatom, hogy élete formáját…..
Hajrá Sport Club HSC-Ferencváros 2012.12.02 14:00:10
A Dobos-legénység legutóbbi fellépése nem okozott felhőtlen örömöt a csíki szurkolók körében, hisz 5-4-re nyertek a zöld-fehérek. Ma a visszavágás mellett a második helyre történő előrelépés is célként lebeghet Gógáék szeme előtt, azonban a képlet korántsem ilyen…..
blue n' white 2012.12.03 07:26:08
Hajrá Sport Club HSC-Miskolc 2012.11.30 10:46:23
Kétségkívül igazi rangadó a mai mérkőzés, hisz nekünk a második hely elérése, vendégeinknek annak megtartása a cél. Nem lesz sétagalopp a Lahtinen-legénységnek, hisz jelentős létszámfölényben érkezik az ellen, az életveszélyes gólvágó Martin Saluga mellett Budai Rolandot…..
blue n' white 2012.11.30 20:59:00
Hajrá Sport Club Ez fájt... 2012.11.25 20:01:50
Sporttörténelmi tettek Karcfalván, de annyira azért nem örülök ezeknek: a MOL Liga története során először kaptunk ki az Újpesttől, és a sorozat fennállása óta először fordul elő, hogy egy szezonon belül az összes résztvevőtől elszenvedünk legalább egy vereséget. Pedig a…..
Hajrá Sport Club HSC-Brassó 2012.11.23 12:09:10
Erdélyi rangadó a MOL Ligában, éllovasok csatája a román bajnokságban - ma sem lesz izgalommentes este a Vákár Lajos Műjégpályán. A Brassó az Újpest elleni vereség miatt van világvége-hangulatban, a HSC nagycsapata a fiataloktól kapott fricskát a héten, a mindkét sorozatba…..
blue n' white 2012.11.23 19:29:40
blue n' white 2012.11.23 19:46:33
@Jégkorong: valóban, amit mutatott Novák az sem volt semmi!!!
Hajrá Sport Club Visszavágunk?! 2012.11.13 14:10:54
Ez a kérdés a ma délutáni rangadó előtt, ugyanis szűk két hete a kortalan veteránok és nevenincs fiatalok egyvelegéből alkotott katonacsapat csúnyán belegázolt önérzetünkbe, két pontot csenve tőlünk a Vákár Lajoson. Nagy Béla másodedző szerint a kérdésre igen a válasz,…..
Hajrá Sport Club HSC-Érsekújvár 2012.11.04 11:04:22
Az olimpiai előselejtezőket megelőző utolsó játéknapon nem lehet más célja csapatunknak, mint megszerezni az utolsó skalpot is, hisz az újonc érsekújvári együttes eddig mindkét meccset megnyerte ellenünk. A Miskolc elleni összecsapás jó ráhangoló volt, a sérüléséből…..
blue n' white 2012.11.07 12:31:47
@poraszabolcs: "Elegem lett a hokiból, otthagytam, mert nagyon korán kellett kelni a reggeli edzésekhez." -ezt nyilatkozta egyik alkalommal ;)
nekem is a kedvencem, remélem jövőre közelebb lesz a vb címhez...
Szinte keresni kellett a szabad helyeket a találkozót megelőzően, hiszen szép számú embertömeg sereglett ki a csíki arénába. Egy nagyérdemű meggyőzőképességének engedve feladtam az addigi meccsleső pozíciómat titkon reménykedve abban, hogy az új hely varázsa új kategóriát…..
blue n' white 2012.11.04 21:27:19
blue n' white 2012.11.05 14:06:51
@székely zsiraf: 16-án az UTE ellen újra támadhatunk... ha nálunk lesz a korong ;)
blue n' white 2012.11.06 17:30:34
@wa1907: OK! megfogadom a tanácsod Zoltán ;)
még ma este megiszom egy Ciuc-ot, igaz elég gyenge meccsek lesznek, de üsse kő....
Hajrá Sport Club HSC-Miskolc 2012.11.02 12:56:34
Nem lehet más célunk a mai meccsen, mint megszakítani a szokatlanul és fájóan hosszúra nyúlt nyeretlenségi sorozatunkat, ehhez azonban az igen komoly játékerőt képviselő Miskolcot kellene legyőznünk. Sérültjeink közül Góga remélhetőleg már tud játszani, Flinta és Nagy…..