jenke

0 bejegyzést írt és 3 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Idegenben verte meg legnagyobb riválisát a BITT-Kaposvári NRC a női NB I 1-4. helyéért zajló rájátszásának harmadik fordulójában! A somogyiak 3:1-re nyertek az Extraligából kiesett Nyíregyházi Főiskola SE otthonában, így nagy lépést tettek a kilencedik hely megszerzése felé.A…..
A BSE-FCSM hazai pályán 3:2-re győzött az Újpesti TE ellen a női Extraliga elődöntőjének harmadik mérkőzésen. Képgaléria itt! Az ötödik szettben a minimális két ponttal bizonyult jobbnak a címvédő, amely a párharc összesítésében 2:1-re vezet.Idegesebben kezdtek újpestiek,…..