F1 Like

9 bejegyzést írt és 10 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Izgalmakban gazdag volt a Kínai Nagydíj. Elsősorban a Red Bull helyzete, illetve a Mercedes szereplése vet fel néhány kérdést. Vettel rajtja nem sikerült túl fényesre a kuplung rajt-programozása miatt. A visszajátszásban hallható volt, ahogy a Red Bull szinte lefullad a…..
Nem volt eseménytelen a mai malajziai nagydíj. A rajtnál Webber KERS-e csődöt mondott, ezért visszacsúszott a középmezőnybe, ahonnan már nem tudta visszaverekedni magát a dobogós helyekig. Vettel magabiztosan rajtolt, akárcsak a Mclaren pilótái. Scumacher a 8. helyre lőtt fel,…..
F1 Like 2011.04.11 21:39:21
@deahnid: Szerintem igazad van :)
F1 Like 2011.04.11 21:45:00
@f1guru: A Lotus Reneault szponzora nyilván nem egy másik F1-es csapat. A LR-ban a Renault tulajdona 25%, valamint brit licence alatt versenyeznek. A tulajdoni háttér okán Lotusnak is hívható a csapat.
F1 Like 2011.04.12 21:33:38
@f1guru: Én is hasonló kapcsolódási pontokat láttam ebben a történetben. Összességében elég kusza, több szálon futnak az események, ezért is nem akartam nagyon kielemezni a helyzetet. A lényeg, hogy a Renault ebben a felvonásban (F1 csapat) mellékszereplő. Valószínűleg miután elfelejtették a válságot, visszaszivárognak teljes mellszélességgel, ahogy a Mercedes is megoldotta.
A Ferrari igen gyengén szerepelt az évadnyitó futamon. Egyik sztárpilótájuk sem tudott kimagasló, de még átlagos eredményt sem nyújtani.A várakozások szerint a Ferrariban van még bőven tartalék erre az évre, várhatóan újabb fejlesztéseket vetnek majd be a következő futamon a…..
F1 Like 2011.04.11 21:37:23
F1? Like! Sutil piruettje 2011.03.28 13:30:00
A Force India versenyzőjének mesteri pörgése Melbourne-ben... :)..
F1? Like! Egy tized 2011.04.09 13:02:00
A mai időmérő edzés története leginkább ezzel a címmel foglalható össze. Rövid időre fel kellett függeszteni az időmérőt, mivel a gyors körön a motorborító idom egy része leszakadt Buemi autójáról. Szerencsére a pilóta épségben vissza tudott gurulni a boxba, viszont a…..
F1? Like! Behozhatatlan a Red Bull? 2011.04.02 00:02:00
 Több F1-es csapat vezetője úgy nyilatkozott, hogy behozhatatlannak tartja a Red Bull előnyét az idei évben. A Red Bull Racing verhetetlen volt az első időmérőn és futamon egyaránt, Sebastian Vettel toronymagasan győzött.Egyes vélemények szerint olyan nagy csapatok, mint a…..
Most hogy egyre másra változnak az utcanevek ("elvisz a szabadság szele") eszembe jutott a címben szereplő első kérdés, ami régóta foglalkoztat. Bár a válasz szerintem egyértelmű "nem", egy tanárom váltig erősködött az egyetemen, hogy a 40-es, 50-es években…..
F1 Like 2011.03.28 13:49:27
@triumphator: régi szép idők... :)
 Az alacsony budget a kreativitás melegágya: A GranataPet állateledel gyártó Németországban szert szeretett volna tenni egy kis ismertségre, ám nem állt rendelkezésükre valami hatalmas keret. Ezért vettek pár plakáthelyet a legforgalmasabb kutyasétáltató útvonalakon, melyeket…..
F1 Like 2011.03.28 13:44:03
Lakáshirdetés bikinis csajokkal - képeket már levették, screenshot fent és itt. szövegéről már volt szó itt. (tipp: Zoltán) Vécécsésze a kádban [6. kép] (via Lovely Listing) Életlen képek nagymamával és egy lencsén felejtett ujj (tipp: Péter) "több részlet…..
F1 Like 2011.03.27 16:53:35
@gastro vazze: Bemutatod nekünk? :)
A Forma-1 rajongók nagy örömére jelentjük, hogy az idei évben akkor sem maradhatunk le semmiről, ha nem vagyunk televízió közelben, de Androidunk netképesen a zsebünkben lapul. A Formula1.com 2011 nevű alkalmazás a Forma-1 hivatalos applicationje, ami friss, élő és dinamikus…..
F1 Like 2011.03.27 16:49:23
@f1guru: Most már talán jóslat sem kell hozzá :)
F1? Like! Schumacher pórul járt 2011.03.27 16:37:00
  Az idénynyitó futam a várakozásoknak megfelelően a tavalyi leosztás szerint zajlott. Vettel az időmérő győzelme után a mai futamon rajt-cél győzelemmel örvendeztette meg rajongóit.   Csapattársa Mark Webber technikai problémák következtében az ötödik helyre szorult,…..
F1? Like! Vettel a poleban! 2011.03.26 22:22:00
A tavalyi sikerszéria folytatódik a Red Bull Racing számára. A mai időmerő edzésen Sebastian Vettel ismét fölényesen, 1 másodperces előnnyel győzte le hazai pályán versenyző csapattársát, Mark Webbert. A harmadik és negyedi helyre a McLaren versenyzői Hamilton és Button futottak…..
2011-ben az ausztráliai Melbourne-ben rajtol a száguldó cirkusz. Eredetileg a kezdő futam Bahreinben került volna megrendezésre, azonban a feszült politikai helyzet miatt a Forma 1 ura, Bernie Ecclestone a futam törlése mellett döntött a pilóták és a nézők biztonsága érdekében.…..