casablanca1000

0 bejegyzést írt és 332 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "Amúgy mikor nyertetek utoljára, ha mindíg a tutinak látszót rakjátok? Én valahogy nem érzek magamon ilyen késztetést " (sebig)..
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!   "Az, aki azt hiszi, hogy boldogul a többiek nélkül, téved, de az, aki azt hiszi, hogy a többiek nem tudnak boldogulni nélküle, még jobban téved." (sebig)..
casablanca1000 2014.04.13 22:17:28
1
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!    "Ésszel, ne hévvel ! " (tuti1x2)..
casablanca1000 2014.04.03 16:49:22
@2168csak a kézilabda döntetlenek! HIVATALOS:

mamamkedvence nálad mi a tuti ma?
casablanca1000 2014.04.03 17:10:32
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!    "A játék akkor szép, ha örömünket leljük benne! " (tuti1x2)..
casablanca1000 2014.03.09 22:20:43
1
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!   "A korong rizikós sport,mert mindig valami váratlan eredmény talál napvilágot." (Gepárd)  ..
casablanca1000 2014.03.03 22:07:07
2
casablanca1000 2014.03.04 08:03:00
@BlackBarry: mi a tuti ma mester korongba?
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!  "A lényeg hogy a győztes szorzó legyen megtalálva,lehetőleg minél több, meg hogy az iroda sorozatos veszteséget legyen kénytelen elkönyvelni a fogadóval szemben, meg hogy legyen egy jó…..
casablanca1000 2014.03.02 22:29:50
2
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!   " Amikor dönteni kényszerülsz saját meccseidből szelektálni, a nagyobb szorzók részesüljenek előnyben, mert paradox az egész mixelgetés! " (andros)  ..
casablanca1000 2014.03.01 22:26:24
1
casablanca1000 2014.03.01 22:42:45
@juve25: Grat!!!
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!   " El kell döntenünk, játszani szeretnénk vagy nyerni " (Walter Sobchek)  ..
casablanca1000 2014.02.28 10:04:43
@csakajuve: de tétmeccs ha máshogy nem megveszi a Beiktas mert kell neki :D

Hasonló a helyzet a Ruch Chorzow esetében is ..
casablanca1000 2014.02.28 10:19:23
@csakajuve: besiktas kerete 3x dijon keret 2x olyan értékes mint a mai ellenfelének kerete a lengyelek meg kb egyformák...
casablanca1000 2014.02.28 10:29:54
@csakajuve: ez a 4 csapat játszik ma tét meccset bayernnak élet halál kell ,besiktasnak is bár ő még javíthat mivel hosszú a szezon ..dijon + ruch is jó lehet...
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! Ha nem működne, akkor itt vadássz!   " Nem az a lényeg ki mennyivel játszik, hanem az, hogy kiválaszd a helyes eseményeket! " (Afterforever)  ..
casablanca1000 2014.02.27 10:54:08
@csakajuve: akkor ezt benéztem bocsi :P
casablanca1000 2014.02.27 10:54:47
@csakajuve: akkor most rakjuk v ne rakjuk? ez itt a kérdés..:D
casablanca1000 2014.02.27 10:59:21
@csakajuve:
"Sima mérkőzésre van kilátás Isztambulban, ahol az Anadolu Efes fogadja a Barcelona együttesét. A házigazdák a kisebb fellángolásuk után kétszer simán kikaptak, ezzel szemben a vendégek továbbra is 100 százalékosak a mezőnyben, és egyre magabiztosabban hozzák a mérkőzéseiket, nem mellékesen a 300. Euroliga találkozójukra készülnek. A felek közt minden téren nagy a differencia a Barca javára, így ha nem nyernének a katalánok, akkor az óriási meglepetés lenne."
A játék részletes szabályai ITT olvashatóak! fontosabb szabályok: 1. A tipp beírás legkésőbbi időpontja az esemény kezdete előtt 30 perccel! 2. A versenyben a beírás időpontjában aktuális szorzó az érvényes. Ezt itt ellenőrizheted:…..
casablanca1000 2014.02.18 10:28:27
casablanca1000 2014.02.17 08:30:08
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! " Saját munka,saját próbálkozás, intuició, mindenkinek van megérzése ... és mindenkinek lehet szerencsés napja is " (andros)..
casablanca1000 2014.02.15 19:44:58
casablanca1000 2014.02.15 21:00:14
@ibracadabra09:

már mondtam ,h akkorát ugrott,h csak na :D :D :D
casablanca1000 2014.02.15 22:20:14
casablanca1000 2014.02.15 10:11:53
Teljes fogadási lista:   Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot!    "Addig ne igyál a medve bőrére, amíg benne van a medve ! " (tuti1x2) ..
casablanca1000 2014.02.14 20:32:35
@CapsBoy™:

Ha bejött volna lehetne gratulálni de sajna nem jött...
casablanca1000 2014.02.14 21:06:13
@mENNYI 2168as szorzó Ti akartátok!VV Charlottte!:

mamakedvence fejezd be! túrórudi
casablanca1000 2014.02.14 17:33:24
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! " Nem lehet minden nap nyerni, de veszíteni sem ! " (Peesteekee) ..
casablanca1000 2014.02.13 21:15:35
@dani154:

Én Lopezt raktam! :)

Két kicsi reggel beírt tippem már lejött...
casablanca1000 2014.02.13 22:23:37
@lacko.molnar:

T. Ligety (H), B. Miller (D), más (V) nyeri a szuper-kombinációt

erről is szívesen meghallgatnám a véleményed :)
casablanca1000 2014.02.13 07:05:58
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! "A kis szorzójú eseményeket ugyanúgy kell elemeznünk ,mint a többit ... Ha nem hajtjuk végre: bukáshoz vezethet a fogadás!" (Hambi)..
casablanca1000 2014.02.12 21:23:14
@Gepárd *Lenni vagy nem lenni..... *:

Holnap majd összedobunk megint valamit! :)
casablanca1000 2014.02.12 22:05:31

Holnapra már találtam egy tutit:

Olympiakos - Anadolu Efes 1 1.15
casablanca1000 2014.02.12 07:31:42
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! " A fogadó, ha nyerni akar, először a saját korlátain kell, hogy túllépjen " (Special One)..
casablanca1000 2014.02.11 19:57:29
@Juninho Pernambucano:

Látom még mindig baxtatod itt a jó népet!!
casablanca1000 2014.02.11 20:09:04

hozzád beszélek mamakedvence ! :D
casablanca1000 2014.02.11 20:24:10

Na azért!

Ezentúl nincs itt okoskodás mert segítek személyesen kitölteni neked pár szelvényt.
casablanca1000 2014.02.11 07:15:58
casablanca1000 2014.02.10 09:46:29
Teljes fogadási lista: Múlt heti hivatalos eredményt ITT találod. Sikeres vadászatot! " Tudni kell abbahagyni, illetve változtatni az alap elképzeléseken, különben az utolsó forint is odavész." (Special One)..