ccsumika'] 2011.10.10 10:11:07
Waheed Nasir..
via  ..
ccsumika'] 2011.08.21 22:58:42
  Az idei felkészülés második mérkőzését is lejátszották a fiúk. A mai ellenfél a román U20-as válogatott volt. Becze Tihamér elbúcsúzott a csapattól, elutazott az amerikai próbajátékra. A találkozóról itt olvashatunk. HSC Csíkszereda-Románia U20  10-2  ..
ccsumika'] 2011.08.14 18:54:32
ccsumika'] 2011.08.14 19:27:25
@ZoltaN: nem tudom, hsc lett az elso steaua a masadik, brasso a harmadik, U20 a negyedik....legjobb kapus Patrik Polc, legjobb vedo Hruby, legjobb tamado Hurtaj.
  Holnaptól már mérkőzéseken is láthatjuk kedvenceinket. Csapatunk Brassóban lép jégre a Brassó Kupán. Pénteken a Steauával, szombaton a román U20-as válogatottal, vasárnap a házigazda Brassóval mérkőzünk. A Nagy Béla edzővel készült interjút itt olvashatják...
wiki..
ccsumika'] 2011.08.09 16:19:02
via..
ccsumika'] 2011.08.03 13:18:55
=))
ccsumika'] 2011.07.29 10:37:01
The world is where we live from WWF on Vimeo...
ccsumika'] 2011.07.10 21:50:11
ccsumika'] 2011.06.03 21:30:51
   ..
ccsumika'] 2011.05.21 21:27:42
 ..
ccsumika'] 2011.04.28 17:17:55
Ha a hölgyet az óra járásával megegyező irányba látod forogni, akkor a jobb agyféltekédet használod.>Ha a hölgyet az óra járásával ellentétes irányba látod forogni, akkor a bal agyféltekédet használod.>>Néhány ember képes arra, hogy mindkét irányt felismerje, de a…..
  Péntek este Brassóban lépett jégre a HSC Csíkszereda a Szuperliga keretén belül. A héten a másik két akadályt simán vették a fiúk a Galac és a Steaua ellen, ma nehezebbnek ígerkezett a Brassó elleni összecsapás.  A 4. percben Sikorcint kiállítják, de a hazaiak…..