Mohikán77

0 bejegyzést írt és 2 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Miskolc nyerte a Mol Liga-játéknap rangadóját Brassóban. A Jegesmedvék két kanadai légiósukat itthon hagyták, fiatal hokisokkal mentek határon túli túrájukra, mégis begyűjtötték a három pontot. Háromgólos vezetésük után felzárkózott ugyan a házigazda, de az ifjú Korpos…..
Mohikán77 2010.10.22 23:11:24
@gabute: De Bontó legalább odaállt, nem menekült úgy mint tavaly a komplett sorotok Beu elől... :DD
Nem várt magabiztos győzelemmel hozta le a bukarestiek elleni hazai mérkőzését a hat EBEL-essel megerősített Fehérvár. A lejátszók kitettek magukért, Fodor Szabolcs 3, Vaszjunyin Artyom 2 gólt lőtt, míg Nagy Gergő 4 gólpasszt adott. A hiányzó két találat Tóth Adrián érdeme.…..
Mohikán77 2010.10.20 23:27:42
@budapestijeti: DAB-nak állt a meccs??? A körülöttünk álló vendégszurkolók (nem is értem minek tartunk fent vendégszektort :))) )szerint sem volt reális esélyük. 48-30 volt a kapuralövési arány. Az első és a harmadik harmadban jobban játszott a Fradi, a középsőben Haszonits segítségével talán valamivel veszélyesebb volt az újváros.