kiskakas11

0 bejegyzést írt és 9 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong Fehérvár–Graz 3-4 2010.11.05 21:42:00
A Sapa Fehérvár AV19 két harmadot megnyert a Graz ellen, mégis vesztesen hagyta el a jeget, a közbülső húsz percben négyet kaptunk. Góljainkat Ladányi, Johansson és Vas Márton szerezték, 3-4. További eredmények: Salzburg–Medvescak 5-4, Villach–Jesenice 1-5,…..
kiskakas11 2010.11.06 11:14:59
@miki78: "Azért, mert volt egy rosszabb meccse...", volt ebben a szezonban jó meccse? :-) Röhelyes, ahogyan próbálod megmagyarázni, azt amit nem lehet. Tény, hogy jó kapus, de ilyen formával, nem a kapuban a helye. A védelem rengeteget javult, nincs annyi kipattanó,nincs annyi lövés, stb., és ő mégis ilyen százalékkal képes védeni!? azért gondolkodj már el ezen kicsit.
"Úgy indultunk útnak, hogy nyerni szeretnénk ma este Klagenfurtban. Az akarattal és a hozzáállással maximálisan elégedett voltam vasárnap. Ha a csapat játéka ugyanúgy működik majd, mint a Ljubljana ellen, akkor nagyon meg tudjuk keseríteni a listavezető életét is."…..
A Pittsburgh nem különösebben ponterős szélsője háromszor tarolta le egy meccsen Rick DiPietrót, a New York Islanders egyébként sérülékeny kapusát. Az attakok közül maximum egyet lehet véletlennek minősíteni. Matt Cooke a tűzzel játszott, de megúszta. Pedig tudhatja, meddig…..
A Sapa Fehérvár AV19 utánpótlás-válogatott hátvédje, Hetényi Péter 6 hónapos eltiltást kapott a fegyelmi bizottságtól hétfőn. Válogatott kapusunk öccse ellen a vonalbíró megütéséért és sportszerűtlen magatartásért, azaz káromkodásért kapott végleges kiállítást…..
kiskakas11 2010.10.19 17:32:20
@Iceblack: jaj mindjárt megsajnálom a sporit.az eset és az ítélet egyáltalán nincs egyensúlyban.azért álljunk már meg egy pillanatra emberek!gondolom ha egy életre tiltanák el annak jobban örülnél,nem?
kiskakas11 2010.10.20 14:52:03
@Theutus: Te aztán nagyon tudod, hogy mi hogyan zajlik egy profi klubban, igaz? Mit állítgatsz itt feltevéseket? Hogy ő hazudik, hogy szavaidból sejhetően, tudott a tárgyalásról? Vegyél már vissza az arcodból, mert ennek nem lesz jó vége, azt garantálom neked!