Horvath L.

0 bejegyzést írt és 4 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Hajrá Sport Club Zárkózik a Dab! 2010.11.02 18:41:00
   Ma igazán nagy megmérettetésre volt kiátás, hisz a Dab-hoz látogatott a HSC, ahhoz a dunaújvárosi együtteshez, aki ellen ebben a szezonban több volt a bánat, mint az öröm. Ezért is lett volna nagyon fontos, hogy pontot, vagy akár pontokat raboljunk…..
    Az Újpest utazott ma jozzánk, így egyértelmű elvárás volt a győzelem az esti meccsen.    Az ötödik percben Molnár passzát használja ki Virág, 1-0. Öt perccel később Papp valamiért igencsak ideges lesz a bíróra és csak úgy elereszt egy lövést…..
Horvath L. 2010.10.18 12:49:58
@PUPÁK JANCSI:
... nem azt mondtam hogy szoljon bele az edzo dolgaba de a cserepadon ulve ???
Ruczulj, Molnar, Janos hogy ne beszeljek Biro T., Beczerol
utanpotlasrol beszelunk ?
ok lesznek a csiki hoki magjai ha meg itt lesznek
Négy mérkőzés szerepel a Mol Liga vasárnapi műsorán. A legpikánsabb összecsapás kétségtelenül Csíkszeredában zajlik majd, ahol helyi idő szerint délután négykor a HSC Csíkszereda vendége a Ferencváros lesz. A hazaiak könnyű győzelemmel, a vendégek egy utolsó percben…..