vicente1975

0 bejegyzést írt és 14 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

A Fehérvár-farm hazai jégen másodjára is legyőzte a Steauát, izgalmas volt, az utolsó gól másodpercekkel a vége előtt született, 6-4. A Miskolc–Ferencváros összecsapás ennél is szorosabban alakult, a hazaiak elmentek kettővel, a vendégek egyenlítettek, utána senki sem…..
vicente1975 2010.10.30 10:16:46
Mivel annyi vélemény volt már a Macik-Fradi 3. gólról, hogy inkább írnék a többi dologról, azok is elég fontosak voltak tegnap.
A második harmadtól gyakorlatilag 2 sorral nyomtuk, ami engem elszomorít.
Dever lenyilatkozza, hogy hű de le a kalappal a miskolci játékosok előtt, hiszen elkezdték termelni a pontokat, kvázi ők hozták a brassói meccset.
Erre az amúgy is vékony keretben nem hagy nekik egyszerűen jégidőt.Semmit sem kockáztatott volna, ha a 3 harmadban behozza őket legalább 3 cserére vagy egyesével beteszi őket a sorokba a fáradók helyett.Csak Korpos volt így.
És egyébként normál háromsoros meccseken is úgy néznek ki nálunk a percarányok, hogy a kanadaiak plusz első, második sorosoknak 30-38 perc jégidő, a miskolciaknak meg 8 perc kb.Szerintem ez kishitűség.
Schellin továbbra is a svédek szégyene, az elején egyből ránk támadt, igaz lőttünk is két gólt a kiállításaiból.Csak mondjuk a Láda Peti elleni térdhasználat kifejezetten sérülésokozó volt, és még nem is azért küldték le.
3 harmad vége felé volt két Fradi szabálytalanság egymás után, feleslegesen.
Mondtam is haveroknak, hogy ha emiatt nem tudnak egyenlíteni, azt valőszínűleg megbünteti az edző.
18:31-nél jött volna vissza a 2. kiállított, lett volna másfél perce a Fradinak egyenlíteni.Erre alighogy elkezdődött a 2 két perces, Bonart is kiküldték, aztán Saluga is ment ugyanoda.És a mi részünkről ezek a szabálytalanságok már a fáradtság miatt voltak.
A Miskolc nyerte a Mol Liga-játéknap rangadóját Brassóban. A Jegesmedvék két kanadai légiósukat itthon hagyták, fiatal hokisokkal mentek határon túli túrájukra, mégis begyűjtötték a három pontot. Háromgólos vezetésük után felzárkózott ugyan a házigazda, de az ifjú Korpos…..
vicente1975 2010.10.22 23:14:35
@Nyakkendos Fatolvaj:
Te meg melyik meccsről beszélsz?
Minden harmadot megnyertünk a kapuralövésben, nem mintha ez lenne a lényeg.
Három sorral játszottunk, két kanadai sem játszott sérülés és eltiltás miatt.
Egri kiesésével védőnk is alig van már.Soroljam még?
Egyszer megvertetek otthon, nagy cucc, szép kis kiállítási aránnyal.
Itthon meg mindkétszer hazaküldtünk Titeket simán, és már ne nagyon várj revansra...
vicente1975 2010.10.23 10:10:48
@PUPÁK JANCSI:
Először is, engem Te ne öcsizzél.
Másodszor, előbb tanulj meg szöveget értelmezni, ha lehetséges ez Nálad, utána írogass.
Jégkorong Felzárkózott a Brassó 2010.10.15 22:05:54
Komoly segítséget jelentett ma az emberelőny a csapatoknak Brassóban, minden gólt ilyen játékhelyzetben szereztek. Az első harmadban Kaljuste lőtt a fiatal Pleszkán hálójába, ezt két új igazolás, Peterdi és Borbás négy perc alatt fordította meg a második harmad elején. A…..
vicente1975 2010.10.16 00:08:01
@csatoimi:
Már vártam, mikor indítasz.
Semmi gond, böngészd csak lelkesen a jegyzőkönyvet, mi ott voltunk és láttuk is, amiről Te olyan hitelesen tudsz látatlanban is írni. :)
vicente1975 2010.10.16 00:09:26
@Miskolcifan:
Így van, mire felépül Derton, játszhatnak mindannyian.
vicente1975 2010.10.16 00:14:08
Még egy párszor megverjük őket, aztán sírni is fog. :)))
Most már biztos, hogy a bukaresti Mol Liga csapat a tavalyi alapszakaszgyőztes mumusa. A Dab.Docler nemrégiben kétgólos vezetést adott le hazai jégen, ezúttal pedig már 4-1-re vezetett idegenben, onnan fordítottak sorozatban lőtt öt góllal Georgescuék, a vége 6-5 lett. Nem járt…..
vicente1975 2010.10.11 13:57:12
@csatoimi:
Igen, és Te pont az az ember lehetsz, aki leül játszani a gyerekekkel Ki nevet a végén-t, aztán szétcsap mindent, mert sajnos 10-ből nem nyerhetett csak kilencszer.
Félelmetes vagy, mindenkin röhögsz, ha megmondja Neked a frankót, és támadsz, ha értelmetlenül is szükségét érzed.
Hát inkább ne érezd, mindenki jobban jár, Te is...
vicente1975 2010.10.11 14:09:11
@csatoimi:
Írtam Neked az eléjén, hogy régóta figyelem a hozzászólásaidat.Nem figyeltél.
Abszolút újonc vagyok a beírás terén, nem régi ember újabb nick nevekkel.
Soha nem szidtalak, de most már pár hete nagyon elég lett belőled.
Úgy látom, nem csak keveseknek.
Szóval nem huszárkodok, attól, hogy néhány hsz-em van csak.
Egy 20 éve miskolci meccsekre járó szurkoló vagyok, semmi több.
vicente1975 2010.10.11 14:25:20
@csatoimi:
Hát az biztos, hogy kíváncsi lennék már Rád.
Meg arra, ha megint elverünk Titeket, mi lesz a reakciód.
A helyszínen és utána itt.
Hazai győzelem született a Mol Liga csúcsrangadóján. A dunaújvárosiak már az első percekben komoly vezetésre tettek szert, első góljukat 01:38-nál, a másodikat 01:55-nél szerezték. A csíkszeredaiak gyorsan időt kértek és kapust cseréltek, a harmadik találatot így már nem…..