Zágrábban is győzni akar a Fehérvár 2011.02.25. 13:39 F. Kapus..
Profitálni kellene a jó teljesítményből  2011.02.18. 12:33 F. Kapus ..
jakim 2011.02.18 21:52:36
jakim 2011.02.18 21:53:36
@miki78: és a Medvék velül mi lesz?
11 forduló után utolsó a magyar bajnok az EBEL-ben. A legfontosabb mérkőzéseket elvesztettük, helyenként kilátástalanul játszunk, itthon a sokadik vereséget szenvedtük el. A kialakult helyzet azt kívánja, hogy leporoljuk legendás rózsaszín szemüvegünket, és észrevegyük, ez az…..
jakim 2010.10.16 20:58:00
@vaze: Nem szeretnék ebbe jobban bele menni. Volt két ajánlat! Az egyik üzleti a másik baráti! Válasz nincs! Nem értem miért! Történelem, elment. Nem akartam semmit, csak azt szerettem volna érzékeltettni, hogy nem sírni kell a magyar sportban -nem csak a jégkorongra igaz- pénz hiányra hivatkozva, hanem minden lehetőséget megragadni! És ha tele van Fehérvár ilyen sztorikkal szerintetek akkor ez jó így? Lehet, hogy ha fele nem csak történet lenne, akkor két sztár játszhatna csapatban és akkor nem a végén kullognánk! Ebben remélem egyett értünk! Ennek ellenére ott vagyunk minden meccsen néha megyünk idegenbe is! Mert szeretjük a csapatot!
jakim 2010.10.16 21:03:15
@vaze: Amúgy nem is értem a kérdéseidet a támadó szövegedet pedig végképpen nem! Komolyan mondom! Nem értem! De gondolkozom rajta!
jakim 2010.10.17 09:37:17
@KCs: Köszönöm a választ. Beszéljük meg telefonon a további teendőket. 06309569982 Várom hívásodat.
Jégkorong Fehérvár-Linz 3-6 2010.10.15 22:25:00
Kétszer egy rettenetes perc pecsételte meg a Sapa Fehérvár AV19 sorsát ma este. Az első harmadban szerzett vendéggólt Palkovics a második játékrész elején még kiegyenlítette, ám ezt követően előbb 69, majd 13 másodperc alatt újabb 2-2 gólt lőttek a linziek. Sofron gyors…..
jakim 2010.10.16 21:07:18
@vaze: Biztos neked van igazad! küldj email címet leírom az egész sztorit.
jakim 2010.10.16 21:16:36
@budaijegesmedve: lásd Lothar Matheus
jakim 2010.10.16 21:17:45
@budaijegesmedve: és az ellenpélda Sir Alex Fergusson, Arsene Wenger, Jose Murinho, Capello remélem jól írtam őket
Akik nem szoktak hozzá a Sapa Fehérvár AV19 feltámadásaihoz, már az első harmadban úgy gondolhatták, eldőlt a Vienna Capitals elleni meccs. A hazai csapat álmosan, az ellenfél agilisan kezdett, már a 3. percben hátrányban voltunk. Megijedni sem volt időnk, megkaptuk a másodikat,…..
jakim 2010.09.25 18:15:01
@Enzo Molinari: Madridban, Munchenben, Barcelonaban is fütyülnek fujjolnak a szurkolok ha olyan a csapat. ebben semmi gaz nincs. ez is egy velemeny. ebbol kell tanulni es nem megsertodni. ki lehet kapni 7-2 ugy hogy az ember megszakad akkor nincs futyules. tegnap nem ezt lattam.
jakim 2010.09.25 21:28:07
@váradi: Bocs én nem akarok belefolyni a vitátokba, de szerintem össze vagy keveredve. Játékosnak az a feladata, hogy játszon. Ha jól játszik tapsot -és itt Fehérváron csokit is- kap. Ha rosszul, de küzd akkor ha tapsot nem is vállveregetést kaphat. Viszont ha lélektelenűl veszít akkor füttyöt, fujjolást! Sajnos a Jesenice első harmadában, a Vienna első és harmadik harmadában ez történt. Ezt vállalja amikor sportoló lesz! Ha te sem teljesítesz a munkádban a fönököd téged is leszúr. Valahogy a nézőnek ki kell fejeznie a véléményét. Nem mindig csoki van! Voltam egyszer Bayern.Juve BL meccsen. Nagyon szar meccs volt. 60 ezer ember fújjolt! Német Olasz együtt! Ez van! Küzdeni kell minden helyzetben! Tavaly volt oilyan meccs amikor veszítettek mégis könnyeztünk örömünkben. Lásd Play Off bécsi meccs. Na ezt nem láttam ezen a két meccsen. Ennek ellenére Hajrá Volán, Hajrá