hahaha999

15 bejegyzést írt és 1 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

„Mind megöltem, drága asszonyom, a legkisebb gyerektől a legvénebb boszorkáig, és három szekercét csorbítottam ki, mire szétvagdostam a hullájukat. Én Ancrathi Jorg vagyok. Tízezret égettem hamuvá Gellethben, és azt se tartottam túl soknak.” Jorg király hét királyság…..
Igyekszem újra beszámolókat írni a meccsekről, remélem sikeresebb lesz, mint az eddigiek..
Két hetes késéssel indult el a bajnokság, ám csapatunk 20 nevezett játékossal vág neki a szezonnak.Az első mérközésünket március 25-én 11 órakor verőfényes napsütésben kezdtük a Róna SC ellen. Az első félidő elején még tapogatózott a két csapat.Sajnos Csuhai Lóri a 15…..
Kezdőcsapat:Vargadi Tamás - Laczkó Péter,Méhes Ákos,Katona Zsolt.,Vígh Péter  - Dede Balázs, Faragó Zoltán(Budai Gergő 16'), Kiss Balázs, Laczkó Mihály(Gál Balázs 46') -Tóth Márton, Éva ZoltánA csapat sok hibával játszott, hiszen a gólokat is egyéni hibákból kaptuk.…..
A szombat ebéd utáni hangulatban készülődött a csapat.Vargadi T. - Laczkó P.,Méhes Á.,Kasik A.,Csuhai L.  - Tóth M.(Vígh P. 46'), Dede B., Kiss B., Laczkó M. -Budai G., Éva Z.Ez sajnos meg is látszott a csapat teljesítményén, nagyon nehézkesen játszottunk.Nem volt mozgás,…..
Az első tavaszi meccsre egész szép létszámmal jelent meg a csapat.A tavalyi tavaszi meccsekből kiindulva a jó kezdésben bíztunk, a rosszul sikerült őszi szezon után.Az összeállítás:Vargadi T. - Laczkó P.,Méhes Á.,Kasik A.,Vígh P.(Csuhai L. 46') - Dede B., Faragó Z., Kiss B.,…..
A második meccset is egy negyed osztályú csapat (Flotta) ellen játszottuk.Már az elején az ellenfél sokat magyarázott a bírónak, illetve egymásnak. Háromszor 30 percet játszottunk. és az elején csak egy cserénk volt Zümi, aki később nem vállalta a játékot. Az ellenfél egy…..
Megvolt az első felkészülési meccsünk, jól ment a játék a csapatnak, bár voltak hullámvölgyek.Mentek a passzok, bár néha keveset mozgott a csapat, így nehéz volt adni a labdát.Kétszer szervezte át András a csapatot, így többen több posztot is kipróbáltak a mai meccsen. A…..
Lánchíd FC Előszezon 2011.01.09 17:47:00
A január kilencedikén A Fáy utcában megkezdődött a ráhangolódás a tavaszi szezonra, 16-an voltunk, kicsit még döcögött a játék, de jó volt a hangulat...
Lánchíd FC 2011.01.09 17:41:52
Sajnos lemaradtam a blogszerkesztéssel, de majd tavaszi szezonra összeszedem magam...
Lánchíd FC Ötödik forduló 2010.10.27 18:56:59
Lánchíd FC- Grafito SC 1-1 (0-0)      Sajnos ezen a meccsen is csere nélkül állt ki a csapat.Jól játszottunk, jó iraműú mérkőzés volt, de az első félidőben csak helyzetekig jutottak a csapatok.A második félidőben jobban nyomtunk, így veszélyes…..
Lánchíd FC Negyedik forduló 2010.10.14 18:43:26
Róna SC - Lánchíd FC 5-0 (1-0)         Ez a meccs volt a csapat történetének egyik mélypontja, nem is írok róla sokat....Kevesen voltunk, Faragó Zoli ki is állítatta magát, és 8 meccses eltiltást kapott, sőt a Kasik András is megsérült…..
Lánchíd FC Harmadik forduló 2010.09.19 21:05:00
ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT - LÁNCHÍD FC 5-3 (3-3)             Sajnos ezen a meccsen a csapat csere nélkül állt ki, egy futós, fiatalokból álló csapat ellen. A kezdésre csak 10en voltunk, mivel Vígh Peti sérülés miatt,…..
Lánchíd FC Második forduló 2010.09.12 18:33:00
         Az első félidő elején nagyon keveset volt nálunk a labda, így nem sokat támadtunk.A huszadik perc környékén egy szándékos kezezést nézett el  a bíró (sajnos nem ez lesz a legnagyobb tévedése).Nagyon magunkra húztuk az…..
Lánchíd FC Kupameccs 2010.09.07 2010.09.12 18:15:34
Sajnos a meccsen csak 10-en jelentünk meg, és a Vígh Petit nem engedte a bíró játszani, mert lejárt a sportorvosija, így 6+1 kezdtük a meccset, közben kiegészülve 8+1 fejeztük be.Sajnos már az elején elment a meccs, mivel 15 perc alatt 4 gólt kaptunk (ebből egy öngól), így a…..
Lánchíd FC Az első forduló 2010.09.12 18:06:00
Az első fordulóról még nem tudok részletes beszámólót írni, de a meccs jegyzőkönyvét bemásolom.Bár több hiba van  a jegyzőkönyvben.Hiszen Krisztián nem kapott sárgát, illetve Zsolt helyett Kasik András állt be. A kedves bíró nem volt éppen csúcsformában a…..