Diadalmas Szufla3

3 bejegyzést írt és 122 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

SZÜV SE Újabb zakó 2012.11.12 22:58:29
Pénteken jó asztalon, de zsúfolt teremben, küzdelmes meccseken 10-6-ra kikaptunk A Budai XI SE VI.-Dunaholdingtól sajnos. Sági Csabával a papírformának megfelelően egyikünk sem bírt, de a többiek nem tűntek a meccse előtt túl nehéz feladatnak.Zoli: 1 győzelem. Magához…..
SZÜV SE Pénzügyőr leszámolás 2012.10.31 10:14:28
A Pénzügyőr SE leszámolt velünk, Tomi még csak-csak, el-elgyengélkedett, a többiek osztályozhatatlan, minősíthetetlen teljesítményt nyújtottak: Tomi 2 győzelem (3-as alá)Andris 1 vagy 2 győzelem (1-es) - már nem is tudomMiklós és Zoli 0 győzelem (1-es 1-es) Nem emlékszem…..
Diadalmas Szufla3 2012.11.09 23:34:45
@morocz_tamas: Ezt Balogh is megállapította a meccs végén, mivel ott volt a Tóthné is szurkolni. Csaba izzasztotta Kricsfalusyt csak meg Dohón kívül. A negyedik szettet 22:20-ra hozta diadalmasunk ellene.
Diadalmas Szufla3 2012.11.09 23:48:00
@morocz_tamas: Tud ő pörgetni is, csak nincs rá szüksége, mert így is nagyon tud. Ha még pörgetne is, izzadt lenne a negyedik meccs végére trikója hónaljban!
BKV Előre SC II.- SZÜV ASE I. 8 : 8 Nem sok reménnyel érkeztünk az otthon félelmetes BKV otthonába, de ennek ellenére végig kiegyenlített meccsen (minden 4 meccs után döntetlen volt az állás!) megmentettünk az egyik pontot. Ez már azért is volt váratlan, mert Miklós váratlan…..
Diadalmas Szufla3 2012.10.26 21:37:28
SZÜV SE Zoli a mi kabalánk 2012.10.23 15:42:38
Az elmúlt két meccsen úgy nyertünk mind a kétszer, hogy Zoli egyetlen meccset sem hozott. Előtte viszont nyert kettőt, és mégis kikaptunk... A következtetés egyértelmű: minél rosszabbul játszik Zoli, annál jobban megy a csapatnak! Ezért ő a kabalánk :) Kőbánya SC II. - SZÜV…..
SZÜV SE Nem bírtunk a lányokkal 2012.09.27 16:10:47
Miki SE II. - SZÜV ASE I. 9 : 7 Legerősebb felállásával mindenkire veszélyes a Miki gárdája, de azért reménykedtünk benne, hogy pontot, vagy pontokat tudunk elcsenni tőlük, elvégre először a szezonban a legerősebb felállásunkban tudtunk kiállni. Sajnos azonban hiába nyertünk…..
A megfelelő különbözetek figyelembevételével az alábbi a csapatsorrend:zárójelben a változás a tavalyi évhez képest1. Andris 12,3 pont (+0,4)2. Tomi 11,1 (-0,2)3. Viki 10,8 (+2,5 - a legnagyobb fejlődő idén)4. Gergely 10,5 (+1,5)5. Miklós 8,6 (-1,7)6. Zoli 7,2 (-1,0)7.…..
Kollát - Szőke  3 : 2 Jól kezdte a SZÜV játékosa a meccset, remekül fogadta ellenfele szerváit, és Szőke kemény fonákjai is mint a falról, úgy jöttek vissza róla. 2-1-es vezetésre tett szert, meccslabdái is voltak, sajnos kimaradtak, így döntő szett lett belőle. Minden…..
Diadalmas Szufla3 2012.02.10 23:48:03
@főszuflák: Sem fotó, sem videó nem készült róla, legalább is nem látom. Ez még búsabbá tesz!
SZÜV SE Nem bírtunk a Zrínyivel 2011.12.07 11:55:00
SZÜV ASE I. - Honvéd Zrínyi SE II. 5 : 11A Zrínyi nem bízta el magát ellenünk, teljes haderővel álltak fel, így sok sanszunk nem volt. Miklós nem ért rá, ezért Viki játszott helyette.Viki (5): Ismét nagyon alakított, a csapat legjobbja volt (!!). Két győzelem…..
Diadalmas Szufla3 2011.12.08 12:20:03
@főszuflák: A BSE-ben és a Statisztikában magasított karám van, ezért ott mindig nyer a Szufla. A KSI-ben nincs, ezért ott csak a másik meccs mozgása miatt kikapunk. Az ellenfél nem is számít:-)
(A fény hiánya szuflákot nem zavarhat, roszabb nem lehet mint amit mi otthon megszoktunk.)
Andris majd ír a Kőbánya elleni meccsről, a lényeg, hogy 12-4-re nyertünk, így változott a tabella :)Az élmezőny: hely csapat neve mérkőzés győzelem döntetlen vereség pontszám hátralévő ellenfelek 1. 2002. Római ASE II. 11 11 0 0…..
Diadalmas Szufla3 2011.12.02 01:30:18
Diadalmas Szufla3 2011.12.02 18:22:44
@Dzsala elnök: Mivel két fordulóval előbb játszunk mindenkivel mint ti, ismerem leendő ellenfeleiteket. Zrínyi ellen reális esélyetek nincs, ha teljes csapattal állnak ki. A Centire hegyezzétek ki a pontszerzést, az ki-ki meccs lesz.
SZÜV ASE I. -Pestújhelyi SC V. 10-6 Az előjelek nem voltak túl biztatóak: Andris nem játszik, Zoli pedig lehangoltan jön, melegíteni is alig van kedve... Az viszont optimizusra adott okot, hogy az ellenfél nem a legerősebb felállásban jött el. Nem akarva megint kis regényt írni,…..
A tegnapi Pénzügyőr elleni győzelemmel (9-7, de erről ír majd Andris) feljöttünk a hetedik helyre és reális esélyünk lehet akár a hatodikra is, amit tippeltem év elején. Persze ehhez még jól kell szerepelni! Nézzük először is kik vannak még hátra (az idei százalékokkal…..
Diadalmas Szufla3 2011.11.19 17:00:16
@morocz_tamas: 3. sárga lapját az ellenem játszott meccsen kapta. Gondolom ezért nem örömködhettetek dupla antijának.
Gergő                    4 nyert meccs                   …..
Diadalmas Szufla3 2011.11.05 13:26:30
@Gabrelius: Elment a fotó az őszi nyertesről és a tavaszi győztes képét is mellékeltem.
SZÜV ASE I. - Állami Nyomda SK III. 7:9Sajnos nem sikerült a bravúr, hogy a legjobb felállásában pontot szerezzünk a nyomda ellen, pedig nem sok hiányzott hozzá.Viki (5): Jászayt legyőzte, Nagy Feritől döntő szett 14:12-re kapott ki (!!!). A döntő meccsen is 2-0-ja volt…..
Diadalmas Szufla3 2011.10.25 22:47:50
2002. Római ASE II. - SZÜV ASE 11:5Azt hiszem szégyenkeznünk nem kell emiatt az eredmény miatt (főleg, hogy 4 szoros meccset is elvesztettünk). Végig tartottuk a lépést, a végére elfogyott az erő, győzött a jobb csapat.Andris (5): Hármat nyertem a bajnokjelölt ellen, legyőzve a…..
SZÜV SE Döntetlen a BKV ellen 2011.10.11 21:35:00
SZÜV ASE - BKV Előre 8:8Többször találkoztunk már rutinos ellenfelünkkel, eddig mindig vérző orral távoztunk. Ma azonban megtört az évtizedes jég, és Tomi és személyem vezetésével döntetlent harcoltunk ki! Ha Miklós gondolatai nem járnak máshol, akkor a győzelem is…..
SZÜV ASE I. - Lendület SE I.-Ybl Tervező 9:7Faházi Jani nem játszott, ami bántunk is (élmény lett volna), meg nem is (mert így nyerhettünk). Tökéletesen bejött amit terveztünk, Varga Jani hozta a négyet, Galambot meg mind vertük, erre számítottunk. Minden a két középső emberen…..
Diadalmas Szufla3 2011.10.04 23:05:26
Sajnos a budapesti eredmények nagyon rosszul állnak, a pinyo.hu-n sok eredmény fent van, de van olyan csapat amelyiktől egy sem, míg a bp.-i szövetség honlapján alig-alig vannak fent az eredmények.A kerületieket leginkább Miklós oldalán érdemes nézni, a pinyo.hu-ra is viszik már fel…..
Diadalmas Szufla3 2011.10.02 21:03:12
@necces: Te miért nem teszed fel a pinyo.hu-ra saját csapataitok eredményét?!
Diadalmas Szufla3 2011.10.03 19:25:42
@foma77: Segítségként: pinyo.hu oldalon "Várunk önként jelentkezőket, akik segítenek az egyes bajnokságok eredményeinek bevitelében.
Jelentkezni itt lehet!"
Kattinthatsz az ITT-re és mehet a jelentkezés rövidre zárva. Itt nem a Miki az admin.
Szőke - Kollát 1:3Jól kezdte a SZÜV játékosa a meccset, remekül fogadta ellenfele szerváit, és Szőke kemény fonátjai is mint a falról, úgy jöttek vissza róla. A második szett így is szoros lett, de egyetlen szettlabdáját is sikerült Kollátnak érvényesítenie. A harmadik szett…..
KFKI Petőfi SC III. - SZÜV ASE I. 6:10Ijesztően kezdődött a meccs, előbb Tomi, aztán Zoli kapott ki döntő szett két ponttal. Én hoztam a meccsemet, aztán Miklós szintén döntő szettben, meccslabdáról kapott ki. Hát, elég megilletődötten kezdtük a szereplésünket a…..
Diadalmas Szufla3 2011.09.12 22:09:54
SZÜV SE Várjuk a sorsolást 2011.08.05 09:09:00
Mindkét csapatunk izgatottan várja a sorsolást, hiszen olyanok ellen fogunk többségében játszani, akkikel még nem, vagy csak nagyon régen küzdhettünk meg. Természetesen, ha meg van, akkor statisztikák tömkelege készül majd.....
 Szokásomtól eltérően - a megszólalási lehetőséget értékelve - én is osztályoznám a tegnapi meccsünkön játszott játékosaink teljesítményét és mellette - bár már egyáltalán nem tervezett  - az ősszel írt két levelem zárását is leírom, mivel mindenki beleadta…..
Diadalmas Szufla3 2011.04.19 23:01:13
@főszuflák: Azért lesz a Wirth Gabi.
SZÜV SE Keservesen, de győztünk! 2011.04.08 07:20:00
Küzdelmes mérkőzésen nehezen, de legyőztük a Szufla csapatát tegnap az iszonyú melegben! (10-6)Viktória       4       Én négyet vártam, sajnos egy meccs szorosban, de elment. Még látszik a meccshiány, de biztos jobb lesz…..
Diadalmas Szufla3 2011.04.08 10:20:48
@Gabrelius: Megerősítem, nálunk 3:1 van a meccslapon is és Lőrincz szerint is annyi. Két büntető pontot javaslok a SZÜV II. csapatának!
SZÜV SE Helycsere az élen 2011.03.30 21:54:00
Nagyszerű győzelmet arattunk, úgy, hogy az Elnök úr személyes jelenlétével terhelte a válunkat, győzelmi kényszer volt!  :)12-4-re vertük az ESMTK II. csapatát, így helyet cseréltünk velük a táblázaton!  László ImreSzabados MártaBercsényi TiborPaál…..
Diadalmas Szufla3 2011.03.31 16:46:57
@Gabrelius: A sikert nem kell megmagyarázni. Gratula!
SZÜV SE SZÜV1: Nyertünk! 2011.03.30 09:44:00
SZÜV SE I. - Szufla IV. 13 : 3Asszem már kifogytam a Szuflás szóviccekből, úgyhogy most ez lett a cím. A múlt heti pofon jót tett a csapatnak, most mindenki odatette magát, meg is lett az eredménye. Most a beírás is jobban sikerült (8-0 is volt az állás).Andris (5): A…..