laci_72

0 bejegyzést írt és 56 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Magosi Bálint, a DAB húzóembere a két szeredai meccsen tapasztaltakról beszélt. A jegkorong.blog.hu a következő interjút készítette a dunaújvárosiak 82-es számú játékosával, aki így vélekedik: „A csíkszeredai szurkolók fantasztikusan biztatják csapatukat, tényleg…..
laci_72 2011.01.19 20:20:03
@zolyna: kosz a linket legalabb a 3 harmadot normalison lehetett nezni,megegyszer koszonom.Gratula a csapatnak!SZEP VOLT FIUK HAHRA HSC
  A Mol Liga elődöntőjének következő mérkőzését a Vasas otthonában játszotta csapatunk. A két hazai meccs után azt a következtetést lehetett levonni, hogy nagyon nehéz lesz Budapesten akár egy meccset is nyerni, hisz a második hazai találkozón a kezünkből engedtük…..
Szomorú vereséggel ért véget a ma esti Mol Liga elődöntő második mérkőzése, mert csapatunk kikapott az egyébként egész meccsen unszimpatikusan játszó Vasas HC-tól. De egyben idegesítő is, mert az első harmadon kívül – amikor az ellenfél dominált – a csíkiak…..
laci_72 2011.01.07 21:52:28
@Csak a Sportklub : a vecsernyével várnod kell hisz az májusba van ellenben az esti misére el lehet menni mert meg érdemli ez a gárda hogy imátkozzunk értűk.Hajrá fiuk szépvolt vagyis szép lehetet!
             Minden kedves olvasónak, szurkolónak, a klub összes alkalmazottjának, sportolójának, minden sportágkedvelő embernek és mindenkinek kíván áldott, békés karácsonyi ünnepeket a…..
Hajrá Sport Club Jön a Brassó! 2010.12.07 13:05:00
  Ma este 19 órai kezdettel az a Brassó látogat el hozzánk, amelyik legutóbb kifogott csapatunkon, de nem csak a visszavágás miatt fontos a találkozó. Ha sikerül nyerni, akkor a Miskolc és Vasas elleni idegenbeli meccseken már egy pont is elég az alapszakasz győzelemhez. Hajrá…..
laci_72 2010.12.09 20:00:40
laci_72 2010.12.09 20:15:21
@icsaba: Tudott dolog hogy nyomni fognak a mgyar tesok,de kár hogy nem lehet latni hogy mi is tőrtenik valojában
   A brassói csapat ellen nagyon kellett a három pont ahhoz, hogy a csapat magabiztosan utazzon utolsó magyarországi túrájára az alapszakaszban és megszerezze az első helyet. Ennek megfelelően játszottak ma este a fiúk a Vákár Lajos Műjégpályán és behúzták a…..
laci_72 2010.12.09 17:25:56
@SC4ever: ADJA ISTEN IGY LEGYEN!! ÁMMEN!
   A ma esti Vasas HC elleni meccs nagyon fontos volt számunkra a pénteki vereség után úgy a tabella alakulásának szempontjából, mint morális szempontból. Az edző nagyon megkeverte a sorokat, amint később kiderült ez nagyon jó húzás volt részéről. A szokásos sorok…..
   Ma este az Újpesthez látogatott a HSC Csíkszereda, egyértelmű elvárás a biztos győzelem volt, ennek ellenére 30 percig nagyon is nyitott volt a mérkőzés.   Az első harmadban mi szerzünk vezetést másfél perc alatt Molnár Zsolt révén, azonban a 10. perc…..
laci_72 2010.11.02 18:09:00
@székely hokis: Tőkéletesen eggyet értek!!Mit ha valami dedosokat hallana az emmber!Nehéz nagyon nehéz fel nőni!!!!De nagy az Isten állat kertje és el férűnk benne szerencsére.HAJRÁ HSC CSIK SZEREDA!!!!!!!!!!!!!!!
Csapatunk tegnap este elutazott Mariborba, ahol pénteken a házigazda HDK Mariborral, szombaton a kazah bajnok Sary-Arka Karagandával, vasárnap pedig a Dunaújvárosi Acélbikákkal küzd a Kontinentális Kupa 2. körének C csoportjában a továbbjutást jelentő első helyért.A fiúk jó…..
   Nagy párharcra volt kilátás a mai FTC elleni meccsen, főleg annak tudatában, hogy edzőváltáson esett át az ellenfél, és pont egy szeredai szakember irányítja a zöldeket Prakab Gábor személyében.   Az első harmad egyértelműen a miénk. Az ellenfél első…..
  Nem volt nehéz dolga a HSC Csíkszeredának a mai meccsen a fiatal Újpesttel szemben. Az első harmadban csak egy gól esett, Sikorcin volt eredméyes Virág passzából. Aztán a második játékrészre kinyitották a gólcsapokat a fiúk, legfőképp Sikorcin, aki még három gólt…..
laci_72 2010.10.07 20:28:02
@Navetas2: Már ne haragudj de minden tanito néni nagy fába vágja a fejszét mikor indul az 1-ső osztaly?
Budapesten vendégszerepelt csapatunk a Mol Ligában a Vasas ellen ma este.A Dunaújváros elleni mérkőzéssel ellentétben ma már pályára lépett a szeredai csapatban Novak, Hurtaj és Papp is. Az első félidő nem sikerül eseménydúsra, csupán Flinta és Hruby kap kisbüntetést,…..
laci_72 2010.10.05 18:38:23
A mai Mol Liga-forduló rangadóin a két listavezető egyike nyert – ráadásban, azért két pont jár –, a másik kikapott, helyet cseréltek. A Vasas és a HSC Csíkszereda a rendes játékidőben nem bírta döntésre vinni a dolgot, a székelyek vezetését kiegyenlítették a…..
laci_72 2010.10.04 18:29:25
@evo9: Halgasson meg téged a CSIK SOMLYOI SZÜZ MÁRIA.AMMEN!!Hajra Szereda!!!!!!!!
Valószínűleg Challe Franzén sem kért időt túl gyakran a második perc végén, és Kozuchot is ritkán lőtték ki nem egészen két perc alatt a kapuból pályafutása folyamán. Nos, ma mindkettő megtörtént, másfél perc után Macsweyn, röpke 17 másodperc után Virág Tamás talál…..
laci_72 2010.10.03 19:46:03
@Maple Leafs77: Nagyon kőszőnőm
laci_72 2010.10.03 20:03:09
laci_72 2010.10.03 21:14:31
@zsoli70: Kőszi az infot.Szep volt fiuk!!!!!!HAJRÁ HSC!!!!HAJRÁ SZEREDA!!!!!
"A váltásnak köszönhetem, hogy a játékom sokkal ponterősebb lett" – mondta blogunknak Rafaj Attila, aki alaposan kibontakozott Miskolcra igazolása után: hét mérkőzésen hét gólt lőtt és négy gólpasszt adott, 11 pontnál jár. A HSC elleni pénteki,…..
laci_72 2010.09.26 20:58:25
@Jégkorong: Hát nagyon igazad lett!!Nyerűnk és ez a lényeg.Én sajnáltam a kis Volánt mert nagyon kűzdőtek de nem jőtt őssze semmi nekik ma.Nem értem hogy mi a baj a HSC igazolásaival hiszen Novák és Hurtai is klasszisok itt nállunk Csikban,tehát mi aprobléma?,???Az irigység???????????
   A pénteki Mikolc elleni hosszabításos győzelem után ma a Sapa Fehérvár AV19 farmcsapatával mérkőzött meg a szeredai alakulat.     Jól alakultak a dolgok az első húsz percben. A 4. percben Sikorcint ütötték le a kapu előtt,…..
laci_72 2010.09.26 20:13:07
@hajasSC:Én is ezen a véleményen vagyok.Gondolom eddig meg száradt a mosás utánn !!!!!!!
   Ma este Miskolcon játssza 6. meccsét csapatunk a Mol Liga keretén belül.  Az első harmad nem igazán alakul jól számunkra, hisz a 10. percben Saluga mattolja Kozuchot. Ezenkívül nem esik más gól, viszonylag kevés kiállítás jellemzi a találkozót, de a játék nem…..
laci_72 2010.09.21 19:33:12
laci_72 2010.09.21 20:19:07
laci_72 2010.09.21 20:20:54
@Matyi Erdelybol: Ez a vége?????
Hajrá Sport Club Háromból három 2010.09.12 18:41:00
   Harmadik mérkőzésén is győzött a HSC Csíkszereda a Vákár Lajos Műjégpályán a Mol Liga keretén belül. A vendégek ezúttal a nyáron nagy erősítéseket végrehajtó ferencvárosiak voltak.   Jól kezdődik az első harmad, hisz már az elejétől…..
laci_72 2010.09.13 16:03:00
@csatoimi: Ne haragudj de én ezt nem mondanám,a Mol liga dőntőn én ott voltam és tény hogy mind a két mecset el csalták a hires anyaországiak!!!!!
  Ma este játszotta csapatunk első mérkőzését az idei szezonban, ellenfél pedig az örök rivális Steaua volt.   A meccset mi kezdjük jobban, azonban a 9. percben a vendégek szereznek vezetést Nicolescu lapos lövése révén. De mi sem tétlenkedünk sokat, hisz szűk két…..
laci_72 2010.09.09 21:03:30
@gabrielli: Őrűlők neki hogy van amiben egyet értűnk
laci_72 2010.09.09 21:20:59
@Milka #71: meg nyuktatlak ott voltam a mecsen és holnap is ott leszek ha a JO ISTEN meg segit!!Részemről a vuvus témát én be fejeztem.Sok sikert acsapatnak holnap! HAJRÁ HSC!!!!!!!!!
laci_72 2010.09.11 09:46:05
@ZoltaN: Lehet hogy sokat is kért de nem tűnt fel senkinek hogy a gyerek eléggé halvány volt?No persze ez csak is az én véleményem
Minden idők legsikeresebb csíki jégkorongozója, a 21-es, a Csapatkapitány úgy döntött, hogy abbahagyja aktív hokis pályafutását.''Köszönetet mondok először is édesapámnak, aki kivitt a jégpályára, így megszerethettem ezt a sportot. Köszönet edzőimnek is, akik segítettek…..
laci_72 2010.09.07 16:01:44
@ZoltaN: Ez a beszéd Ez a jozan gondolkodás !!!!!!! HAJRÁ SPORT CLUB-HAJRÁ SZEREDA!!!!!!
  Ma rendezték a Csíki Sör Kupa utolsó mérkőzését, amely gyakorlatilag a kupa döntője volt, hisz a győztes csapat emelhette magasba a trófeát.  A harmadik hely sorsa délután dőlt el, miután a Steaua 4-2-re legyőzte a brassói csapatot, így ők lettek a…..
laci_72 2010.09.02 16:26:34
@SportClub: Tőkéletesen egyet értek!Fiuk el kellene már ásni a csata bárdot! Szoljon ez az egész tőrténet a Csik Szeredai hokirol és ne az egymás csesztetéséről!!!! HAJRÁ SPORT CLUB--HSC
laci_72 2010.09.02 16:30:56
@SportClub: OKE
laci_72 2010.09.05 15:17:04
@csik city: Ma kurvára igazad van!Ilyen gerinctelenséget!!!
Az előszezonprogram vasárnap korán kezdődik a magyar csapatok számára. 11-kor a zólyomi juniorokkal találkozik a Ferencváros a gyetvai tornán, ahol eddig mindkétszer egy góllal maradt alul (2-3, 3-4). Magyarországi idő szerint ötkor játssza a Brassó Kupa döntőjét a Fenestela 68…..
laci_72 2010.09.04 21:41:07
@Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!: Jelzi azt hogy az a SZŰLŐFŐLD A MIRE BÜSZKÉK IS LEHETÜNK
A két veretlen csapat találkozóján 2-0-ra, majd 3-1-re is vezetett a HSC Csíkszereda. A záró harmadra is előnyben mentek ki a hazaiak, de a Dukla Michalovce négy gólt szerzett ebben a játékrészben. Az utolsót üres kapura, közvetlenül a lefújás előtt, ezzel lett 6-4. A gólokat…..
laci_72 2010.08.29 21:16:10
@szabi(ka): Tuti hogy ma jobban játszottunk mint tegnap de hát ez van.Vesziteni is tudni kell! Fl afejel lessz ez még jobb is! HAJRÁ HSC HAJRÁ SZEREDA!!!!!!!!
laci_72 2010.08.29 21:39:43
@csatoimi:Na ez igaz.Éppen ezért oda kell hogy figyelni rájuk mert még fognak borsot tőrni az orrunk alá.Amugy jo huzás volt ez a légios sor.Igen is sokat tanulhatnak a gyerekek tőlük még az idősebbek is.Remélem ezzel a pár sorral nem sértettem meg senkit.Továbra is sok sikert a csapatnak HAJRÁ HSC
laci_72 2010.09.04 12:40:36
@Vincenzo90: Mert az is!!!
  Ma játszotta második mérkőzését csapatunk a Csíki Sör Kupán Brassó ellen.   Rosszul kezdődött a mérkőzés számunkra, mert már az elején Szőcs Szabi veszi be Kozuch hálóját. De ezután is gyengén játszanak a fiúk. A második harmadban nem esik gól,…..
laci_72 2010.09.01 16:26:49
@csatoimi: Ez tuti hogy jó a csapat,és épen ezért ne irja le senki!!! És még valami! Probáljunk itt a Blogon civilizáltan viselkedni!!! Előre is kősz mindenkinek a megértését
Másodpercek hiányoztak ahhoz, hogy a Fenestela Brassó legyőzze a HSC Csíkszeredát a Csíki Sör Kupa második napján. A papíron kevésbé esélyes csapat háromgólos vezetést szerzett Szőcs, Péter és Kiricsenko révén, amelyet egészen az 56. percig meg is őrzött, ekkor Molnár…..