Milán15

0 bejegyzést írt és 8 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Ha 20-30 percet azzal töltünk, hogy egymással foglalkozunk, akkor persze esélyünk sem lesz az olyan csapatok ellen, mint a Soroksár. Ezt jó lenne végre elhagynunk... Két pozitívum azért volt ezen a napon is: egy, hogy a második félidőre össze tudtuk szedni kicsit magunkat (fejben…..
Milán15 2011.11.17 14:15:19
december 12., vasárnap: BLSZ-teremtorna; este 6-tól 9-ig, 3 mérkőzés, Budapest XVIII. ker. Tövishát u. 8., Etalon műfüves csarnok. (Költség: 800 HUF/fő) Fontos: stoplis cipő nem megengedett! (Kiírás, valamint sorsolás: ITT.)  december 18., szombat: Marczibányi téri torna;…..
Milán15 2010.12.07 12:01:00
BEAC Keretek a hétvégére 2010.10.28 20:18:00
BEAC I:Internationale CDF SE - BEAC október 30. (szombat) 15:00 1142, Tatai út 3/b.Kapusok: Sziráki, MátéVédők: Rumbold, Koplányi, Helmle, Tóth Gy., Fodor, HalpernKözéppályások: Jakobszen, Katrus, Papp, Reider, Szabó L., ErdeiCsatárok: Flaskay, Hőrich, Rapcsák,…..
Milán15 2010.11.01 11:26:28
@Giorgo: vki emlitette szombaton h lehetne menni a 3.keruletbe fel9tol. nem lenne rossz, an arra szavaznek..
BEAC BEAC II kerete a hétvégére 2010.10.21 22:20:00
Időpont: 2010.10.23., szombat, kezdés: 12:30, találkozó: 11:30Helyszín: BEAC pálya, Budapest XI., Bogdánfy u. 10.Kapusok: Kulcsár Gábor, Máté PéterVédők: Bányai Milán, Ita Bálint, Magdics Sándor, Nagy DánielKözéppályások: Erdei Gábor, Gál Péter, Gyurgyák János, Horváth…..
Milán15 2010.10.26 08:50:22
[jegyzőkönyv] Mivel a hétvégi bajnoki megint elmaradt, éppen egy hét után lépett újra pályára az egyetemiek első csapata; ez alkalommal az előző fordulót nagyarányú győzelemmel letudó, blasz-kettes Vasútépítő volt az ellenfél a Fradi-meccset követően, a Sportmaxon a…..
Milán15 2010.09.23 10:18:40
BEAC Keretek a hétvégére 2010.09.17 09:23:00
Pestszentimre - BEAC, szombat, 16:00, Pestszentimrei SporttelepBEAC I: Sziráki András, Rumbold Ákos, Helmle Péter, Koplányi Gábor, Tóth György, Katrus Tamás, Jakobszen Tamás, Reider Róbert, Szabó László, Flaskay Miklós, Éri Fülöp, Rapcsák Benjámin, Magdics Sándor, Molnár…..
Milán15 2010.09.20 12:14:23
@mátépeti_kapus: megvan a cipo, hozom keddre!
BEAC Edzőmeccsek 2010.08.03 21:44:00
 Augusztus 7. (szombat), 9:00, SportMax: Unione FC - BEAC (4x30 perc)Augusztus 14. (szombat), 9:00, SportMax: Unione FC - BEAC (4x30 perc)Augusztus 17. (kedd), 17:30, Bogdánfy u.: BEAC - Erzsébet SK  ..