Corona BV

0 bejegyzést írt és 121 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Nem lehetett kérdés az, hogy hány pontot kell elhozni Győrből, ugyanis itt rendezték meg csapatunk mai Mol Ligás meccsét a székesfehérváriak ellen. Nem számíthattunk könnyű mérkőzésre, hisz az ellenfélnél Ebel-forduló hiányában öt játékos is szerepelt a nagy…..
Corona BV 2010.12.01 23:33:35
@Thomas Billy: Chris Fallon ,kanadai szélső ,ex CHL es:)
Corona BV 2010.11.28 12:34:03
     Az első hazai Sportul Studentesc elleni mérkőzést követően, Csíki Csaba, valamint Molnár Szabolcs edző-játékosok beadták felmondásukat, amelyet csapatunk vezetősége hosszas mérlegelés után elfogadott. A Progym vezetőségének mielőbb új embert kellett…..
  Romániai idő szerint ma este vívja első mérkőzését a Koninentális Kupa harmadik fordulójában a HSC Csíkszereda. A tavalyi dán bajnokság sima megnyerése után az idei szezonban sem tétlenkedik a SønderjyskE. Kívánunk a csapatunknak…..
Corona BV 2010.11.26 18:18:39
Corona BV 2010.11.26 18:23:16
@sportclub: sa meg is verték Karagandát,azt hiszem erre a mérkőzésre gondolsz:)
Corona BV 2010.11.26 18:26:29
Ma este, 17:30 órai kezdettel a Progym, a bukaresti Steaua-Rangerst fogadja. Nagy csodára nem számíthatunk de... azért szurkolni csak lehet!     Sikertelenül zárult a szurkolótoborzó, és sajnos a HSC elleni mérkőzésen sem sikerült a szurkolóknak maradandót…..
Corona BV 2010.11.10 19:47:54
@mL:
Kertész László 2010.11.10. 07:42:40
@HSC-68: És szerinted ez itt kit érdekel? :P :D
Ezek szerint ti zárjátok el magatokat valamitől is:D
Corona BV 2010.11.26 17:19:17

Csíkszereda vezet 1-0ra a dánokkal Asiagoban:)
Hajrá Székelyföld:)
   Ma utazik Asiagoba csapatunk, hogy ismét megmérkőzzön a Kontinentális Kupában. Itt olvashatnak bővebben erről. Hajrá fiúk!..
A Montreal is szétlőtte a Carolinát 2010.11.14. 09:35 Ryan O'Brien ..
Corona BV 2010.11.14 18:58:11
Egy harmadnyi gólerős játék is elég volt a spanyolok ellen a brassói torna zárómérkőzésén: gól nélküli első és utolsó harmad mellett a középső részben négyet vágtunk Bálint Zsolt, Adorján, Moldován és Mihály Ede révén, 4-0-ra nyerve a mérkőzést. A nap másik…..
Corona BV 2010.11.14 12:44:06
   A Challenge Kupán mérkőzött meg tegnap és ma a román válogatott a szerbekkel és a horvátokkal. Gyakorlatilag az egész válogatottban két román játékos szerepelt, akik amúgyis gyergyói származásúak és székely gyökerekkel…..
Corona BV 2010.11.13 22:56:26
Corona BV 2010.11.11 16:46:33
A Székelyudvarhelyi KC játékosainak gesztusát szeretné viszonozni néhány csíki hokidrukker, akik a péntek esti SZKC-Suceava kézilabdamérkőzésre ruccannának át az udvarhelyi srácokat buzdítani. Jelen írás alatt nyugodtan meg lehet tárgyalni a részleteket...
Corona BV 2010.11.09 22:02:09
@sportclub: Szerintem a szerkesztők megoldják.
A csapatfotóról hiányzik Tivadar és Kósa
November 11-13-a között kerül megrendezésre a brassói Olimpiai Műjégpályán Horvátország, Szerbia, Spanyolország és a házigazda romániai válogatott szereplésésével  a Challenge Kupa elnevezésű nemzetközi jégkorongtorna, ahol a HSC Csíkszereda 14 játékossal képviselteti…..
   Beigazolódott az, hogy rossz eredményekkel a háta mögött sem szabad leírni a Brassót. Jó meccsnek ígérkezett, de ahhoz képest egy közepes, mondhatni gyenge színvonalú mérkőzésen harcoltuk ki a győzelmet.   Az első harmadban rengeteget kellett…..
Corona BV 2010.11.07 20:12:02

Jövő héten Challenge Cup Brassóban,ahol a Székely Válogattottunk is részt vesz
Corona BV 2010.11.07 20:30:37
@Bűre: MadonnaStúdiónál van szerintem.Bővebb információt a linken találsz .

Corona BV 2010.11.07 20:40:50
@HSC-68: Ez a cég készitette többek között a Csikszereda mezeket is :)
   Ma este az Újpesthez látogatott a HSC Csíkszereda, egyértelmű elvárás a biztos győzelem volt, ennek ellenére 30 percig nagyon is nyitott volt a mérkőzés.   Az első harmadban mi szerzünk vezetést másfél perc alatt Molnár Zsolt révén, azonban a 10. perc…..
Corona BV 2010.11.07 09:42:13
"Az az álmom, hogy a magyar válogatottban szerepeljek 2011 tavaszán a budapesti világbajnokságon, és minden ellenfelünket legyőzve feljussunk az A csoportba" – mondta blogunknak Ladislav Sikorcin, a HSC Csíkszereda csatára. A 25 éves jégkorongozó meghatározó szerepet…..
     Ma, 18:00 órai kezdettel csapatunk a csíkszeredai Vákár Lajos műjégpályán vendégszerepel. Csakúgy, mint a Steaua elleni találkozón, a cél itt is a tisztes helytállás.     Ha néhány évvel ezelőtt azt mondta valaki, hogy…..
Corona BV 2010.10.20 18:42:32
@qx92: :)))

Jujj ez fáradt he:))
Corona BV 2010.10.26 20:04:08
@Joegep: nem rúgtam bele,csak leirtam a véleményem
   Ma játszottuk le az utolsó meccsünket a Kontinentális Kupa maribori csoportjában. Az ellenfél a Mol Migás Dab.Docler volt. Az előzményeket ismerve nyugodt összecsapásra számíthatott a nagyérdemű, mivel csapatunk már biztos továbbjutó volt, így ellenfelünknek…..
  A Kontinentális Kupa maribori csoportjában gyakorlatilag a HSC-Karaganda meccset lehetett kikiáltani döntőnek a tegnapi eredmények után. Egyértelmű volt, hogy a kazah csapat az esélyesebb, de azért a szíve mélyén mindenki reménykedett...   Nagyon…..
  A Kontinentális Kupa maribori csoportjának első mérkőzésén a kazah IHC Saryarka Karaganda fölényes 7-0-ás Dab.Docler elleni győzelmével egyértelműen jelezte, hogy ő a legnagyobb favoritja ennek a csoportnak. Mi a házigazdákkal csaptunk össze az esti…..
Januárban azt kérdeztük olvasóinktól, hol legyen a tábor az arénában a jövő áprilisi divízió 1-es világbajnokságon. A rendező magyar jégkorongszövetség minden körülményt figyelembe véve úgy határozott, a kapu mögött biztosít helyet a világ legjobb szurkolótáborának. A…..
Corona BV 2010.10.23 12:05:57
Esélye sem volt a Sapa Fehérvár AV19-nek Zágrábban, a hazaiak az első és a második harmadban három-három gólt szereztek, a harmadikban pihentek, 6-0. Eredmények még: Olimpija–Salzburg 4-3, Graz–Villach 3-4, Klagenfurt–Linz 6-1, Jesenice–Vienna 4-2...
Corona BV 2010.10.23 11:12:23
@Jégkorong: Timo Lahtinen jó vezetőedző lenne szerintem a Volánnál:)
Keretet hirdetett a Telenor Hoki Kupára Ted Sator – derül ki a szövetség közleményéből. A november 12–14. között esedékes tornára 28 hokist nevezett a szövetségi kapitány, három kapust, tíz hátvédet és tizenöt támadót. Székesfehérváron Japán, Franciaország és…..
Corona BV 2010.10.21 18:33:54
Csapatunk tegnap este elutazott Mariborba, ahol pénteken a házigazda HDK Mariborral, szombaton a kazah bajnok Sary-Arka Karagandával, vasárnap pedig a Dunaújvárosi Acélbikákkal küzd a Kontinentális Kupa 2. körének C csoportjában a továbbjutást jelentő első helyért.A fiúk jó…..
Corona BV 2010.10.21 15:21:41
  Ma 18 órától a Progym látogatott hozzánk fiatal csapatával. A nem túl élvezetes mérkőzésen született néhány látványos gól, sok hiba is tartktotta a játékot, de összességében nem kellett magukat megerőltessék a fiúk. Az első harmadot 6, a másodikat 4, az…..