kolbászbableves

0 bejegyzést írt és 103 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Pályázunk a 2011-es divízió 1-es világbajnokság rendezési jogáért, erősítette meg a hírt a Magyar Jégkorong Szövetség főtitkára. Kovács Zoltán elmondta, a torna helyszíne a Papp László Sportaréna lenne Budapesten, a létesítmény vezetésével már tisztázták, hogy…..
kolbászbableves 2010.04.26 21:09:55
@Surdilovics: vigyék, hátha megint ázsiába harcoljuk ki a feljutást, egyébként én is jobban örülnék, ha mi rendeznénk
Az osztrákok 2-1-re verték Ukrajnát a divízió 1 tilburgi csoportjában. Mindketten hibátlanul jutottak el az utolsó mérkőzésig, a döntőben az osztrákok hamar vezetést szereztek, Thomas Raffl a 2. percben előnyből volt eredményes. Öt ukrán kiállítás volt az első harmadban,…..
Szlovénia megérdemelten jutott fel az A csoportba, a döntő mérkőzésen sokkal jobban játszott, mint a magyar válogatott. A második harmadban messze-messze fölénk nőttek, és bár akkor még csak egy góllal mentek el, látszott, hogy nagyon nehéz lesz újítanunk. Nem is sikerült,…..
kolbászbableves 2010.04.24 10:36:14
@jabka: hát Rigában se ők voltak jobbak, hanem ahogy írtad, mi voltunk gyengék, de most fiatalokkal felálló csapatunk nagyon simán győzött, bár nem tudom, hogy az olaszoknak ez a rendes keretük volt, vagy tartalékos.
Norvégok szerintem nem fognak kiesni, de ha mégis akkor se lenne jó nekünk, igaz, hogy mostanában vertük őket, de amióta feljutottak, azóta nem voltak kiesési gondjaik. Emlékeimbe ott van a pár éve Miskolcon játszott magyar-norvég meccs képe, azt hiszem kikaptunk simán 4:0-ra, ellenük se megy mindig, akkor nagyon nem ment. Norvégokat erősebbnek tartom ennél a szlovén csapatnál. Olaszokat várom, és ha mi rendeznénk a vb-t, akkor nagyon jó esélyünk volna.
kolbászbableves 2010.04.24 10:38:19
@kolbászbableves: esetleg még a franciák lennének jó ellenfelek, csak nehogy a németek megint balf*szoskodjanak.
kolbászbableves 2010.04.24 21:53:43
@Elender: Mazochista vagy?
Érmet várunk, a feljutás lenne a ráadás, írtuk a ljubljanai divízió 1-es világbajnokság előtt. A válogatott szokása szerint természetesen simán teljesítette, amit reméltünk tőle, az érmek megvannak, ráadásul minimum ezüstből lesznek. Már csak az a kérdés, hogy meglesz-e a…..
Szlovénia nagy arányú győzelmet hozó, de egyáltalán nem hibamentes mérkőzésen verte 8-3-ra Dél-Koreát a negyedik fordulóban. A mérkőzés után nyilatkozó szlovénok többsége már elsősorban a pénteki döntő felől közelített a szerdai teljesítményhez, és természetesen a…..
kolbászbableves 2010.04.22 22:32:34
@Thomas_AV: azt az eget, nem volt olyan perc ahol valaki ne ült volna a büntető padon
kolbászbableves 2010.04.22 22:34:26
@kapusLaci: ja, igen
kolbászbableves 2010.04.22 22:35:52

itt majd tudod, de nem sok mindent fogsz látni, rohadt pixeles szokott lenni.
Komoly tartása volt a brit csapatnak, érezni lehetett az elejétől, hogy nem lesz egyszerű behúzni a győzelmet. Fegyelmezettek voltak, és egy nagyon jó fizikumú csapatról van szó, amelyen nem igazán látszott, hogy milyen kemény mérkőzést játszott előző nap Szlovéniával. Velünk…..
kolbászbableves 2010.04.22 15:48:47
@serjtankian: azt mondta hogy kulcsfontosságú, hallani még ott azt az L hengot meg a cs-nek a csengését:D
kolbászbableves 2010.04.22 17:00:45
@Nagy 'Omar' Ádám: azért is írtam ide, mert gondoltam hátha olvassa aki feltöltötte, és tölti fel a brit meccset is:)
Lehet, hogy fizikailag nem voltak olyan erősek és határozottak a britek, mint vártuk, de taktikailag és fegyelmezettségben magas színvonalon teljesítettek. Jó rajtuk túllenni, és így túllenni, ahogy mi, tehát három ponttal a zsebben. Ladányi Balázs a 2-0-s győzelem után…..
kolbászbableves 2010.04.22 13:27:13
kolbászbableves 2010.04.22 15:24:38
@mazsilaci: rendes közvetítésre gondoltam, múltkor justin.tv-n volt az ukrán-litván meccs, sajnos most az ukrán-szerbet nem közvetítik
Nehéz, de nem nagyon nehéz mérkőzésen vertük Nagy-Britanniát a ljubljanai vb negyedik fordulójában. Az első harmad nem hozott gólt, a másodikban és a harmadikban egyet-egyet szereztünk, 2-0-ra nyertünk. Ellenfelünk a végén egy büntetőt is kihagyott. Két fanatsztikus…..
kolbászbableves 2010.04.21 20:33:11
@fabot: nem
kolbászbableves 2010.04.21 21:01:05
@kapusLaci: utolsó bekezdésben benne van, hogy mi van Kéri Rudolffal:

"Egy nem elhanyagolható hír a végére. Kéri Rudolf, a magyar válogatott és a Fehérvár közkedvelt felszerelésmenedzsere szerda reggel rosszul lett. A derekával volt gond, súlyos idegbecsípődéssel kórházba került."
Ha valaki abban a tévhitben ringatózott volna eddig, hogy a britek ellen borítékolható a győzelem, a kedd esti mérkőzés után bizonyosan átértékeli véleményét. Kőkemény csatában, vért izzadva nyertek a házigazdák, pedig a harmadik harmad elejéig biztosnak látszó kétgólos…..
kolbászbableves 2010.04.21 18:53:02
@Szabolcs23: holnap nem kell a döntetlen, mert pénteken lesz a meccs, amúgy, hokiba döntetlenre játszani elég húzós. Na, de nem is kell döntetlenre játszani, mert győzni kell, korea nem fog pontot pontokat rabolni, de ha mégis csodát tennének, mi akkor is győzni korcsolyáznánk ki pénteken.
kolbászbableves 2010.04.21 19:04:09
@Hilts: én szívem szerint Palkónak és Hetének adtam volna, Palkó önbizalmának biztos jót tenne, bár szerintem van ő olyan profi, hogy már a gól és a gólpassz meghozta neki. Gondolom Hetényi kapta, mert fantasztikus volt, én nem éreztem őt soha olyan biztosnak a kapuba őt, mint Szupert vagy Budait, de most már nyugodt vagyok ha véd.
Szóval szerintem Hetényi kapta, de megerősítést várok.
A mérkőzés előtt sem volt titok, hogy Horvátország nem a legerősebb ellenfeleink egyike. Ez a találkozó azt a célt szolgálta, hogy a saját játékunkat próbáljuk tökéletesíteni. Elsősorban természetesen a támadójáték elemein volt a hangsúly, bár a harmadik harmadban több…..
kolbászbableves 2010.04.21 12:35:34
@AIR: persze ahhoz az is kell, hogy rendes játékidőben megverjék a lengyeleket
kolbászbableves 2010.04.21 12:36:46
@AIR: persze ahhoz az is kell, hogy rendes játékidőben a lengyeleket is legyőzzék
Nagy volt a különbség a két válogatott között, de szerencsére nem rontottuk el ezt a hatvan percet úgy, mint a Dél-Korea ellenit, értékelt Ladányi Balázs a horvátok elleni 8-0 után. Voltak szakaszok, amikor nem tartottuk be az edzői utasításokat, de összességében nem sikerült…..
kolbászbableves 2010.04.21 08:07:34
Már csak a magyar válogatott százszázalékos a divízió 1-es világbajnokság ljubljanai csoportjában, miután a szlovén és a brit csapat rendes játékidőben csak döntetlenig jutott a kedd esti rangadón. Pedig sokáig úgy nézett ki, a házigazdák hamar tisztázzák az erőviszonyokat,…..
kolbászbableves 2010.04.20 22:40:37
@RCH: azért vszélyes ez, mert ha kikapunk a britektől rendes játékidőben, és verjük a szlovéneket szintén rendes játékidőben, akkor még függünk a lengyel-brit meccs eredményétől.
kolbászbableves 2010.04.20 22:45:47
@Hilts: minden esély meg van rá, ha jól szerválnak a koreaiak, elhozzák a lepattanókat, meg talán belőnek egy tizenegyest, akkor simán nyerhetnek:)
Nagyon-nagyon sima győzelmet aratott a magyar válogatott Horvátország felett a ljubljanai divízió 1-es világbajnokság harmadik fordulójában. A 8-0-s diadalt meg kell becsülni, hiszen két éve csak három gól különbséggel tudtunk mai ellenfelünk fölé kerekedni. Szapporóban A…..
kolbászbableves 2010.04.20 22:34:37
@kriga: csütörtök meg eleve pihenő nap, szóval arra nem számíthatunk, hogy fáradtak lesznek.
kolbászbableves 2010.04.20 22:36:00
@Hilts: mi még nem játszottunk a britekkel, szóval, azért nehogy az legyen, hogy holnap nekünk 9 lesz a briteknek 10 a szlovéneknek 11
Kedd délutánig még mintegy száz bérlet vásárolható meg az IBUSZ-irodákban, a csomag tartalmazza a szlovén–magyar belépőt is, erről Gaál Sándor, az IBUSZ sportiroda vezetője tájékoztatta blogunkat. A ljubljanai vb szervezői kedd 16 óráig meghosszabbították a magyar…..
kolbászbableves 2010.04.19 20:17:44
Mindjárt kezdődnek a küzdelmek a divízió 1-es világbajnokság másik csoportjában is. A hollandiai Tilburgban az osztrákok, az ukránok és a japánok küzdenek a feljutásért, a hollandok, a litvánok és a szerbek a kiesés elkerüléséért. Az első játéknap első meccsén az Ukrajna…..
kolbászbableves 2010.04.19 15:41:40
kolbászbableves 2010.04.19 16:52:54
@hokikori: Én is esélyesnek tartom a japókat, ukránokat megfoghatják, ha úgy játszanak mint 2 éve ellenünk a 3. harmadban