vadviraag

0 bejegyzést írt és 13 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Az első meccsen lenyomtuk a megye egyes Novaj ifit, a második meccsen kikaptunk, Főedzőnk egy-nullás vezetésnél lehozta a csúcsformában védő Róka kapust. Virág Bandi mindkét meccsen megmutatta ki a Bükkalja legjobb góllóvő csatára.  felkészülési mérkőzések: 2011. 03.…..
Mezőnyárád - Cserépfalu 1-1 (0-1) Gól: Balogh Krisztián Főedző: Szenzációs góllal vezettünk a szünetben, a szögletet a felső sarkoba csavarta Krisztián. A második félidőben egy nagyon gyanús tizenegyest fújt be a bíró, utána támadtunk, támadtunk de ha két napig tart…..
vadviraag 2010.11.02 23:06:03
Mezőcsát II - Cserépfalu 0-4 (0-1)gól: Virág B (3) Balog E.Főedző: A kiváló megye egyes talajú pályán remekül játszottunk, kár hogy kevés cserépi látta jó játékunkat. Jól passzoltunk, mentünk előre ahogy kell. Bandi második gólját Majzik Dávid beadásából kapásból…..
Vasárnap fél három órakor Mezőcsáton futballozik csapatunk. Mezőcsát II. néven tagja a megye háromnak következő ellenfelünk.Miért?Mert a normál Mezőcsát megye egyben játszik, de úgy gondolta pár oda be nem férő mezőcsáti, hogy kiegészülnek pár fiatallal és megpróbálják…..
vadviraag 2010.10.23 12:37:07
Cserépfalu - Szakáld 3-2 (1-1) gól: Virág Bandi (2), Virág Laci Fölvettük sajnos a legnagobb mellényünket, szórakoztunk az elején, kétszer is vezetett Szakáld de Virág Bandi és Virág Laci góljaival sikerült nagy nehezen győznünk. Bandi első gólját futtából ballal lőtte, a…..
vadviraag 2010.10.18 10:24:43
19.05. Bezárt a szavazókör, hatalmas részvételről hallottunk, maradjanak velünk! 19.12: Itt lehet követni az országos eredményeket. 19.25: Kósik Pista: Várakozással teli vagyok. 19.30: 15 fokos a must, gyenge lesz a termés, de borászaink mindent megtesznek a borért. Szerintem…..
Holnap Tiszabábolnán futballozunk 16 órakor. A bábolnaiak eggyel kevesebb mérkőzést játszottak, mint mi, még nem tudtak nyerni. Az első meccsükön ikszeltek otthon Hejőbábával, majd Mezőnagymihály gurított nekik egy ötöst.  Mezőnagymihály szabadnapos, akár vezethetjük is…..
vadviraag 2010.09.17 17:17:40
Élőben jelentkezünk a twitteren a képviselőtestület mai üléséről. 17 órakor.  Téma: Berezdtető projekt. Az ülés után közzéteszünk újabb dokumentumokat, a feltett kérdéseinket, és a válaszokat. Lehet-e lakóterület a Berezdtetőn? Egy hete sokat írtunk a…..
vadviraag 2010.04.19 18:47:09
Holnap 17 órakor az utolsó helyezett Mezőnyárád csapatát fogadjuk a BAZ megye háromban. Ha Tiszakeszi nem veri meg az első helyzett Sajóöröst, a negyedik helyre is megérkezhetünk vasárnap este...