B4M13

0 bejegyzést írt és 17 hozzászólása volt az általa látogatott blogokban.

Jégkorong Irány Szlovénia! 2010.01.14 17:15:00
Svájc után Szlovénia lepődhet meg a magyar jégkorong népszerűségének növekedésén, de aki eddig nem jutott jegyhez a sorsdöntőnek remélt magyar–szlovén meccsre, nem lesz egyszerű dolga. Két napja kora délután kezdődött a jegyértékesítés a ljubljanai divízió 1-es…..
B4M13 2010.04.21 13:36:39
@Káosz Professzor: Négy és öt óra között van a tiszta menetidő. Gyakorlatilag végég autópálya, néhány elterelésre lehet számítani, éppen ezért jobb inkább öt órával számolni.
A taxira nincs ötletem. Ljublana nem egy akkora település, hogy a belváros széli parkolótól gyalog bármi is messze lenne.
B4M13 2010.04.21 14:06:05
@Káosz Professzor: Akkor egyikőtök tartózkodjon a sörtől, lehetőleg aki vezet.
A Predators 1998 óta íródó történetében ötödször jutott playoffba. Keleten nyert a Boston, a Montreal és a New York Rangers is, az Atlanta viszont kikapott. A Rangers utolérte a Philadelphiát. Martin Brodeur 109 shutoutnál és 599 győzelemnél tart. Keleten folytatódott a csata a…..
B4M13 2010.04.04 19:00:51
@Dukla Trenčín: Miután véget ért a magyar bajnokság, maradt a tengerentúli kedvencem a Montreal. Remélem sikerül nekik a rájátszásba jutni, sőt mégtovább.
A döntetlennel végződött első harmad után a következő kettőt megnyerte a hazai jégen játszó Vasas Bp. Stars az OB I. bronzpárbajának harmadik mérkőzésén. Fekete Szabolcs még a vendég Ferencvárosnak szerzett előnyt, ám ezt néhány percen belül kiegyenlítette Szirányi Bence.…..
B4M13 2010.03.24 22:33:08
@csatoimi: Igen, de Marosi és Barabás is jól teljesített. Jánosi és Rajz és a többi csatár pedig nagyon gyengén. A Starsnak olyan rosszul ment az elején, hogy illett volna két gólllal elhúzniuk.
B4M13 2010.03.25 16:49:56
@pótöcsi: Szerintem épp az idegen amerikai stílus jobban mutat rajtuk, mint az a (kommunista ízű) Vasas felirat. Hallott már valaki a Vasas jégkorong hagymányokról? Sőt az egész magyar jéghoki a szemünk láttára kezd kinőni a hátsóudvarból.
Hajrá magyar jégkorong, Hajrá Magyarország!
Jégkorong FTC–Stars 3-1 2010.03.22 21:36:00
Szergej Oreskin és csapata bizonyította, komolyan gondolja, hogy kőkeményen megküzd a bronzéremért. A zöld-fehér együttes hétfőn este hazai pályán egyenlítette ki a győzelmek számát 1-1-re. A 29. percben esett az első gól, Sándor révén a Stars szerzett vezetést. Hucko még…..
B4M13 2010.03.22 23:29:29
@Gabberboy: A Stars is szimapatikus csapat, meg a fradi játékosai is (csak ők, a szurkolói nem!). De a bronzérem azé, aki három meccset hoz győzelemre, ettől a fradi - hiába nyert ma - szerintem általánosan messze van. De ki tudja, lehet, hogy a mai meccs a Stars zuhanórepülésnek kezdete, feladták, és hagyják veszni az egészet.
Jégkorong Stars-FTC 7-4 2010.03.20 19:34:00
Nem vacakoltak a csapatok, a negyedik percben már 2-1 állt az eredményjelzőn az első bronzmérkőzésen. Jánosi Csaba sérülése után gyors góllal tért vissza, ő egyenlítette ki Ennaffati vezető találatát. Az első harmadban hét gól esett, 5-2-re vezetett Williamson csapata húsz…..
B4M13 2010.03.20 22:22:23
@Tillasz: Szerintem ezt a két csapatot, vagyis a Stars-t és a Dunaújvárost éppen annyi nüansz választja el egy-egy egymáson aratott győzelemtől, hogy éppen ki mit evett ebédre. Eddig. Mostantól a Stars fölé nőtt a Dunaújvárosnak játékban, csak már vége a szezonnak és ezt senkinek és semmikor sem fogja tudni igazolni.
Nagyon nagy volt a különbség ma este a két csapat között az OB I. döntőjének első mérkőzésén. A hazaiakon látszott, hogy két kemény csatán vannak túl az elmúlt két napon, a vendégeken pedig az, hogy nem becsülik le az ellenfelet. Már 35 másodperc elteltével gólt…..
B4M13 2010.03.19 22:17:13
@barney's: A vita tényleg parttalan, ez már így van, a meccseket le kell így játszani ahogy van (rosszul), a játékosok szerintem elviselik. Csak az fáj, hogy minket nézőket nem kérdez meg senki, hogy akarunk-e 11-1-es meg 7-0-ás meccseket nézni. Kinek szól a jégkorong? A szakvezetőknek?
A holnapi Stars-fradi meccs biztos, hogy egy élmény lesz, de hát az csak egy bronzmeccs, vagyis nem jön ki rá a szövetségtől megnézni senki sem.
B4M13 2010.03.19 21:42:27
@Szentmihály_: Szerintem a fradi helytállása igazán holnap az első brozmeccsen fog kijönni, amikor egy ugyancsak viharvert Starssal (az az egy nap plusz pihenő alig több mint a Dabnak volt) fog megütközni. Szép csata lesz. Na ezt kellene inkább a Tv-nek közvetíteni, mint a megalázó Dab-os vereségeket.